Πρόσφατα 'Αρθρα

Social Media

Αποτελέσματα 10ου PILABOX TRAIL RACE 2020

Με το σύνθημα «ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ», την Κυριακή 2 Φεβρουαρίου, δόθηκε η εκκίνηση του 10ου επετειακού “PILABOX TRAIL RACE” για τις δύο trail διαδρομές 10 και 6 χιλιομέτρων στην περιοχή της Πεντέλης. Πολλοί φίλοι του ορεινού τρεξίματος και οι παρέες τους απόλαυσαν τις διαδρομές, σε μια υπέροχη μέρα που όλα κύλησαν υπέροχα, κλείνοντας, με τις απονομές των πρώτων αθλητών.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

• 10 ΧΛΜ.

Rank Gender BIB Name YOB Club 10km cp 10km
1 Male 44 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΡΑΝΤΥ 1984 0:31:21.470 0:50:01.250
2 Male 65 ΜΑΝΟΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1997 0:32:37.113 0:52:16.216
3 Male 114 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΡΑΓΑΣ 1997 FREE RUNNERS/LESVOS RUNNERS 0:33:21.563 0:52:19.376
4 Male 71 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 1991 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 0:34:12.510 0:53:46.823
5 Male 33 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣ 1989 L-CREW 0:35:48.880 0:54:48.810
6 Male 139 ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ARKALOS TRT – ALEX ENDURANCE GANG 0:35:15.080 0:56:08.903
7 Male 131 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ 1973 SANTA RUNNING TEAM 0:35:16.390 0:56:33.800
8 Male 92 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ 1969 0:36:40.486 0:56:37.133
9 Female 2 Jo Manta 1979  Hoka One One 0:36:16.840 0:56:37.933
10 Male 124 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 1976 ORANGE MOUNTAIN TEAM 0:36:19.000 0:57:01.783
11 Male 54 ΣΗΦΗΣ ΚΕΛΑΙΔΗΣ 1969 SANTA RUNNING TEAM 0:36:09.973 0:57:14.933
12 Male 1 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1979 0:36:06.220 0:57:24.586
13 Male 20 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΛΙΩΤΗΣ 1983 VILIOTIS MARTAL ARTS 0:37:52.753 0:58:22.123
14 Male 26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 1987 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:37:13.660 0:58:37.513
15 Male 29 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1975 OLYMPIA RUNNERS 0:37:13.660 0:59:00.490
16 Male 89 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΟΖΙΚΑΣ 1970 0:38:35.980 0:59:03.770
17 Male 110 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ 1985 0:38:21.723 0:59:17.236
18 Male 90 ΝΙΚΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 1975 ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ-ΣΔΥΜ 0:38:45.523 0:59:54.086
19 Male 74 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΝΑΣ 0:39:24.510 1:00:00.343
20 Male 63 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ 1973 ΑΔΜΗΤΟΣ-Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ 0:38:25.266 1:00:20.916
21 Male 57 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΟΤΑΣ 1984 AMORGOS RUNNING TEAM 0:38:58.210 1:00:43.276
22 Male 93 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΝΑΣ 1976 ARLA RUNNING TEAM 0:39:26.316 1:00:56.540
23 Male 109 ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ 1987 ORANGE MOUNTAIN TEAM 0:38:34.520 1:01:08.820
24 Male 13 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1984 ΑΘΗΝΑ 0:39:08.363 1:01:54.450
25 Male 129 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ 1978 ΑΘΗΝΑ 0:40:20.886 1:01:56.663
26 Male 73 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΙΛΗΣ 0:40:40.366 1:02:17.803
27 Male 104 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1978 SANTA RUNNING TEAM 0:41:06.820 1:02:20.920
28 Male 103 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1982 0:41:50.690 1:04:32.100
29 Male 67 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1982 0:43:14.970 1:04:33.106
30 Male 6 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΝΑΟΥΤΕΛΗΣ 0:42:20.543 1:05:11.843
