Πρόσφατα 'Αρθρα

Social Media

Τα αποτελέσματα του Tinos Challenge 2018

Το Cyclades Trail Cup είναι μια σειρά αγώνων ορεινού τρεξίματος που έχει ως στόχο την ανάδειξη των Κυκλάδων και των νησιών τους σε προορισμό εναλλακτικού, πολιτιστικού και αθλητικού τουρισμού. Ξεκίνησε το 2016 και στην τρίτη διεξαγωγή του, συμμετείχαν αγώνες σε 5 νησιά, το Kimolos Trail, το Folegandros Sunset Trail, το Andros Trail Race, το Kythnos Challenge (αναβλήθηκε για φέτος) και το Tinos Challenge. Με την ολοκλήρωση του τέταρτου και τελευταίου αγώνα στην Τήνο μάλιστα, αναμένεται και η βαθμολογία του πρωταθλήματος 2018.

Δημοσιεύονται παρακάτω τα επίσημα αποτελέσματα του Tinos Challenge 2018.

Challenge Men

ΚΑΤΑΤΑΞΗ Vertical / 20km BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΑΣΜΑ 10km ΧΡΟΝΟΣ 20km
4/1 117 ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 00:59:00 02:12:47
6/2 110 RAMAN BURAKOV 01:01:00 02:17:30
11/3 108 LEONIDOU VIKTOR OLOV 01:01:00 02:18:22
10/5 111 SKARLΑTOS STEVE 01:06:00 02:24:57
7/7 158 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:06:00 02:26:26
9/6 130 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:03:00 02:25:57
5/11 118 ΒΟΥΡΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:04:00 02:29:39
16/4 109 PRESTON WALTER 01:03:00 02:24:57
8/8 139 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:05:00 02:26:52
17/9 126 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:06:00 02:27:37
29/29 127 ΒΗΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:24:00 03:05:36
12/15 166 ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΟΝΟΥΦΡΗΣ 01:09:00 02:33:19
14/16 124 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 01:11:00 02:34:10
13/17 123 ΓΚΟΥΓΚΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 01:11:00 02:34:12
19/13 160 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 01:10:00 02:31:37
21/14 119 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:09:00 02:32:11
18/22 116 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:11:00 02:50:09
122/19 147 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:20:00 02:46:29
15/27 168 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ 01:24:00 03:01:52
26/18 142 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:08:00 02:36:54
20/24 105 CURATOLO LEONARDO 01:16:00 02:56:31
25/21 106 ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:09:00 02:49:46
24/28 162 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:23:00 03:03:16
31/25 140 ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 01:22:00 02:57:47
35/26 156 ΣΚΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:20:00 03:01:21
30/30 113 ΒΑΡΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:20:00 03:10:30
28/35 159 ΤΣΑΚΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:22:00 03:23:11
32/32 208 ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 01:26:00 03:14:14
44/33 150 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:26:00 03:16:09
38/36 144 ΜΠΙΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:22:00 03:23:11
36/37 148 ΠΑΠΑΒΕΡΓΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 01:28:00 03:24:12
34/39 137 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 01:34:00 03:44:31
43/38 128 ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:26:00 03:38:26
50/34 125 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 01:32:00 03:22:16
48/40 153 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:38:00 03:49:51
47/42 146 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:38:00 03:49:51
49/41 149 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:38:00 03:49:51
54/43 143 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:45:00 04:01:08
55/44 115 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:45:00 04:03:26
53/46 155 ΣΚΑΓΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 01:51:00 04:09:46
56/45 114 ΑΜΟΙΡΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:59:00 04:09:42
DNS/10 161 ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:09:00 02:27:40
DNS/12 151 ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΜΑΚΗΣ 01:06:00 02:30:15
DNS/20 167 ΔΙΑΒΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:18:00 02:48:20
DNS/23 169 METEL CHRISTIAN -THIERRY 01:18:00 02:51:08
DNS/31 122 ΓΚΟΤΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:25:00 03:10:59
39/DNF 135 ΚΟΥΣΑΘΑΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
3/DNF 165 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
1/DISQUAL 104 CELIBASHI ERVIN
2/DISQUAL 170 ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

