Πρόσφατα 'Αρθρα

Social Media

4ο Veikou Trail: Οριστικά αποτελέσματα και δίπλωμα συμμετοχής

Η Οργανωτική Επιτροπή του 4o Veikou Trail που πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020, ύστερα από την απαραίτητη αναμονή λίγων ημερών για έλεγχο και ενδεχόμενες παρατηρήσεις ή ενστάσεις, ανακοινώνει τα οριστικά αποτελέσματα της διοργάνωσης.

  • Δείτε τα αναλυτικά αποτελέσματα στον επόμενο ενεργό σύνδεσμο ΕΔΩ

Aποτελέσματα VEIKOU TRAIL 2020 10km (19/01/2020)

RANK BIB ATHLET TEAM-SPONSOR TOTAL
1 10689 ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΟΔΕΥΩ 00:44’31″563
2 10531 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΉΣ ΛΈΣΒΟΥ 00:47’49″857
3 10674 IOANNIS TZIMAS 00:48’00″308
4 10919 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ 00:48’02″257
5 10994 STERGIOS KOUSKOURIDAS ΑΔΜΗΤΟΣ-Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ 00:49’48″602
6 10938 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΜ ΧΟΜΠΙΣΤΕΣ 00:50’01″096
7 10941 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΣΚΟΥΑΛΕ ΦΣΑ RUNNING TEAM 00:50’26″047
8 10532 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΚΗΣ Παναθηναικος 00:50’40″364
9 10592 JEAN-PIERRE GIGNOUX NO SPONSOR 00:51’12″624
10 10551 NILS VOLKMANN Deutsche Schule Athen 00:52’06″691
11 10692 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΡΒΗΣ Spartan Cross 00:52’08″428
12 10931 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ 00:52’28″510
13 10971 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΑΓΕΥΣ ΑΓΟΛΙΔΑΣ 00:52’38″130
14 10978 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΟΜΠΙΣΤΕΣ 00:53’01″022
15 10673 DIOGENHS TSIPHS 00:53’22″031
16 10699 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΥΛΕΑΣ Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΩΝ 00:53’34″248
17 10664 IOANNIS GEKAS 00:53’35″089
18 10953 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΝΟΣ 00:53’42″764
19 10637 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ TRAIL RUNNERS PATRAS 00:54’13″059
20 10986 ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΝΤΡΑ SPORT 4 ALL PROJECT 00:54’21″729
21 10575 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 00:54’46″835
22 10564 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΥΡΙΤΣΑΣ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 00:55’02″206
23 10909 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Fit Mosquito 00:55’18″353
24 11000 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΝΑΚΑΚΗΣ SPARTAN CROSS 00:55’26″971
25 10694 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΙΩΣΗΣ getfit.gr 00:55’38″553
26 10599 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΡΙΓΑΚΗΣ Vodafone Running Team 00:55’47″174
27 10572 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΜΠΕΛΗΣ 00:55’51″910
28 10691 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΡΒΕΣΟΣ 00:56’01″773
29 10546 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΟΥΠΗΣ 00:56’02″293
30 10999 ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΔΟΜΒΡΟΥ marathon club 00:56’07″753
31 10548 SHARIF ASHORI 00:56’13″468
32 10917 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ FIT MOSQUITO FITNESS CLUB 00:56’15″604
33 10959 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 00:56’26″195
34 10948 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ Spartan Cross 00:56’30″875
35 10962 ΚΩΣΤΑΣ ΣΥΓΓΟΥΝΗΣ Galatsi Runners 00:56’37″035
36 10542 ΑΡΙΣΤΟΤΈΛΗΣ ΤΑΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ BandN BIKEXPERT 00:57’13″856
37 10562 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 00:57’20″128
38 10995 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 00:57’30″267
39 10526 ZANNIS KOUKOUMIALOS 00:57’32″197
40 10970 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΕΚΛΗΣ 00:57’33″177
41 10530 TOMOS PROSSER 00:57’38″957
42 10964 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ 00:57’48″141
43 10544 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΛΟΣ 00:57’49″520
44 10527 WILLIAM LAITINEN 00:58’13″918
45 10608 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΝΤΑΣ GLYFADA RUNNERS 00:58’29″399
46 10924 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΤΤΑΣ Venum-Under Armour 00:58’38″119