31 Male 50 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ 1986 ΣΧΟΙΝΟΥΣΩΤΙΚΑ ΡΙΦΙΑ 0:42:10.596 1:05:16.286
32 Male 10 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΣ 1972 0:42:46.183 1:05:21.480
33 Female 61 ΖΩΗ ΚΟΤΖΙΑ 1992 MY PROTEIN 0:42:50.193 1:05:28.766
34 Female 120 ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 1970 ΑΡΤΕΜΙΔΑ 0:41:05.120 1:05:29.696
35 Male 75 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 IRUN MAGAZINE 0:40:05.666 1:05:41.083
36 Male 78 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:25.566 1:06:05.300
37 Male 56 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΡΣΑΝΙΔΗΣ 1988 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 0:42:14.083 1:07:05.316
38 Male 39 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1990 AMORGOS RUNNING TEAM 0:41:47.150 1:07:08.360
39 Male 132 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΙΤΣΙΩΡΗΣ 1982 ΑΘΗΝΑ 0:44:24.660 1:07:26.696
40 Male 108 ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΠΕΡΟΥΚΙΔΗΣ 1986 AXARNAI 0:42:26.893 1:07:58.820
41 Male 80 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:42:08.480 1:08:03.510
42 Male 66 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΟΥ 1986 0:44:18.266 1:08:32.923
43 Male 16 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ 1981 RUN&FUN NEW BLOOD 0:45:50.010 1:09:12.413
44 Male 68 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1986 0:44:18.266 1:09:21.633
45 Male 137 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1972 MELTDOWN 0:44:35.016 1:09:23.456
46 Male 11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1971 ALL TERRAIN RUNNERS 0:42:36.016 1:09:42.180
47 Male 35 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ 1979 0:43:57.036 1:10:00.950
48 Male 52 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΤΣΩΛΗΣ 1982 ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 0:44:44.606 1:10:05.556
49 Male 59 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 1987 0:45:04.976 1:10:31.583
50 Male 41 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:44:29.016 1:10:50.836
51 Male 3 JULIEN COPPI 1981 0:44:31.223 1:11:22.463
52 Male 42 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:47:22.793 1:11:35.556
53 Male 72 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:44:46.290 1:11:54.626
54 Male 27 ΠΕΤΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΟΥΡΟΣ 1971 Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 0:45:03.650 1:12:05.250
55 Female 40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΟΓΚΑ 1985 0:45:06.056 1:12:28.900
56 Male 98 ΜΙΝΑΣ ΠΑΓΚΑΛΟΣ 1979 0:47:51.736 1:12:39.233
57 Male 53 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:47:46.566 1:13:01.800
58 Male 15 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 1974 VENTUREFRIENDS 0:48:11.720 1:13:08.203
59 Male 125 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΚΑΤΛΗΣ 1983 0:47:43.190 1:13:25.870
60 Male 48 ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1989 0:47:52.780 1:13:29.373
61 Male 112 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ 1983 Σ.Δ.Υ.Α <ΑΘΗΝΑΣ> 0:47:03.690 1:14:08.003
62 Male 91 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 1979 THINK+ 0:46:33.320 1:14:15.660
63 Male 30 ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΤΣΑΣ 1955 0:46:53.193 1:14:17.123
64 Male 127 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΡΑΓΑΔΗΣ 1986 MELTDOWN 0:47:11.253 1:14:18.463
65 Male 24 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΡΓΙΑΣ 1967 ΣΥΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:47:14.563 1:14:30.623
66 Male 84 ΣΤΑΘΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1985 MY PROTEIN 0:48:12.826 1:14:33.123
67 Male 81 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΓΓΟΥΛΗΣ 1982 0:45:10.060 1:14:43.696
68 Male 111 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΙΟΣ 1979 0:47:47.893 1:14:50.353
