fbpx

Πρόσφατα 'Αρθρα

Social Media

Αποτελέσματα «Ανάβασης Τρελού 2020» στον Υμηττό

Το απόγευμα του Σαββάτου 24 Οκτωβρίου πραγματοποιήθηκε το πρώτο μέρος της διοργάνωσης του Imittos Epic Trail, των 12 χιλιομέτρων – “Ανάβαση Τρελού”, με κύρια μέριμνα την τήρηση των υγειονομικών πρωτοκόλλων προστασίας από τον κορονοϊό, όπως είχε οριστεί εξαρχής, σε συνδυασμό με την απόλαυση της αγαπημένης trail διαδρομής στα μονοπάτια του Υμηττού.

Και οι 155 συμμετέχοντες του αγώνα είχαν λάβει τους αριθμούς και τα τσιπάκια τους από το αυτόματο μηχάνημα “Chronokiosk” στο κατάστημα Alpamayo, αφού δεν υπήρχε γραμματεία στο σημείο της εκκίνησης όπως γίνεται κανονικά. Οι δρομείς ξεκίνησαν τον αγώνα τους μέσα στο προγραμματισμένο “παράθυρο εκκινήσεων” από τις 3:45μ.μ. του Σαββάτου, ώστε να αποφευχθεί ο συνωστισμός στις εκκινήσεις.

Νικήτριες και νικητές του αγώνα “Ανάβαση Τρελού 2020” αναδείχθηκαν οι:
1η Γυναίκα – Νατάσα Σπανού (1:15:14)
2η Γυναίκα – Νίκη Σαράντη (1:18:24)
3η Γυναίκα – Δέσποινα Τσουκνάκη (1:20:11)


1ος Άνδρας – Αθανάσιος Παγουνάδης με νέο ρεκόρ διαδρομής (55:22) και ρεκόρ ανάβασης (32:20)
2ος Άνδρας – Ιωάννης Ηλίας (59:25) ο 3ος δρομέας στην ιστορία του αγώνα με επίδοση κάτω της 1 ώρας
3ος Άνδρας – Σπύρος Λογοθέτης (1:00:31)


