Πρόσφατα 'Αρθρα

Social Media

Tα αποτελέσματα του Atlas Trail Running 2018

Έναν αγώνας πρόκληση, με πολλά μονοπάτια και με καταπληκτική θέα, όπου για πρώτη φορά διεξήχθη αγώνας στην περιοχή. Το 60% της διαδρομής αποτελείτο από δασικούς δρόμους και το 40% από μονοπάτια.
Έτσι το iRun βρέθηκε στη Μαλακάσα και ο αγώνας μάς έμεινε αξέχαστος, λόγω του γραφικού και καταπράσινου τοπίου που συναντήσαμε.

Τα αποτελέσματα του Atlas Trail Running 2018:

11 χλμ.

1. 104 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΜΛΙΔΗΣ 0:56:56

2. 89 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ DELITAS 1:00:00

3. 133 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ 1:00:41

4. 132 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΗΣ 1:01:17

5. 116 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ 1:02:26

6. 135 ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 1:02:27

7. 140 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ 1:05:40

8. 68 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ BALIOTIS NATURE TRAIL/ iRun 1:06:26

9. 32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΥΛΕΑΣ Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΩΝ 1:07:06

10. 114 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 1:07:53

11. 124 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΙΓΚΡΕΛΗΣ RAFINA RUNNERS 1:08:14

12. 79 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΧΩΡΑΦΑ 1:08:29

13. 113 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ 1:08:39

14. 122 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ 1:10:02

15. 59 ΑΡΙΣΤΕΑ ΛΑΝΓΚΑΡΗ MUSTUKULURU 1:10:43

16. 118 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ, SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:10:58

17. 17 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΛΤΗΣ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:12:40

18. 23 ΛΕΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:12:41

19. 108 ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΙΟΥΛΑΣ 1:12:52

20. 126 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1:13:25

21. 137 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΟΥΤΣΟΣ 1:13:44

22. 41 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ 1:13:48

23. 45 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ 1:14:18

24. 85 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1:14:28

25. 25 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1:14:44

26. 2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1:14:48

27. 55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1:15:31

28. 35 ΝΑΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ CROSSFIT CHALANDRI 1:15:39

29. 6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ 1:15:47

30. 95 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ 1:16:00

31. 8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ CROSSFIT CHALANDRI 1:16:12

32. 97 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΡΗΣ PROTON RUNNING TEAM 1:16:16

33. 9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 1:16:18

34. 112 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ A.Σ ΑΓΩΝ 1:16:27

35. 136 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΛΑΣΤΟΣ 1:16:28

36. 70 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ 1:18:20

37. 28 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΚΑΡΟΥΤΣΟΣ 1:18:30

38. 87 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ 1:18:30

39. 29 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΩΝΗΣ 1:18:45

40. 139 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 1:18:48

41. 125 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΛΙΜΕΚΗΣ 1:19:10

42. 170 ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 1:19:18

43. 57 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΑΤΟΣ 1:19:19

44. 103 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ CROSSFIT CHALANDRI 1:19:25

45. 46 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΖΑΧΟΣ 1:19:27

46. 94 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΕΞΟΥΣΑΚΗΣ PROTON RUNNING TEAM 1:19:38

47. 13 ΣΥΛΒΙΑ ΑΡΜΑΟΥ ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 1:20:36

48. 24 ΙΩΣΗΦ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1:20:47

49. 100 ΕΛΕΝΗ ΡΟΥΣΤΑ MATONERI RUNNERS 1:21:00

50. 71 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ 1:21:07

51. 105 ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ 1:21:08

52. 102 ΝΙΚΟΣ ΣΑΓΙΑΣ 1:21:09

53. 141 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΣΕΝΙΑΔΗΣ 1:21:11

54. 96 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ 1:21:19

55. 15 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ Α.Σ.ΑΓΩΝ 1:21:23

56. 131 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΝΙΑΔΗ 1:21:28

57. 14 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ PROTON RUNNING TEAM 1:21:28