69 Male 22 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1976 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ Σ.Ε.Π 0:49:16.926 1:15:04.146
70 Male 138 ΝΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1975 DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM 0:47:24.656 1:15:09.116
71 Male 141 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΓΙΟΣ ΤΕΦΑΑ ΑΘΗΝΑΣ 0:47:24.656 1:15:09.117
72 Male 18 ΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1968 ΑΘΗΝΑ 0:48:53.256 1:15:30.296
73 Male 77 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΝΕΡΗΣ 1982 0:50:00.786 1:15:34.100
74 Male 12 ΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1986 0:48:23.170 1:15:34.756
75 Male 47 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΖΙΑΓΚΑΣ 1981 0:47:33.773 1:15:36.090
76 Male 99 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΔΟΥΒΑΣ 1975 ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:45:14.800 1:15:38.186
77 Male 62 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 1967 SNAILS TEAM 0:49:11.790 1:15:58.590
78 Male 9 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ 1973 0:47:39.710 1:16:55.030
79 Male 136 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΕΡΙΔΗΣ 1990 ΣΔΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:45:51.773 1:17:15.053
80 Male 70 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΤΑΣ 1984 TBOS 0:49:04.733 1:17:25.363
81 Male 95 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΡΧΑΚΟΣ 1990 ΣΔΥΑ 0:49:04.734 1:17:32.073
82 Male 43 ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ 1972 ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ 0:47:41.590 1:17:40.206
83 Male 102 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ 1994 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 0:49:18.090 1:17:42.830
84 Male 79 ΧΑΡΗΣ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ 1975 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 0:49:15.823 1:17:43.880
85 Male 31 ΧΑΡΗΣΙΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 1969 ΑΠΣ ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 0:47:09.413 1:17:45.293
86 Male 134 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ 1969 SYROS GREECE 0:52:00.620 1:18:32.803
87 Female 5 KORFES KORFES 1977 L-CREW 0:48:50.236 1:18:52.860
88 Male 38 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 0:52:10.423 1:19:43.020
89 Male 83 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΛΙΛΗΣ 1974 0:51:08.390 1:20:06.666
90 Male 64 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 1985 THE RUNNERS PROJECT 0:48:34.790 1:20:18.136
91 Male 123 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΤΡΑΝΗΣ 1965 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ. 0:53:40.663 1:20:43.023
92 Male 85 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ. 0:53:41.583 1:20:44.806
93 Male 17 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΙΒΕΡΑΤ 0:49:02.963 1:20:51.290
94 Male 45 ΣΤΡΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ 1979 ATHENS 0:49:12.010 1:20:53.180
95 Female 135 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΕΙΛΑ 1982 0:50:04.946 1:21:24.716
96 Male 8 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ 1974 0:51:58.146 1:21:25.590
97 Female 46 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΑΧΑΡΑΚΗ 1974 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:53:48.886 1:21:26.603
98 Female 7 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1954 0:51:58.146 1:21:38.873
99 Male 116 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ 1968 ΕΥΚΛΗΣ 0:50:37.553 1:22:07.706
100 Female 60 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΝΤΑΚΗ 1975 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:49:55.496 1:22:12.706
101 Male 105 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ 1970 0:52:03.536 1:22:59.040
