Πρόσφατα 'Αρθρα

Social Media

4ος Ορειβατικός αγώνας Τσαριτσάνης – Ολύμπου: Εντυπώσεις και Αποτελέσματα

Ενα χορταστικό διήμερο αγώνων διοργάνωσε ο Εξωραϊστικός σύλλογος Τσαριτσάνης, υπό την αιγίδα της Περιφέρειας Θεσσαλίας, του Δήμου Ελασσόνας, της τοπικής Κοινότητας Τσαριτσάνης και τοπικών συλλόγων. Ξεκίνησε το απόγευμα του Σαββάτου με τον παιδικό αγώνα Κρυόβρυση fun run και ολοκληρώθηκε την Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου με τους ορεινούς αγώνες 21χλμ. και Σεγκια trail 8 χλμ. και την πεζοπορία 4.5χλμ.

Ο αγώνας στέφθηκε με επιτυχία, παρόλο που για ακόμη μια χρονιά η ζέστη έκανε δύσκολη την προσπάθεια την αθλητών. Οι συμμετοχές ήταν αυξημένες από τις προηγούμενες χρονιές και συμμετείχαν δρομείς από την Ξάνθη έως την Αθήνα. 

Η σημαντική παρουσία των εθελοντικών ομάδων που υπήρχαν στην πλατεία Τσαριτσάνης και πάνω στο βουνό ήταν καταλυτική για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων με προτεραιότητα την ασφάλεια των αθλητών.


Στον τερματισμό οι δρομείς απόλαυσαν τοπικά προϊόντα και εδέσματα που ετοιμάστηκαν από το σύλλογο γυναικών και κατοίκων του χωριού και φυσικά το χειροκρότημα των κατοίκων που κατέκλυσαν την πλατεία Τσαριτσάνης.
Η εκδήλωση έκλεισε με τις απονομές των μεταλλίων στους νικητές και τα δώρα τις διοργάνωσης που μοιράστηκαν στις δρομείς.
Οι διοργανωτές ευχαριστούν όλους όσους τίμησαν με την παρουσία τους την ιστορική κωμόπολη της Τσαριτσάνης ως αθλητές, εθελοντές, πεζοπόροι και επισκέπτες.

Τα αποτελέσματα του ορεινού αγώνα 21χλμ.

1 ΝΤΙΖΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ TECNICA 2.02.06
2 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ VMAX 2.03.19
3 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ ΣΜΝΛ – VMAX 2.21.00
4 AHMETAJ ALEKSANDER 2.24.00
5 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Νομού Λάρισας 2.28.27
6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 2.29.50
7 ΤΡΕΜΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σύλλογος μαραθωνοδρόμων λαρισας 2.34.35
8 ΠΑΛΑΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Kasimis training 2.35.22
9 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Χωρις συλλογο 2.43.44
10 ΠΑΤΛΑΚΑΣ ΙΩΆΝΝΗΣ Figth Club Larissa Cross Training Team 2.44.44
11 ΜΟΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 2.45.29
12 ΣΜΑΡΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2.47.05
13 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ 2.47.07
14 ΜΑΤΙΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ Λάρισα 2.49.42
15 ΝΙΚΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2.50.30
16 ΒΑΓΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2.50.31
17 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2.52.17
18 ΦΑΛΤΣΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ ΣΜΝΛ αρισας 2.52.39
19 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Ρυμνιο κοζανης 2.53.35
20 ΖΑΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΜΑΚ 2.54.49
21 ΚΙΤΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΜΑΚ 2.54.49
22 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ – FOTIADIS COATCHING 2.55.02
23 ΦΥΤΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2.55.28
24 ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2.56.02
25 ΚΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΜΝΛ 2.56.37
26 ΜΑΓΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΙΚΑΡΩΝ 2.57.12
27 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 2.57.38
28 ΚΡΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Ν. Λάρισας 2.57.43
29 ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2.57.54
30 ALLUDHS FATMIR Σ.Δ.Υ. ΑΓΙΑΣ 2.57.59
31 ΤΑΜΠΛΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ Vmax 2.58.35
32 ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Μαραθωνοδρόμων Λάρισας 2.58.45
33 ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2.59.11
34 ΓΚΑΡΑΝΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 2.59.16
35 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΥΒΟΛΟΥ 2.59.53
36 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 3.00.44
37 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ KASIMIS TRAINING 3.02.12
38 ΒΟΥΤΣΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ KASIMIS TRAINING 3.02.14
39 ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 3.02.49
40 ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3.04.30
41 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 3.04.50
42 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Las ramblas running team 3.05.08
43 KATSIARIMPA THOMAI λ.ο.λ.α. run 3.08.43
44 ΜΠΙΚΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΣΜΝΛ 3.09.35
45 ΠΕΤΣΕΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3.11.23
46 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Νομού Λάρισας 3.11.47
47 ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞ. 3.11.56
48 ΓΚΟΡΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3.12.05
49 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 3.12.15
50 AKERMAN MICHAIL SDBolou 3.12.17
51 ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 3.13.15
52 ΜΑΤΖΑΜΟΡΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 3.13.15
53 ΜΑΓΑΛΙΟΥΛΗΣ ΜΕΜΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 3.13.15
54 ΓΑΤΣΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Σ.Δ.Υ. ΑΓΙΑΣ 3.13.15
55 ΤΣΑΓΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 3.13.15
56 ΣΑΛΙΑΚΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ GREEN RUNNING TEAM 3.13.15
57 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Ε.Ο.Σ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΥ 3.18.04
58 ΚΕΝΤΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ 3.22.04
59 ΦΑΣΟΎΛΑΣ ΑΝΤΏΝΙΟΣ Εις Βροντούς 3.23.18
60  