58. 56 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ IATRIKO RUNNING TEAM 1:21:52

59. 65 ΜΑΝΟΣ ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ 1:22:46

60. 52 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ 1:22:59

61. 49 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΧΡΑΜΑΝΟΓΛΟΥ 1:23:10

62. 110 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΛΟΥΚΟΣ SPOT FITNESS 1:24:09

63. 88 ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΠΗΣ 1:24:56

64. 98 ΕΥΑ ΡΗΓΟΥ ΣΔΥΕ 1:25:08

65. 60 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:25:11

66. 77 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ 1:25:14

67. 109 ΑΛΕΞΗΣ ΣΙΩΡΗΣ 1:25:43

68. 128 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ 1:25:48

69. 99 ΜΑΡΙΑ ΡΟΒΙΘΗ OUTDOOR TRAINERS 1:25:56

70. 74 ΙΣΜΗΝΗ ΜΗΤΡΑΚΗ OUTDOOR TRAINERS 1:26:09

71. 11 ΤΑΣΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1:26:09

72. 27 ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΣΔΥΑ 1:26:31

73. 20 ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΣ WINNERS 1:26:51

74. 117 ΑΡΕΤΗ ΤΑΛΑΣΟΓΛΟΥ OUTDOOR TRAINERS 1:26:57

75. 83 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 1:27:30

76. 58 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΤΑΣ 1:27:47

77. 40 ΟΛΓΑ ΚΑΚΑΝΗ 1:28:24

78. 3 ΛΑΚΗΣ ΑΓΚΑΝΗΣ 1:28:25

79. 138 ΜΑΝΟΣ ΒΕΡΝΙΚΟΣ 1:28:32

80. 127 ΜΑΝΟΣ ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ 1:28:33

81. 22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΒΡΗΣ 1:28:53

82. 31 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1:29:00

83. 34 ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ 1:29:02

84. 53 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΦΙΔΗΣ FITNESS SPOT 1:29:05

85. 81 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΞΗΝΤΑΡΑ GR-RUNNERS 1:29:30

86. 75 ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΑ ΜΗΤΣΑΚΟΥ 1:29:30

87. 106 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ 1:29:31

88. 43 ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:29:36

89. 47 ΕΛΕΝΑ ΚΑΡΑΤΖΑ 1:29:39

90. 37 ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:29:46

91. 62 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΓΓΟΣ 1:29:47

92. 39 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΚΑΜΠΑΛΙΔΗΣ PROTON RUNNING TEAM 1:30:00

93. 69 ΘΩΜΑΣ ΜΑΝΤΖΙΑΡΛΗΣ 1:30:41

94. 63 ΘΩΜΑΣ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:31:12

95. 7 ΣΕΒΗΡΑ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ 1:31:15

96. 48 ΦΩΤΗΣ ΚΑΤΣΑΝΤΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:31:17

97. 33 ΑΣΠΑΣΙΑ ΔΡΑΜΙΣΙΩΤΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 1:31:17

98. 107 ΝΙΚΟΣ ΣΕΓΡΕΔΟΣ ΧΩΡΑΦΑ 1:32:24

99. 38 ΓΚΕΝΕΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:32:26

100. 129 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ SOFTWARE COMPETITIVENESS INTERNATIONAL RUNNING TEAM 1:32:40

101. 119 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ SOFTWARE COMPETITIVENESS INTERNATIONAL RUNNING TEAM 1:32:41

102. 130 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ 1:32:49

103. 90 ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΡΙΣΗ 1:32:54

104. 44 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣ 1:33:42

105. 143 NONAME_2017 ΩΩ__11XLM_20 1:34:34

106. 120 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΔΗΣ 1:35:07

107. 50 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΕΚΕΟΓΛΟΥ PROTON RUNNING TEAM 1:35:12

108. 73 ΝΙΚΟΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ 1:35:34

109. 42 ΒΑΣΩ ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ 1:35:53

110. 10 ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ SKYWOMEN RUNNING TEAM 1:38:04