47 10913 ΓΙΩΡΓΟΣ – ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ 00:58’58″574
48 10947 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΕΝΤΑΣ 00:59’03″820
49 10610 ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σαρωνικος team 00:59’13″156
50 10901 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ 00:59’20″769
51 10583 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΌ 00:59’20″850
52 10969 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΙΛΙΑΝΟΣ 00:59’52″976
53 10681 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΣΔΥΑ 00:59’54″676
54 10939 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ SPARTAN CROSS 01:00’01″841
55 10609 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Gym and Tonic 01:00’27″076
56 10683 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ RUNandFUN NEW BLOOD 01:00’34″536
57 10932 ΜΠΕΡΤΙ ΝΟΥΡΟ 01:00’37″641
58 10628 STAMATIS PETROPOULOS CHUCK NORRIS TEAM 01:00’47″801
59 10632 ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΓΥΡΑΚΟΣ 01:00’56″965
60 10540 ΧΡΗΣΤΟΣ/ CHRISTOS ΠΑΛΑΣΚΑΣ/PALASKAS Free Runners 01:01’01″653
61 10675 LENA VLASTARA 01:01’02″384
62 10697 ΝΑΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:01’21″656
63 10657 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ 01:01’27″123
64 5371 ΧΡΗΣΤΟΣ  ΙΝΤΖΙΡΤΖΗΣ 01:01’57″026
65 10661 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:02’00″846
66 10571 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ 01:02’03″841
67 10614 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ 01:02’09″577
68 10626 GIANNIS MELETAKIS Skroutz 01:02’13″001
69 10921 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ 01:02’45″607
70 10543 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 01:03’05″928
71 10908 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ 01:03’12″107
72 10565 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ 01:03’14″171
73 10607 AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΣΣΑΣ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 01:03’15″346
74 10672 MANOLIS STAVROPOULOS Compex run 01:03’16″366
75 10669 KOSTIKAS PEROUKIDIS trapezoynta 01:03’17″388
76 10667 GIANNIS MOUTSOKOS 01:03’17″392
77 10988 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΚΑΛΟΓΛΟΥ 01:03’17″965
78 10560 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 01:03’28″131
79 10998 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΕΣΣΑΣ RCF 01:03’57″085
80 10627 ANDREAS PAPAKLEOVOULOU 01:04’11″891
81 10976 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ 01:04’12″370
82 10942 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ ΑΝΤΙΝΤΑΣ ΑΘΗΝΑ 01:04’23″996
83 10668 DANY ESTRADA NEVADO PINOY PRIDE RUNNER 01:04’40″664
84 10541 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ SANTA RUNNING TEAM 01:04’45″930
85 10925 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΣ 01:04’53″573
86 10538 ΜΠΕΡΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ COSMOS SPORT TEAM 01:05’05″415
87 10929 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΛΙΘΙΚΙΩΤΗΣ 01:05’22″413
88 10558 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ 01:05’23″893
89 10989 ΣΠΥΡΟΣ ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΕΟΣ ΑΡΤΑΣ 01:05’40″947
90 10685 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΑΠΟΕΛ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:05’47″352
91 10902 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ 01:05’56″596
92 10619 ΠΑΡΙΣ ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ 01:06’01″013
93 10629 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 01:06’07″454
94 10690 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 01:06’23″388
95 10652 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΟΥΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 01:06’24″075
96 10535 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ Aps Miltiladis Marathonas 01:06’26″754
97 10654 ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΕΡΕΤΑΣ 01:06’26″834
98 10595 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΔΑΜΟΣ 01:06’30″095
99 10617 ΚΩΣΤΑΣ ΣΙΑΝΟΣ ελ.ας. 01:06’35″316
100 5372 ΝΙΚΗΤΑΣ  ΤΡΙΓΩΝΗΣ 01:06’39″467
101 10586 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΝΙΚΟΣ NOVASPORTS RUNNING TEAM 01:06’44″328