Αναλυτικά τα αποτελέσματα του αγώνα “ΑΝΑΒΑΣΗ ΤΡΕΛΟΥ – 12Km” 2020

ΘΕΣΗ ΚΑΤΗΓ. ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ Finish 12km
1 1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ SALOMON HELLAS 00:55:22
2 2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ MY ATHLETE – CHOZEN TEAM 00:59:25
3 3 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ MERRELL GREECE – OAK AIGINAS 01:00:31
4 4 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΙΠΙΚΟΣ ΕΟΣ ΛΑΙΣΤΑΣ 01:02:43
5 5 ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 01:03:38
6 6 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:05:23
7 7 ΠΕΤΡΟΣ ΤΖΕΝΕΡΑΛΗΣ 01:07:16
8 8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ALEX ENDURΑNCE GANG 01:09:04
9 9 ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ KASIMIS TRAINING 01:09:39
10 10 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ TOP GYM 01:10:32
11 11 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ MARATHON CLUB 01:12:39
12 12 ΜΑΡΙΟΣ ΒΙΚΕΛΗΣ MY ATHLETE 01:13:10
13 13 ΑΓΓΕΛΟΣ ΖΗΣΗΣ ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 01:14:04
14 14 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 01:14:33
15 15 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 01:14:35
16 16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΜΠΑΣ 01:14:35
17 1 ΝΑΤΑΣΑ ΣΠΑΝΟΥ MY ATHLETE TRAIL TEAM 01:15:14
18 17 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΟΤΑΣ 01:15:51
19 18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ GBRAKES 01:16:32
20 19 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 01:16:49
21 20 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΚΟΥΡΗΣ GETFIT 01:17:10
22 21 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΖΑΚΗΣ SUNNY TEAM 01:18:23
23 2 ΝΙΚΗ ΣΑΡΑΝΤΗ SUNNY TEAM 01:18:24
24 22 ΠΙΕΡΡΟΣ ΣΤΕΒΟΛΑΙΜΟΣ ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 01:18:27
25 23 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 01:18:50
26 24 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ORANGE MOUNTAIN TEAM 01:19:13
27 3 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 01:20:11
28 25 NIKOΣ ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΣΔΥΑ 01:20:11
29 26 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΛΗΣ SANTA RUNNING TEAM 01:20:14
30 4 ΙΩΑΝΝΑ ΨΑΡΡΑ MY ATHLETE TRAIL TEAM 01:20:33
31 27 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES/ ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:20:39
32 28 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ KARAKATSOULAS 01:20:43
33 29 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ALIFERIS RUNNING 01:22:38
34 30 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΡΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 01:23:20
35 31 ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ADONIS RUNNING TEAM 01:23:34
36 32 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ_ 01:23:41
37 5 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ MOUNTAIN TRAINING SOLUTIONS 01:24:11
38 33 ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΚΑΛΕΞΗΣ ΑΘΗΝΑ 01:24:22
39 34 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ IRUNMAG 01:24:31
40 35 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΥΡΑΣ ATHENS, GREECE 01:24:34
41 36 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ L-CREW 01:24:34
42 37 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΙΝΕΣ FINES RUNNING TEAM 01:24:47
43 38 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΝΤΕΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 01:25:10
44 39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 01:25:11
45 40 ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ 01:25:23
46 6 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 01:25:49
47 41 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 01:25:58
48 42 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ 01:26:01
49 43 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΣΣΑΣ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 01:26:07
50 44 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΛΔΑΤΟΣ 01:26:13
51 45 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΓΚΟΣ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 01:26:14
52 46 ΝΙΚΟΣ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 01:26:46
53 47 ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 01:26:53
54 48 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ PEIRAIAS 01:27:05
55 49 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΑΝΟΣ 01:27:28
56 50 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΙΟΣ 01:27:33
57 51 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΜΠΟΧΑΛΗΣ 01:28:11
58 7 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΕΤΕΙΝΗ ATHENS 01:28:15
59 52 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΕΡΕΠΙΣΟΣ ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ 01:28:17
60 53 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΙΝΑΣ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ 01:28:23
61 54 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΕΛΑΚΗΣ 01:28:41
62 55 ΝΙΚΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 01:28:57
63 56 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΥΝΑΚΟΣ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 01:29:01
64 57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΛΟΣ ΑΘΗΝΑ 01:29:04
65 58 ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ SANTA RUNNING TEAM 01:29:20
66 59 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΧΑΡΙΤΟΣ HARITOS FITNESS TEAM 01:30:01
67 60 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ 01:30:03
68 61 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 01:30:32
69 62 ΗΛΙΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ LEONTARI 01:30:45
70 63 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 01:31:20
71 8 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΗΜΑ 01:31:27
72 64 ΛΩΡΕΝΣ ΜΑΚ ΓΚΑΟΥΑΝ 01:31:37
73 65 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΗΣ PLIAKOS CROSS TRAINING 01:31:38
74 66 ΠΑΝΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 01:31:42
75 67 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΟΥ 01:32:42
76 9 ΕΥΗ ΒΟΥΛΕΡΗ 01:32:43
77 10 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΜΙΧΕΛΗ ΑΘΗΝΑ 01:32:48
78 11 ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΖΟΥΛΗ YMITTOS RUNNERS 01:33:24
