Πρόσφατα 'Αρθρα

Social Media

Οι συμμετοχές στο Πανελλήνιο Ημιμαραθωνίου Δρόμου για το 2020

Αύριο, Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου, στην κυκλική διαδρομή του Κωπηλατοδρομίου στον Σχινιά, θα πραγματοποιηθεί το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ημιμαραθωνίου Δρόμου για το 2020.

Οι αθλητές και οι αθλήτριες από τα σωματεία όλης της χώρας που θα αγωνιστούν πληρούν τις προϋποθέσεις του ΣΕΓΑΣ, αναφορικά με τις επιδόσεις στη συγκεκριμένη απόσταση, ενώ το ενδιαφέρον αναμένεται μεγάλο λόγω της επίπεδης διαδρομής, σε αντίθεση με την δυσκολότερη διαδρομή στο κέντρο της Αθήνας.

Συνολικά είναι δηλωμένοι 61 άνδρες και 23 γυναίκες. Ξεχωρίζουν οι συμμετοχές των Χριστόφορου Μερούση, Παναγιώτη Καραΐσκου, Γιάννη Ζερβάκη και Γιώργου Τάσση στους άνδρες, και της Αναστασίας Καρακατσάνη, της Γιώτας Βλαχάκη, της Μοσχούλας Μανούσου και της Κατερίνας Ασημακοπούλου στις γυναίκες.

Η εκκίνηση στον αγώνα των Ανδρών θα είναι στις 7:30 ενώ δέκα λεπτά αργότερα θα ξεκινήσουν οι Γυναίκες.

Οι συμμετοχές

• ΓΥΝΑΙΚΕΣ

1 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
2 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΤΣΕΚΙΝΗ ΣΟΝΙΑ ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
4 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
5 ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΣΧΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
6 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
7 ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
9 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
10 ΧΑΣΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
11 ΑΜΠΝΤΕΛ ΣΑΛΑΜ ΟΙΚΟΝΟ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΥΡ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
12 ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
13 ΨΑΛΤΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ
14 ΚΑΛΕΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
15 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ ΝΙΚΗ ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
16 ΚΟΥΡΚΟΥΛΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
17 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ
18 ΜΠΟΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19 ΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
20 ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
21 ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
22 ΜΠΟΥΤΣΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
23 ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ

• ΑΝΔΡΕΣ

1 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
2 ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ
3 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
5 ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
6 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ
7 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
8 ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
9 ΤΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
10 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
11 ΒΟΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
12 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
13 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
14 ΜΑΛΙΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
15 ΜΠΕΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
16 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ε.Κ
17 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
18 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
19 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
20 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
21 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
22 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
23 ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΝΕΚΤΑ Ο.Φ.Η.
24 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΠΕΝΤΕ ΚΥΚΛΟΙ
25 ΡΟΥΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
26 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
27 ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
28 ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
29 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
30 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΥΔΡΙΑ
31 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
32 ΤΣΙΔΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
33 ΧΑΜΟΣΦΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
34 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
35 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
36 ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
37 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
38 ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ-ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ ΜΗΝΑΣ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
39 ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
40 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
41 ΓΟΥΒΑΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
42 ΠΙΣΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
43 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
44 ΤΖΟΥΒΙΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
45 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
46 ΡΟΥΠΟΤΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
47 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
48 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
49 ΜΑΡΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
50 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
51 ΒΕΡΟΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
52 ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
53 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
54 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ
55 ΣΠΥΡΟΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
56 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
57 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΑΝΕΣΤ ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ
58 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
59 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
60 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
61 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

Γράψε Σχόλιο

You don't have permission to register