102 5362 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΣΠΑΝΟΣ 01:06’48″008
103 10663 ANGELOS DIMITROPOULOS ACS Athens 01:06’54″438
104 10580 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 01:06’58″399
105 10615 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 01:07’04″715
106 10635 ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ 01:07’07″643
107 10940 ΗΛΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 01:07’16″619
108 10636 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ 01:07’21″628
109 10582 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ NOVASPORTS RUNNING TEAM 01:07’22″316
110 10906 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΑΚΟΣ 01:07’26″596
111 10557 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ AAMOD ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ deutsche schule athen – running team 01:07’27″148
112 5364 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 01:07’41″028
113 10588 ΜΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 01:07’41″799
114 10567 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΙΟΣ 01:07’54″060
115 10958 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ 01:08’13″578
116 10993 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΟΥΝΑΣ KaraRunners 01:08’34″715
117 5367 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΠΑΤΣΑΛΗΣ 01:08’38″980
118 10985 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 01:08’55″269
119 10596 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:08’58″820
120 10624 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΡΙΠΟΣ 01:09’31″654
121 10579 PANAGIOTA DAMORAKI NOVASPORTS RUNNING TEAM 01:09’43″081
122 10618 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΠΕΝΤΖΑΣ HERBALIFE 01:09’44″319
123 10696 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 01:09’44″424
124 10549 ALLEN JONATHAN 01:09’57″227
125 10638 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΣΤΡΕΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:10’05″293
126 10680 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ 01:10’35″650
127 10524 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  ΠΑΝΤΑΖΗΣ 01:10’36″995
128 10611 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 01:10’38″583
129 10556 ΜΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 01:10’47″623
130 10598 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Adidas Runners Athens 01:10’58″605
131 10935 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΓΙΔΑΣ 01:11’02″525
132 10997 ΝΙΚΟΣ ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ 01:11’03″104
133 10968 ΚΩΣΤΗΣ ΤΖΑΝΕΤΤΗΣ 01:11’07″279
134 10974 ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΑΚΟΣ 01:11’08″139
135 5373 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΙΟΓΛΑΝΗΣ 01:11’08″324
136 10965 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΤΑΠΕΙΝΟΥ 01:11’08″604
137 10676 ΤΑΣΟΣ ΑΓΑΘΟΣ 01:11’08″925
138 10898 ΧΑΡΑ ΚΑΛΤΣΗ 01:11’11″216
139 10554 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 01:11’25″154
140 10679 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΚΡΙΒΟΥ Outdoor games running team 01:11’27″220
141 10566 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΜΑΡΚΙΔΗ 01:11’29″925
142 10662 DANIEL ALMORIL 01:11’34″707
143 10961 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΤΡΑΝΗΣ 01:11’47″196
144 10555 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 01:11’49″209
145 10684 ΕΛΕΝΗ ΑΡΜΑΟΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 01:11’55″087
146 10604 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ IOS ADVENTURE 01:11’55″226
147 10963 ΜΙΧΑΗΛ ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ 01:12’03″745
148 10634 ΜΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:12’08″581
149 10630 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Wolf s Fighting Club 01:12’08″688
150 10612 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 01:12’16″417
151 10911 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΛΑΖΑΡΟΥ 01:12’19″101
152 10522 NIKOLE CONSTAS None 01:12’20″659
153 10528 VALERIA LAITINEN 01:12’36″447
154 10979 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΑΡΜΠΙΛΑ 01:12’42″908