102 Male 14 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ 1949 Α. ΓΛΥΦΑΔΑ 0:53:25.740 1:23:16.240
103 Male 106 ΙΩΑΝΝΗΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΤΣΟΥΛΗΣ 1982 ΧΑΡΙΤΟΣ RUNNER TEAM 0:49:56.890 1:23:39.220
104 Male 34 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΕΤΑΦ/ΓΕΕΘΑ 0:53:34.210 1:23:42.310
105 Male 101 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΔΗΣ 1970 0:53:17.216 1:23:44.633
106 Male 133 ΜΑΡΙΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1973 0:50:47.946 1:23:47.696
107 Female 25 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΟΥΖΗ 1983 0:54:12.350 1:25:09.853
108 Male 87 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΠΕΝΟΓΛΟΥ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53:24.433 1:25:35.016
109 Male 32 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΟΥΛΑΣ 1972 0:54:56.676 1:25:40.490
110 Male 118 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΘΑΣ 1983 0:56:15.670 1:25:45.396
111 Male 4 ALASTAIR MACKAY 1980 0:49:51.560 1:25:55.703
112 Male 130 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1979 0:54:02.516 1:26:31.053
113 Male 100 ΜΠΟΓΙΑ ΕΛΤΙΟΝ 0:56:46.323 1:28:06.113
114 Male 126 ΝΟΡΙ ΑΦΜΑΤΑΙ 0:56:47.363 1:28:06.373
115 Female 51 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΤΕΛΜΕΟΥΡΑ 0:54:44.863 1:28:42.620
116 Female 113 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΚΚΗ 1981 DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM 0:56:03.483 1:29:50.743
117 Male 140 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ 1973 ΑΤΟΜΙΚΟ 0:56:21.363 1:30:43.480
118 Female 94 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 0:58:13.873 1:33:10.820
119 Male 36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 1976 1:00:51.846 1:33:12.976
120 Male 28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:01:26.713 1:33:14.763
121 Male 128 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗΣ 1976 1:00:19.253 1:33:18.820
122 Male 55 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΝΝΑΣ 1964 0:56:34.073 1:33:21.020
123 Male 19 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΓΕΝΑΚΗΣ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:01:36.136 1:34:28.803
124 Male 142 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΥΝΤΟΛΟΣ ΤΕΦΑΑ ΑΘΗΝΑΣ 1:00:19.253 1:34:28.804
125 Male 21 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΣΕΡΟΣ 1950 ΣΔΥΠ 1:00:53.310 1:37:27.980
126 Male 23 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM 1:00:33.270 1:37:48.130
127 Male 82 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ 1964 1:00:24.143 1:37:48.783
128 Male 88 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1:01:29.600 1:39:45.810
129 Female 37 ΧΑΡΑ ΔΗΛΕ 1984 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 0:56:23.880 1:39:46.150
130 Male 107 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΡΔΙΟΣ 1986 ΣΧΟΙΝΟΥΣΩΤΙΚΑ ΡΪΦΙΑ 1:03:57.400 1:40:03.866
131 Male 115 ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΓΟΥΡΟΣ 1993 0:57:44.963 1:41:44.460
132 Male 122 ΣΑΒΒΑΣ ΑΒΑΡΑΚΗΣ 0:57:46.266 1:41:54.643
133 Male 121 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 1975 1:07:21.410 1:45:10.773
134 Female 117 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΙΜΟΝΤΗΡΑ 1987 1:01:33.040 1:46:47.906
135 Female 49 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΥ 1990 ΣΧΟΙΝΟΥΣΩΤΙΚΑ ΡΙΦΙΑ 1:07:47.816 1:49:53.476
136 Female 96 ΧΡΥΣΑ ΞΥΓΓΗ 1967 1:07:54.610 1:51:28.596
137 Female 86 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΕΓΚΑ 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:12:26.060 1:54:11.840
138 Female 76 ΗΡΩ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ 1971 ΓΕΡΑΚΑΣ 1:14:16.580 2:01:32.673
139 Female 119 ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 1967 ΣΔΥΜ 1:19:56.030 3:10:00.000

 

• 6 ΧΛΜ.