111. 1 ΜΑΓΔΑ KOYNENH PROTON RUNNING TEAM 1:38:04

112. 66 ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΜΑΝΗΣ 1:38:21

113. 4 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ 1:39:31

114. 61 ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΥΜΠΕΡΗ OUTDOR TRAINERS 1:40:37

115. 54 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΥΠΡΑΙΟΥ SOFTWARE COMPETITIVENESS INTERNATIONAL RUNNING TEAM 1:42:18

116. 144 ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1:42:19

117. 101 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΥΣΤΑΣ MATONERI RUNNERS 1:42:19

118. 72 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΥΡΟΥ PROTON RUNNING TEAM 1:44:04

119. 16 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΒΑΣΑΛΑΚΗ 1:45:40

120. 67 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ – 1:45:44

121. 91 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΣΤΡΑΣ 1:45:51

122. 92 ΝΙΚΟΣ ΠΑΣΤΡΑΣ 1:45:52

123. 121 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΓΚΑΣ 1:47:20

124. 134 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΡΙΧΙΑ 2:03:31

125. 142 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2:13:09

126. 19 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ 2:15:14

127. 64 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΘΙΑΣΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:15:17

128. 18 ΣΠΥΡΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ 2:15:19

129. 93 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΣΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 2:15:26

130. 12 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ 2:46:18

 

24 χλμ.

1. 346 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 1:57:01

2. 270 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ MGJ 2:20:59

3. 316 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΡΟΤΣΗΣ 2:22:11

4. 310 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 2:25:30

5. 206 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΓΕΛΑΟΣ 2:26:12

6. 250 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΘΟΥΡΑΣ 2:30:35

7. 312 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2:34:12

8. 297 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΑΡΑΡΑΣ 2:36:03

9. 284 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΚΩΒ 2:40:00

10. 245 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ THE RUNNER’S PROJECT / ΣΑΦΑΝΣ 2:41:00

11. 225 ΚΩΣΤΑΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 2:41:17

12. 205 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ KOPANAKI RUNNERS 2:41:33

13. 315 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΙΟΣ 2:41:36

14. 221 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ RED STAR TRIATHLON CLUB 2:42:43

15. 283 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ 2:45:24

16. 228 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΑ 2:45:57

17. 241 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟΣ ΧΩΡΑΦΑ 2:46:32

18. 244 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΚΟΥΦΕΤΟ RUNNINGTEAM 2:47:22

19. 291 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 2:47:45

20. 251 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΙΟΣ Α. Π. Σ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2:48:19

21. 212 ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:50:34

22. 344 ΝΙΚΟΣ ΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2:51:26

23. 314 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΥΘΕΡΗΣ 2:51:47

24. 342 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 2:52:10

25. 282 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 2:54:14

26. 208 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΦΑΝΗΣ 2:54:23

27. 274 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:54:26

28. 347 ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΙΚΑΛΗΣ 2:57:22

29. 348 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 2:57:23

30. 263 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗΣ 2:58:08

31. 238 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 2:58:28

32. 218 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΟΣ 2:58:29

33. 294 ΜΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 2:59:24

34. 276 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 3:00:10

35. 235 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:03:01

36. 292 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ S RUNNERS 3:03:41

37. 240 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ Α.Ο.ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΑ 3:04:41

38. 231 TRUDI EMILIANOU ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , SKY WOMEN RUNNING TEAM 3:04:57

39. 220 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:04:59

40. 261 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:05:54

41. 239 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 3:06:13

42. 226 ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ 3:06:19

43. 213 ΔΡΟΣΟΣ ΒΕΝΕΤΟΥΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:07:23

44. 289 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΙΠΗΣ UTR 3:07:24

45. 305 ΝΤΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ DENNIS SPORTS MASSAGE 3:07:41