155 10665 MELISSA GEORGE GEORGE 01:12’51″240
156 10529 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ 01:13’00″064
157 10915 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΤΡΑΡΗΣ MORTEK RUNNING TEAM 01:13’04″468
158 10590 GARBIS ARABIAN 01:13’16″113
159 10670 ANTONIO PRUN?S GARC?A 01:13’31″010
160 10649 ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ 01:14’03″362
161 10622 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΤΖΙΩΤΗΣ 01:14’07″170
162 10647 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 01:14’16″830
163 10983 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ Ευκλής 01:14’22″371
164 10960 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΑΡΑΣ 01:14’26″133
165 10569 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΟΥΝΗΣ 01:14’26″407
166 10578 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΕΙΛΑ 01:14’27″993
167 10559 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΩΤΟΣ RUN 01:14’29″351
168 10903 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 01:14’32″805
169 10601 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΔΙΚΟΡΗΣ 01:14’41″136
170 10653 ΚΩΝΣΤΝΑΤΙΝΟΣ ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ DSA 01:14’55″832
171 10650 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΑΛΑΣΙΔΟΥ 01:14’58″627
172 10651 ΑΡΕΤΗ ΣΑΛΑΣΙΔΟΥ 01:14’58″945
173 10949 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΑΡΙΚΑ ΦΣΑ RUNNING TEAM 01:15’07″547
174 10923 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΜΗΛΙΟΣ 01:15’08″787
175 10952 ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΚΑΛΤΣΑΣ 01:15’16″333
176 10896 ΝΙΚΟΣ ΖΟΥΛΙΑΣ 01:15’20″073
177 10561 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΛΩΝΗΣ 01:15’21″336
178 10625 STRATIS EVANGELINOS ATHEX 01:15’21″593
179 10900 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΚΗΣ University Campus Runners 01:15’22″333
180 10973 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΣΔΥΑ 01:15’45″947
181 10660 ΦΩΤΗΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:15’48″931
182 10937 ΕΡΑΣΜΙΑ ΠΑΝΙΔΟΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 01:15’51″326
183 10631 ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΒΑΖΑΣ 01:15’53″852
184 10646 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 01:15’58″897
185 10688 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ 01:16’01″207
186 10645 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΟΥΣΟΣ Δρομικη ομάδα ΔΕΣΦΑ 01:16’10″366
187 10547 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΟΝΗΣ Λιατανη 01:16’20″829
188 10905 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΙΑΤΟΣ 01:16’23″475
189 10568 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΚΚΗ DSA Running Team 01:16’23″776
190 10918 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΟΥΛΑΚΟΣ 01:16’29″097
191 10525 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:16’29″135
192 10620 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΑΘΑΣ 01:16’34″115
193 10539 ΜΑΡΙΛΙΖΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ 01:16’35″287
194 10936 ΜΕΡΟΠΗ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ 01:16’50″717
195 10682 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Snail running team 01:16’57″954
196 10570 ΕΛΛΗ ΣΠΥΡΙΛΙΩΤΗ 01:17’04″699
197 10545 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΙΝΗΣ 01:17’14″704
198 10648 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ 01:17’47″640
199 10933 ΚΙΡΙΛ ΝΤΙΜΙΤΡΟΒ 01:18’19″132
200 10934 ΑΝΤΩΝΗΣ ΞΕΦΤΕΡΗΣ 01:18’22″119
201 10655 ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΑΣΑΝΙΔΗΣ 01:18’33″314
202 10521 CHRYSANTHOS CHRYSANTHOU 01:18’57″400
203 10613 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΣ 01:19’12″572
204 10585 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΠΑΙΚΑΣ 01:19’31″441
205 10584 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ 01:19’33″581
206 10594 VASILIKI MOROGIANNI 01:20’26″623
207 10616 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ DT 01:20’32″119
208 10677 ΣΟΦΙΑ ΑΓΓΕΛΑΚΗ 01:20’37″004
209 10698 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 01:20’59″824
210 10981 ΕΛΕΝΗ ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ 01:21’07″745