Rank Gender ΒΙΒ Name YOB Club 6km
1 Male 385 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΑΜΟΡΓΟΣ 0:29:00.770
2 Male 352 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 1977 0:29:48.374
3 Male 301 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1975 ELEFSINA 0:33:42.087
4 Male 390 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 0:34:22.720
5 Male 391 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 0:36:10.864
6 Male 326 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ 1986 0:38:35.024
7 Male 321 ΑΡΗΣ ΓΙΑΡΑΣ 1996 0:38:49.690
8 Male 397 ΛΑΜΠΡΟΣ ΖΟΛΩΤΑΣ 0:39:02.030
9 Female 393 ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 0:39:06.327
10 Male 361 ΜΑΡΙΟΣ ΡΗΓΑΣ 1976 SANTA RUNNING TEAM 0:39:45.424
11 Female 300 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ 0:40:11.764
12 Male 333 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΟΥΡΟΓΙΩΡΓΑΣ 1993 0:41:33.340
13 Male 340 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΛΗΣ 1987 SANTA RUNNING TEAM 0:41:37.084
14 Male 313 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΤΣΙΡΓΕΛΗΣ 1979 PILABOX 0:42:02.120
15 Male 324 ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ 2000 AMORGOS RUNNING TEAM 0:42:48.760
16 Female 322 ΛΗΔΑ ΓΚΙΒΑΛΟΥ 1986 CROSSFIT CHALANDRI 0:42:54.837
17 Male 320 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1982 ΑΝΕΜΟΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 0:44:15.210
18 Male 323 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1982 0:44:28.800
19 Male 363 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΜΟΣ 1991 SANTA RUNNING TEAM 0:44:43.844
20 Male 334 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1982 SANTA RUNNING TEAM 0:44:45.690
21 Male 387 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ 0:45:53.610
22 Male 319 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1988 0:46:35.527
23 Female 339 ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΑΘΙΟΥΔΗ 1991 0:46:48.254
24 Male 364 ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 1973 0:46:59.234
25 Male 358 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1985 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 0:47:12.060
26 Female 372 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΡΙΚΟΥ 1977 0:47:24.450
27 Female 399 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΝΤΑΝΟΥΚΟ 0:47:41.444
28 Male 310 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 2000 AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 0:47:45.630
29 Female 396 ΣΑΝΤΡΑ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ 0:47:55.707
30 Female 335 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΛΑΖΑΡΙΝΑ 1986 0:48:00.754
31 Male 381 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΕΚΡΗΣ 0:49:28.310
32 Female 366 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΑ 1973 0:50:05.674
33 Male 316 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΑΡΕΛΗΣ 1975 ELLINIKO-ARGYROUPOLI 0:50:12.117
34 Male 365 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΑΜΟΥ 2004 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 0:50:23.177
35 Male 347 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΛΟΔΗΜΑΣ 1976 0:51:32.064
36 Male 357 ΑΒΡΑΑΜ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 1982 0:52:03.887
37 Male 367 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ 1973 DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM 0:52:06.540
38 Male 332 ΘΑΝΟΣ ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ 1983 ΒΥΡΩΝΑΣ 0:52:23.320
39 Male 328 ΜΑΝΩΛΗΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 1979 0:52:38.004
40 Female 305 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΨΑΡΡΟΥ 1989 ATHENS 0:53:04.107
41 Male 304 ΝΟΤΗΣ ΝΤΕΜΗΣ ΨΑΡΡΟΣ 1958 APOLLON 0:53:04.220
42 Female 311 ALONA ZHURAVLOVA 1976 0:53:05.467
43 Male 369 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΤΥΠΙΔΗΣ 1964 DSA RUNNING TEAM 0:54:08.984
44 Female 306 ΙΩΑΝΝΑ ΣΑΜΠΡΗ 0:54:17.417
45 Male 346 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 1970 PATISSIA INDIAN  RUNNERS 0:54:32.374
46 Male 392 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 0:54:47.514
47 Male 376 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 1966 0:54:49.960
48 Male 69 ΤΑΣΟΣ ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΑΜΟΡΓΟΣ 0:55:01.933
49 Male 383 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ 0:55:10.674