ΚΑΚΑΕΣ

ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞ 3.24.15
61 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 3.25.49
62 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 3.26.18
63 ΨΑΡΑΔΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ. Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3.26.19
64 ΜΠΡΟΤΣΗ ΣΤΈΛΛΑ Vmax 3.26.44
65 ΟΡΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3.27.50
66 ΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3.29.50
67 ΦΩΛΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3.31.00
68 ΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 3.31.00
69 ΓΚΑΓΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Μ.Λ./300+3 3.31.00
70 KATSIARIMPAS NIKOLAOS λ.ο.λ.α. run 3.32.00
71 ΜΑΛΚΑΣ ΒΑΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝ. 3.35.38
72 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΜΝΛ 3.35.38
73 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΌΣ Αν. 3.36.22
74 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Αυτονομος 3.36.40
75 ΚΟΥΚΑΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Α . 3.37.04
76 ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 3.38.04
77 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ ΧΟΣπαρμου 3.40.07
78 ΣΑΜΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 3.41.55
79 ΠΙΤΣΙΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3.42.05
80 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΜΝΛ 3.42.57
81 ΣΥΡΓΚΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 3.46.16
82 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 3.50.01
83 ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΜΝΛ 3.50.22
84 ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΥΒΙΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 3.50.38
85 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Eος ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΥ 3.51.16
86 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Συλλογο ΔΥΒΟΛΟΥ 3.51.42
87 ΦΙΚΗ ΕΛΕΝΗ 4.01.06
88 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 4.01.09
89 ΝΤΕΛΗΜΗΤΡΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 4.04.04
90 ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 4.04.40
91 ΜΠΟΥΤΖΙΟΥ ΚΑΛΛΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 4.08.00
92 ΧΑΛΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σμνλαρισας 4.08.50
93 ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Αν 4.08.50
94 ΣΤΡΟΥΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΜΝΛ 4.09.10
95 ΠΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 4.10.42
96 ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4.15.35
97 ΧΡΗΣΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΜΝΛ αρισας 4.16.00
98 ΤΟΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ DAVINES GREECE/Σ.Μ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 4.16.00
99 ΝΑΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

 

Τα αποτελέσματα του ορεινού αγώνα ΣΕΓΚΙΑ 8χλμ.