211 10623 ΝΙΚΟΣ ΤΖΩΤΗΣ 01:21’15″299
212 10633 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΓΥΡΟΣ 01:21’29″523
213 10977 ΘΟΔΩΡΗΣ ΦΛΩΡΟΣ ΧΟΜΠΙΣΤΕΣ 01:21’48″099
214 10916 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΑΣ ΧΟΜΠΙΣΤΕΣ 01:21’48″325
215 10603 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΚΛΗΣ 01:21’56″709
216 10967 ΕΛΕΝΗ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 01:21’59″336
217 5365 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 01:22’18″981
218 5366 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΚΟΛΛΑΡΟΣ 01:22’19″846
219 10591 LESLEY FITZSIMMONS 01:22’53″768
220 10687 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ university campus runners 01:22’53″965
221 10944 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 01:22’54″847
222 10956 ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΑΤΟΥ 01:22’55″272
223 10553 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 01:23’12″231
224 10987 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΥΡΑΝΔΟΣ 01:23’23″956
225 10982 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ 01:23’59″134
226 10904 ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ SKY WOMEN RUNNING TEAM 01:23’59″762
227 10587 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 01:24’08″070
228 10659 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΝΗΤΑΣ Adidas runners Athens 01:24’17″694
229 10992 ΣΟΦΙΑ ΤΣΙΟΥΠΛΗ ADIDAS RUNNERS ATHENS 01:24’17″753
230 10922 ΣΟΥΛΑ ΜΗΛΑΙΟΥ 01:24’46″173
231 10642 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΥΛΩΝΑ 01:25’20″129
232 10639 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΑΜΠΕΚΗΣ 01:25’21″275
233 10602 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΓΩΝΙΚΑ 01:25’25″672
234 10600 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΣΕΡΟΣ ΣΔΥΠ 01:25’37″634
235 10930 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΝΟΣ 01:26’12″196
236 10980 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΤΑΣ ΣΑΠΠΑΖ 01:26’20″578
237 10577 ΕΥΓΕΝΊΑ ΧΑΡΤΑ 01:26’20″698
238 10574 ΗΛΙΑΣ ΤΟΧΟΒΙΤΗΣ 01:26’42″716
239 10946 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΑΙΤΣΙΔΗΣ 01:27’36″110
240 10666 THANASIS KAPOULAS 01:27’54″798
241 10927 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 01:27’56″814
242 10950 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΡΙΜΑΝΩΛΗΣ 01:28’01″428
243 10943 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΣΧΑΛΗ 01:28’01″658
244 10593 ANNA-MARIA KAFENTZAKI 01:28’13″778
245 10576 ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΥΜΠΟΥ 01:29’23″358
246 10693 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 01:32’47″700
247 10573 ΠΕΤΡΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 01:33’28″209
248 10640 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΟΥΤΣΑΝΑ 01:33’48″938
249 10641 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΡΔΑΜΑΣΚΟΥ 01:33’49″990
250 10954 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΦΑΝΣ 01:33’50″453
251 10581 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΑΒΕΛΑΚΟΣ 01:38’45″034
252 10990 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ Α. Σ. ΑΓΩΝ 01:39’14″440
253 10895 ΔΟΥΒΟΓΙΑΝΝΗ ΕΦΗ 01:40’43″130
254 10606 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 01:40’43″500
255 10643 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΝΙΑΝΙΟΠΟΥΛΟΥ 01:40’45″284
256 10621 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΙΩΤΗΣ ΦΙΛΩΤΙ 01:40’45″943
257 10552 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓΙΟΜΑΜΙΤΗ 01:42’47″450
258 5233 ΑΓΑΘΗ ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 01:48’18″299
259 10671 EPAMEINONDAS PSARROS APOLLON 02:07’14″250
260 10907 ΑΡΕΤΗ ΚΟΥΤΑΛΙΔΟΥ 02:07’51″353
261 10910 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 02:07’59″340
262 5374 ΟΛΓΑ ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ 00:20’49″256

Επίσης, η οργανωτική επιτροπή ανακοινώνει ότι όλοι οι συμμετέχοντες, θα μπορούν να κατεβάσουν το δίπλωμα συμμετοχής τους, αποτυπωμένο με το όνομά τους, την κατάταξη και το χρόνο επίδοσης, από τον επόμενο ενεργό σύνδεσμο ΕΔΩ

 

Tέλος, το πλούσιο φωτογραφικό υλικό της διοργάνωσης μπορείτε να βρείτε ΕΔΩ

Γράψε Σχόλιο

You don't have permission to register