79 68 ΗΛΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΑΔΑΣ 01:33:39
80 69 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΧΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 01:33:46
81 70 ΣΠΥΡΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 01:33:46
82 12 ΕΛΕΝΗ ΧΑΤΖΗΜΗΤΣΟΥ 01:34:09
83 71 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 01:34:52
84 72 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ IBM CLUB 01:35:35
85 13 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΙΔΕΡΗ 01:35:37
86 73 ΤΑΣΟΣ ΜΠΙΘΑΣ 01:35:42
87 74 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 01:36:14
88 75 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ SANTA RUNNING TEAM 01:36:19
89 76 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 01:37:22
90 77 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΧΟΥΔΗΣ 01:37:24
91 14 ΤΖΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ 01:37:36
92 78 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ GREECE 01:38:01
93 79 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΠΝΟΥΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 01:38:10
94 80 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΝΤΟΣ 01:38:26
95 15 ΦΕΝΝΗ ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΦΛΟΓΑ 01:39:33
96 81 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 01:40:09
97 82 ΜΑΡΙΝΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ 01:40:14
98 16 ΜΑΙΡΗ ΜΑΧΛΗ 01:40:52
99 83 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ 01:41:51
100 84 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΧΛΑΣ HARDSUN TEAM 01:42:01
101 85 ΗΛΙΑΣ ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ RED STAR TRIATHLON CLUB 01:43:00
102 86 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:43:08
103 87 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΟΤ TODAY 01:43:36
104 88 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΙΑΣ HARDSUN TEAM 01:44:01
105 89 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΙΑΤΗΣ 01:44:05
106 90 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:44:09
107 91 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΡΤΟΣ 01:44:41
108 17 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΕΡΜΙΓΚΗ ΖΑΧΑΡΑΚΗ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 01:45:31
109 92 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ 01:45:39
110 93 ΜΑΝΟΣ ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ 01:45:44
111 94 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΤΡΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑ 01:46:05
112 18 ΣΥΛΒΙΑ ΑΡΜΑΟΥ THE SPOT 01:46:17
113 95 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 01:46:45
114 96 ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΝΟΣ 01:47:08
115 97 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΡΙΑΝΗΣ YMITTOS RUNNERS 01:47:31
116 19 ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΡΚΙΩΤΑΚΗ YMMITOS RUNNERS 01:48:33
117 98 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ IMITTOS RUNNERS 01:48:34
118 99 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 01:49:06
119 100 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΖΙΝΕΛΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:49:15
120 20 GIUSEPPINA VECCHIO 01:49:29
121 21 NIKOLETTA BRUNI 01:49:29
122 101 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ_ 01:49:42
123 22 ΑΡΙΑΔΝΗ ΒΟΛΑΚΗ 01:49:58
124 23 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΝΤΑΚΗ_ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 01:50:12
125 102 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΩΥΣΙΔΗΣ PERIKLISTRAINING 01:50:31
126 103 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΣΣΕΡΗΣ_ 01:50:50
127 104 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ 01:51:58
128 105 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ LIVERPOOL 01:52:14
129 106 ΦΩΤΗΣ ΣΑΚΑΝΤΑΡΗΣ_ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:53:03
130 107 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΨΑΛΗΣ 01:53:09
131 108 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΤΖΙΚΟΣ_ GRE.A.TEAM 01:53:33
132 109 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΟΣ IMITTOS RUNNERS 01:53:53
133 110 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ZOGRAFOU 01:55:10
134 111 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ 01:56:49
135 112 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 01:57:57
136 113 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΟΥΤΡΙΑΡΙΔΗΣ SALIGARIA 01:58:28
137 114 ΣΠΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΣ Γ.Σ.ΡΟΡΟ 01:58:52
138 24 ISABEL ΠΑΠΑΧΕΙΜΩΝΑ 02:00:21
139 25 ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ L-CREW 02:00:49
140 115 ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΒΕΛΗΣ 02:01:01
141 116 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΡΝΕΣΤΟ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ 02:01:58
142 26 ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΗΦΑΚΗ 02:02:38
143 27 ΦΑΝΗ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ FINES RUNNING TEAM 02:05:48
144 117 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 02:12:27
145 28 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ 02:14:26
146 118 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 02:14:35
147 119 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΚΥΡΓΙΑΖΟΣ ATHENS 02:16:27
148 120 EDVARD SZIGETI ATHENS 02:20:03
149 29 ΔΑΝΑΗ ΤΣΕΒΑ 02:20:46
150 121 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ 02:28:20
151 122 ΣΠΥΡΟΣ ΜΗΤΣΕΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 02:44:05
152 30 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΕΡΗ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 02:44:07
153 31 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΗΛΙΩΝΗ SANTA RUNNING TEAM 02:53:15
154 32 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 02:53:37
155 33 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΑΣΙΝΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 02:58:39

 

Comments

  • ΣΤΕΒΟΛΑΙΜΟΣ ΠΙΕΡΡΟΣ
    27 Οκτωβρίου 2020

    Καλησπέρα, συγχαρητήρια για τη διοργάνωση! Χαρήκαμε τον αγώνα! Ακούσαμε ότι υπάρχει καταγραφή ρεκόρ διαδρομής ανά κατηγορία ή ανά έτος γέννησης.Ισχύει? Και αν ναι, που το βρίσκουμε? Ευχαριστώ

Γράψε Σχόλιο

You don't have permission to register
X