1 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΡΑΝΙΑ 0.41.53
2 ΖΕΡΔΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0.46.15
3 ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0.48.47
 4 ΒΛΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0.50.51
 5 ΖΕΡΔΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0.51.20
 6 ΖΙΩΖΑΣ ΝΙΚΟΣ 0.51.27
 7 ΜΑΡΓΙΝΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Εκδοσεις Του Καμπου 0.55.39
 8 ΣΓΟΥΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΛΑΝΗΣ 0.56.09
 9 ΚΑΤΣΟΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0.56.40
 10 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0.56.42
11  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ THE WORLD FAMOUS RUNNING TEAM 0.56.49
 12 ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 0.59.15
 13 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ 1.00.00
 14 ΤΣΙΑΓΓΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ VMAX 1.01.00
 15 ΜΠΙΛΛΑΣ ΧΑΡΙΣ 1.02.10
16  ΔΑΣΙΟΣ Άρης Pouliana Skyrunners 1.02.20
 17 ΤΕΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 1.02.30
 18 ΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Αν. 1.02.30
 19 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝ. 1.03.05
20  ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΛΆΝΗΣ 1.03.10
 21 ΒΛΗΣΣΑΡΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ VMAX 1.03.12
 22 ΤΣΙΑΝΤΕ ΖΩΗ ΑΝ 1.04.10
 23 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.04.25
 24 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1.05.00
 25 ΜΠΛΑΝΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.05.13
 26 ΝΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.06.00
 27 ΚΑΠΕΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1.06.20
 28 ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.06.33
 29 ΚΟΝΤΙΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 1.07.00
30  ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.07.10
 31 ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.08.00
 32 ΤΡΟΥΒΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΜΝΛ 1.08.13
 33 ΒΙΤΚΟΣ ΠΑΡΙΣ ΑΝ. 1.09.00
 34 ΜΑΣΤΟΡΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.09.10
 35 ΠΑΝΑΓΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.09.20
 36 ΔΡΟΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΑΓΙΑΣ 1.09.33
 37 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.10.00
 38 ΦΩΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Δρομείς Φαλάνης 1.10.05
 39 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ 1.10.20
 40 ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 1.10.30
 41 ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1.10.40
 42 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΣ ΣΜΝΛ 1.11.00
 43 ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.11.10
 44 ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.11.22
 45 ΤΖΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.11.33
 46 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.11.45
 47 ΤΑΣΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Εξωραϊστικός 1.11.45
 48 ΓΚΑΝΤΟΥΝΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1.12.00
 49 ΓΚΙΓΚΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.12.10
50  ΧΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ Vmax 1.12.15
 51 ΜΠΙΛΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗ 1.12.30
 52 ΤΑΞΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗ 1.12.45
 53 ΓΚΟΓΚΟΥΡΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ Ανεξ. 1.12.47
 54 ΜΕΛΕΤΗ ΖΩΗ 1.13.00
 55 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.13.25
 56 ΜΠΑΜΠΑΝΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΥ 1.13.30
 57 ΠΕΤΓΑΖΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΛΑΝΗΣ 1.14.00
 58 ΓΕΡΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ 1.15.00
 59 ΚΡΥΒΟΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ 1.15.10
 60 ΧΙΛΕΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.15.20
 61 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ITWORX.GR 1.15.25
 62 ΤΣΕΛΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1.16.00
 63 ΝΤΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.16.05
 64 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΘΩΜΑΣ 1.16.25
 65 ΝΤΑΝΙΕΛΑ ΘΑΝΟΥ ΣΜΝΛ 1.17.00
 66 ΚΑΤΣΙΑΡΑ ΚΑΝΤΙΑΝΝΗ 1.17.15
 67 ΜΑΝΔΡΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.18.00
 68 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Δρομείς Φαλάνης 1.20.00
 69 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.20.30
 70 ΦΟΥΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.21.00
 71 ΚΑΙΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 1.23.00
 72 ΧΑΛΚΙΑΣ ΦΙΛΛΙΠΟΣ Αν. 1.23.00
 73 ΝΤΕΛΗΜΗΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.23.05
 74 ΚΑΤΣΙΑΡΑ ΝΙΚΗ 1.23.10
 75 ΒΙΤΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝ 1.23.10
 76 ΤΣΙΤΣΙΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1.23.20
77  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Εξωραϊστικός Σύλλογος Τσαριτσάνης 1.23.25
 78 ΜΕΣΥΡΑΣ ΘΩΜΑΣ Τσαριτσάνη 1.23.25
79  ΤΣΙΚΡΙΚΗ ΕΛΕΝΗ 1.23.35
 80 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ 1.23.45
 81 ΠΕΤΣΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ THE WORLD FAMOUS RUNNING TEAM 1.23.55
 82 ΚΟΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.24.00
 83 ΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.24.30
 84 ΖΩΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.26.00
 85 ΒΑΘΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.26.30
 86 ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.27.00
 87 ΒΙΤΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝ 1.28.00
 88 ΜΟΥΛΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.29.00
 89 ΠΛΑΤΙΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1.29.30
 90 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Δημητρης ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ 1.29.45
 91 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.29.50
 92 ΧΑΜΑΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.29.55
 93 ΨΙΨΙΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1.29.57
94  ΚΟΚΚΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.32.00
95 ΜΑΝΔΗΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.32.10
96  ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.32.15
 97 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Λάρισας 1.33.00
 98 ΝΤΑΚΟΥ ΠΡΕΣΒΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΟΥ 1.33.10
 99 ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑ ΕΡΑΣΜΙΑ Α. 1.36.00
 100 ΜΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.38.00
 101 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΜΛαρισας 1.40.00
102  ΧΑΤΖΗΛΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α. 1.40.10
 103 ΧΑΛΚΙΑ ΚΑΛΛΗ 1.40.35
 104 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.41.00
 105 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΙΑ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Νομού Λάρισας 1.42.00
 106 ΚΡΙΚΗΣ 1.42.20
 107 ΖΗΣΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1.42.35
108  ΚΑΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΜΛαρισας 1.43.00
109  ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.47.00
 110 ΧΑΜΑΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.49.00
 111 ΚΑΡΑΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1.50.00
 112 ΚΑΡΑΤΖΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1.50.00
 113 ΚΑΡΑΤΖΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1.50.00
 114 ΧΑΤΖΗΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.52.00
 115 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 1.53.00
 116 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 1.53.00
 117 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.56.00
 118 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.56.00
 119 ΒΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.56.00
 120 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.56.00
 121 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1.56.00
 122 ΒΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2.05.00
 123 ΒΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2.05.00
 124 BABANIKOU SOPHIA 2.06.00
 125 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΕΛΕΝΗ 2.06.00
 126 PAPADIMITRIOU KONSTANTINOS 2.07.00
 127 ΜΟΥΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΣ 2.08.00
 128 ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2.19.00
 129 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΜΝΛ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ

Γράψε Σχόλιο

You don't have permission to register