46. 273 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ PANOLYMPIA 3:07:51

47. 275 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:08:30

48. 204 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ S RUNNERS 3:09:39

49. 247 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ SNAILS TEAM 3:09:40

50. 242 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ TTT 3:10:08

51. 300 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΕΚΟΣ 3:10:22

52. 266 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΑΣΙΚΑΣ MATONERI RUNNERS 3:11:15

53. 264 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 3:11:47

54. 216 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ MOTOR OIL RUNNING TEAM 3:11:50

55. 349 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΖΑΜΙΑΣ 3:11:56

56. 233 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΡΟΥΒΑΛΑΣ KSAN 3:11:58

57. 290 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 3:12:20

58. 236 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΝΑΚΗΣ ΣΧΟΙΝΟΥΣΩΤΙΚΑ ΡΙΦΙΑ 3:13:24

59. 252 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΙΑΓΚΗ S/RUNNERS 3:13:25

60. 265 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:15:15

61. 268 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ S RUNNERS 3:16:52

62. 249 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΥΡΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:16:52

63. 232 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ST. PAULI ATHENS CLUB RUNNING TEAM 3:17:29

64. 224 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΚΑΣ OROPOS RUNNING TEAM 3:17:30

65. 298 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΕΣΣΟΣ PLIAKOS CAMP 3:20:37

66. 243 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 3:23:54

67. 285 ΜΗΝΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ PELECANUS CRISPUS 3:24:34

68. 296 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ – 3:24:51

69. 287 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΥΛΗΣ Ο.Α.Λ.Θ. 3:25:07

70. 258 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΝΤΗΣ 3:25:07

71. 288 ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΗΓΑΣ ROYAL CROSSFIT 3:25:56

72. 209 ΘΩΜΑΣ TOUGH TOM ΒΑΡΔΑΛΑΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:26:37

73. 222 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΚΙΝΗΣ 3:26:58

74. 269 ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ EXTREMEPRO TEAM 3:27:04

75. 343 ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΤΟΥΠΗΣ 3:28:54

76. 279 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ IBM CLUB 3:29:48

77. 234 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 3:30:05

78. 278 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΟΥΦΕΤΟ RUNNINGTEAM 3:30:06

79. 203 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΔΥΑ 3:30:13

80. 230 ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΙΠΛΑΣ 3:30:30

81. 248 ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ SNAILS TEAM 3:32:13

82. 304 ΘΟΔΩΡΗΣ ΧΑΣΟΓΙΑΣ 3:36:11

83. 201 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΗΤΟΣ 3:38:47

84. 246 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΟΒΕΖΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:39:04

85. 227 ΣΩΣΑΝΑ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ 3:41:54

86. 271 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΤΕΠΙΑΝ DSA RUNNING TEAM 3:45:10

87. 256 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΟΥΛΑΣ 3:46:59

88. 267 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3:47:52

89. 306 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 3:49:16

90. 254 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑΤΟΣ 3:50:08

91. 260 ΖΑΡΙΦΗΣ ΜΙΤΣΙΛΕΓΓΑΣ 3:50:25

92. 237 ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΑΠΛΑΝΗ OUTDOR TRAINERS 3:50:43

93. 257 ΠΑΝΑΓΗΣ ΜΕΝΤΕΣ 3:58:07

94. 293 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΛΙΟΤΗΣ 3:58:33

95. 253 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ 3:58:54

96. 280 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ MUSTUKULURU TRAIL TEAM 4:01:47

97. 345 ΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 4:04:23

98. 302 ΦΩΤΗΣ ΤΣΙΡΚΑΣ ΔΕΛΦΕΠ 4:06:16

99. 272 ΑΡΓΥΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 4:10:16

100. 313 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ 4:12:24

101. 259 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΡΜΗΚΙΔΗΣ 4:14:21

102. 255 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΑΡΙΝΟΥ 4:21:17

103. 277 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Ο.Σ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 4:24:12

Γράψε Σχόλιο

You don't have permission to register