Challenge Women

ΚΑΤΑΤΑΞΗ Vertical / 20km ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΕΡΑΣΜΑ 10km ΧΡΟΝΟΣ 20km
1/1 ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 01:18:00 02:51:14 129
2/2 ΜΑΝΙΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:20:00 02:59:06 141
3/3 ΜΑΛΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 01:27:00 03:06:20 120
4/6 ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ 01:27:00 03:11:34 102
6/5 CASSIDY SANDRA 01:26:00 03:06:57 103
5/10 OSIPOVA MARIANNA 01:32:00 03:25:09 101
8/7 ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 01:23:00 03:11:39 138
7/11 ΜΠΙΣΚΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 01:36:00 03:40:09 145
9/13 ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑ ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 01:51:00 04:09:50 163
10/12 ΠΑΥΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 01:34:00 03:44:31 133
DNS/8 INGRAM KATHERINE 01:26:00 03:13:07 107
DNS/3 ΓΚΟΤΖΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 01:22:00 03:00:17 121
DNS/9 WALSER YVONNE 01:29:00 03:24:16 112

Mini Challenge Women

ΚΑΤΑΤΑΞΗ Vertical/7km ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ 7χλμ
1/1 ΣΥΛΙΒΑΝΗ ΜΑΙΡΗ 00:53:42
2/2 ΣΑΓΚΙΝΕΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 00:58:04
3/3 ΚΟΥΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 01:02:00
4/4 ΧΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 01:02:02
5/5 ΖΑΛΩΝΗ ΠΟΠΗ 01:03:00
6/6 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 01:05:00
7/7 ΤΑΛΙΚ – ΒΑΛΣΑΜΗ ΑΓΚΑΤΑ 01:09:28
10/8 ΡΑΦΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΑ 01:12:38
9/10 ΔΕΛΑΤΟΛΑ ΜΑΙΡΗ 01:16:00
11/9 ΚΑΒΟΥΔΗ ΖΩΗ 01:16:00
8/14 ΝΤΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 01:29:24
12/12 ΣΙΩΤΟΥ ΑΝΝΑ 01:20:00
14/13 ΞΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 01:21:16
13/16 ΑΝΘΗ ΕΛΕΝΗ 01:32:46
17/15 ΛΕΒΑΝΤΗ ΘΑΛΕΙΑ 01:29:25
DNS/11 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 01:18:00
DNS/17 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 02:04:00
DNS/18 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 02:04:00
DNS/19 ΜΑΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 02:04:00
15/DNS ΝΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
16/DNS ΖΗΝΩΝΟΣ ΔΑΦΝΗ
DNS/DNS ΣΤΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
DNS/DNS ΤΣΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
DNS/DNS ΜΠΕΜΠΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Mini Challenge Men

ΚΑΤΑΤΑΞΗ Vertical/7km ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ 7χλμ
1/1 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:42:32
2/2 ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:42:53
3/3 ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 00:45:54
5/4 ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:46:43
8/5 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 00:47:47
6/6 ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:50:48
7/7 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 00:51:42
9/8 ΤΑΛΙΑΤΟΥΔΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 00:51:42
10/9 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:53:37
11/12 ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:57:27
13/10 ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΗΣ 00:56:30
17/11 ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:57:27
16/13 ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:00:00
15/15 ΔΑΜΙΓΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 01:04:00
22/14 ΒΙΔΑΛΗΣ ΤΑΣΟΣ 01:00:30
21/16 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:04:03
23/18 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:09:45
29/20 ΜΠΙΛΑΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 01:11:05
27/21 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ 01:20:00
DNS/17 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 01:09:30
DNF/19 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:10:07
DNS/22 ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:51:00
DNS/23 ΝΩΕ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 02:04:00
28/DNF ΠΑΓΟΥΝΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ
4/DNS ΣΚΕΜΙ ΜΠΕΣΜΙΡ

 

Γράψε Σχόλιο

You don't have permission to register