50 Female 384 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΑΜΑΡΤΖΗ 0:55:12.817
51 Female 308 ΑΝΝΑ ΤΣΙΚΟΥΡΑ 1987 ATHENS 0:55:39.184
52 Male 377 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 2003 0:56:01.454
53 Female 330 ΑΓΑΘΗ ΚΑΜΙΝΑΡΗ 1975 ΕΥΚΛΗΣ 0:56:13.440
54 Female 356 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1981 AMORGOS RUNNING TEAM 0:56:52.944
55 Male 380 ΝΙΚΟΣ ΜΑΡΤΣΟΥΚΟΣ 0:57:07.444
56 Male 309 ΠΕΤΡΟΣ ΖΑΧΑΡΩΔΗΣ 1993 0:57:55.510
57 Female 338 ΕΥΤΥΧΙΑ ΛΙΩΛΗ 1991 ΡΑΦΗΝΑ 0:57:57.094
58 Female 388 ΒΕΡΑ ΝΤΑΣΣΗ 0:58:51.960
59 Male 389 ΝΙΚΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ 0:58:52.084
60 Female 345 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕΤΑΞΑ 0:59:29.984
61 Male 386 ΣΤΑΘΗΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 0:59:30.980
62 Female 344 ΜΑΡΙΑ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ 1980 0:59:53.717
63 Male 325 ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΑΔΗΣ 1967 DSA RUNNING TEAM 1:00:02.257
64 Female 314 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΝΤΩΝΟΛΟΥΚΑ 1978 ΜΑΡΟΥΣΙ 1:00:26.274
65 Male 398 ΜΑΝΟΣ ΤΑΒΛΑΚΗΣ 1:00:50.500
66 Female 343 ΛΙΑΝΑ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 1972 SANTA RUNNING TEAM 1:01:00.500
67 Male 354 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ 1978 1:01:11.014
68 Female 350 ΛΥΔΙΑ ΜΩΡΑΙΤΟΠΟΥΛΟΥ 1986 JAMAICA 1:01:24.290
69 Female 353 ΗΡΑ ΝΟΤΑΡΑ 1987 1:03:22.070
70 Male 327 ΑΛΕΞΗΣ ΕΠΙΘΥΜΙΑΔΗΣ 1979 1:03:30.934
71 Female 317 ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ 1996 1:03:39.350
72 Female 362 ΣΟΦΙΑΝΝΑ ΣΑΜΠΑΝΗ 1986 SANTA RUNNING TEAM 1:03:41.804
73 Male 336 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ 1979 1:03:42.764
74 Male 371 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1998 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1:05:30.474
75 Female 379 ΜΠΡΙΖΙΤ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1957 CAMEROUN LIONS 1:06:20.810
76 Male 312 ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:49.884
77 Male 394 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ 1:06:58.197
78 Male 395 ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΤΖΙΛΑΣΑ 1:07:04.760
79 Male 360 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΚΑΣ 1983 ΝΕΦΡΟΠΑΘΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:07:19.397
80 Female 370 ΙΩΑΝΝΑ ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ 1982 AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 1:07:51.864
81 Male 378 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1958 CAMEROUN LIONS 1:08:18.324
82 Female 315 ΕΙΡΗΝΗ ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:09:03.844
83 Female 355 ΦΑΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:09:04.714
84 Male 331 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ 1955 ΑΘΗΝΑ 1:09:25.700
85 Male 359 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΕΚΑΣ 1980 ΝΕΦΡΟΠΑΘΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:10:47.634
86 Female 400 ΕΦΗ ΤΡΟΒΑ 1:13:28.357
87 Female 374 ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΛΑΒΑΤΖΗ 1978 SANTA RUNNING TEAM 1:13:35.974
88 Male 349 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ 1976 SANTA RUNNING TEAM 1:13:37.190
89 Male 303 ΘΩΜΑΣ ΜΑΛΑΚΗΣ 1978 1:14:59.134
90 Female 302 ΑΣΠΑΣΙΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 1986 1:15:00.200
91 Male 337 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΛΙΓΝΟΣ 1996 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1:17:45.814
92 Male 351 ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 1982 1:24:17.117
93 Male 329 ΦΩΤΗΣ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ 1982 1:25:10.697
94 Male 341 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ 1995 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1:29:22.227
95 Female 348 ΝΙΚΗ ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗ 1990 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1:41:49.030
96 Female 373 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΥΡΑΣΚΗ 1998 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1:41:52.270
97 Female 382 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ 1:58:26.764
98 Female 342 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑ 1968 1:58:27.644

Γράψε Σχόλιο

You don't have permission to register