fbpx

Πρόσφατα 'Αρθρα

Social Media

Ρόγκας 2022 Ρήγος Φωτιάδης

Αλέξανδρος Φωτιάδης και Νικολέτα Τζαβάρα οι νικητές του Ρογκά 2022 (Αποτελέσματα)

Ολοκληρώθηκε σήμερα, Κυριακή 30/1, ο 5ος Ρογκάς, ο μικρότερος αγώνας της διοργάνωσης Olympus Trails, μέσα στην καρδιά του χειμωνιάτικου Ολύμπου, που παρά τον αίθριο καιρό και τις καλές -για την εποχή- θερμοκρασίες, επιφύλασσε ένα σχεδόν απόλυτα χιονισμένο τερέν για τους 226 δρομείς που συμμετείχαν.

Ο νικητής του αγώνα, Αλέξανδρος Φωτιάδης (Fotiadis Coaching), χρειάστηκε 3ω.12λ.20″ για να τερματίσει στον Λάκκο του Λιτοχώρου, το σημείο εκκίνησης και τερματισμού του αγώνα. Όπως έχει καθιερωθεί από την πρώτη χρονιά διεξαγωγής του, το 2017, εκεί τον περίμενε ο εμπνευστής και τεχνικός διευθυντής του αγώνα, Λάζαρος Ρήγος, για να του αποδώσει το πρώτο μετάλλιο-παράσημο του Rogkas 2022!

> Δείτε τι δήλωσε ο ίδιος, στην ανταποκρίτρια του iRun, Χαρά Λειβαδίτη, αμέσως μετά την ολοκλήρωση της διοργάνωσης:

Στη δεύτερη θέση τερμάτισε ο Νίκος Κασιάρας (Mountain Training Solutions) σε χρόνο 3:20:44 και τρίτος ο Νίκος Κυρίτσης της Fotiadis Coaching σε 3:20:58.

Στις γυναίκες την πρώτη θέση του απαιτητικού Ρογκά 2022 κατέκτησε η Νικολέτα Τζαβάρα της Kasimis Training σε χρόνο 4:16:32, δεύτερη ακολούθησε η Βικτώρια Γεωργοπούλου (PEAK STORE) σε 4:23:38 και τρίτη η Tijana Panic από την ομάδα του Kassios Dias / MyAthlete σε 4:25:00.

Ρόγκας 2022 Λιτόχωρο

Παρακάτω όλα τα αποτελέσματα του αγώνα:

Αποτελέσματα Rogkas 2022 (25km)
Rank Name Club FINISH
1 ALEXANDROS FOTIADIS FOTIADIS COACHING 3:12:20.990 (00:31:47)
2 NIKOLAOS KASIARAS MOUNTAIN TRAINING SOLUTIONS 3:20:44.074 (00:30:29)
3 NIKOLAOS KYRITSIS FOTIADIS COACHING 3:20:58.890 (00:29:12)
4 ALFRED GAXHJA 3:40:21.140 (00:37:34)
5 CHRISTOS PARMAKIS ΣΔΥ ΚΟΖΆΝΗΣ 3:42:22.807 (00:33:52)
6 SOTIRIOS FILIPPOU KASIMIS TRAINING 3:43:33.880 (00:34:42)
7 THOMAS PARTSANIS KASIMIS TRAINING 3:44:45.024 (00:31:39)
8 EVRIPIDIS BOUMPOUZIOTIS MOUNTAINTRAININGSOLUTIONS 3:47:23.773  (–:–:–)
9 ELEFTHERIOS KAVARATZIS 3:49:41.613 (00:36:32)
10 KONSTANTINOS MAROS ULTRA PELION TRAIL 3:55:14.197 (00:42:30)
11 NIKOLAOS KALOFYRIS DYNAFIT / URSA TRAIL TEAM 3:56:57.347 (00:39:09)
12 IOANNIS KOURKOURIKIS SALOMON HELLAS 3:58:17.706 (00:35:27)
13 IOANNIS IOANNOPOULOS 3:58:42.710 (00:46:04)
14 ALEXANDROS SAMARAS MOUNTAIN TRAINING SOLUTIONS 4:02:36.144 (00:38:04)
15 CHARALAMPOS IATROUDELLIS CHIOS RUNNING 4:02:43.334 (00:41:00)
16 ARISTEIDIS PAPADOPOULOS ΛΑΓΚΑΔΑΣ 4:04:30.770 (00:39:59)
17 KONSTANTINOS KARAMANOLIS MY ATHLETE-CHOZEN TEAM 4:07:27.797 (00:38:34)
18 THOMAS SOLOMOS MY ATHLETE/LIFE STUDIO 4:10:01.714 (00:44:03)
19 KLEVIS FEJZO VMAX TRAINING 4:10:32.740 (00:36:03)
20 PETROS TZENERALIS MAD GOATS 4:12:58.636 (00:39:37)
21 ELEFTHERIOS CHALIKIAS 4:14:25.390 (00:38:45)
22 DIMITRIOS KORAKAS ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΌΓΛΟΥ 4:16:19.670 (00:38:42)
23 NIKOLETA TZAVARA KASIMIS TRAINING 4:16:32.437 (00:42:37)
24 IOANNIS KALOUDIS 4:18:38.940 (00:43:09)
25 ATHANASIOS CHATZIS BALIOTIS NATURE TRAIL 4:19:39.940 (00:45:44)
26 ILIAS STAMOULIS KASIMIS TRAINING 4:21:52.817 (00:43:22)
27 VICTORIA GEORGOPOULOU PEAK STORE 4:23:38.503 (00:42:01)
28 ANASTASIOS KOURKOUTELIS ELEFTHEROUPOLI RUNNERS / ΣΔΥΘ 4:24:11.470 (00:39:14)
29 KONSTANTINOS FALIAGKAS 4:24:21.940 (00:46:41)
30 KONSTANTINOS ANGELIDIS 4:24:24.440 (00:46:38)
31 TIJANA PANIC KASSIOS DIAS/MY ATHLETE 4:25:00.414 (00:43:14)
32 GEORGIOS KAVARATZIS 4:25:55.977 (00:45:43)
33 ATHANASIOS KATSIKIS KASIMIS TRAINING 4:27:57.820 (00:41:09)
34 GRZEGORZ OLESIAK RUNNINGREECE 4:31:59.330 (00:43:00)
35 NIKOLAOS GIARMATSIDIS ITHAKIS TEAM 4:33:02.406 (00:46:49)
36 NIKOLAOS NIKOLAOU 4:34:34.503 (00:42:05)
37 MICHAIL PASIAKOS ΣΔΥ ΚΟΖΆΝΗΣ 4:36:35.173 (00:45:19)
38 KONSTANTINOS MANGOS BALIOTIS NATURE TRAIL 4:36:45.580 (00:42:59)
39 KONSTANTINOS POTOLIDIS 4:37:37.513 (00:44:03)
40 GEORGIOS MENTIS 4:37:53.740 (00:43:27)
41 EVANGELOS LASPAS ΤΙΤΆΝ ΣΕΡΒΊΩΝ – ΣΤΊΒΟΣ 4:38:32.606 (00:41:58)
42 PANAGIOTIS ALAFOGIANNIS ΣΔ ΒΈΡΟΙΑΣ / MOVE ON TEAM 4:41:09.040 (00:49:08)
43 THEODOROS MAKRIS 4:43:08.030 (00:46:39)
44 EMMANOUIL CHARISIADIS KOURKOURIKIS TRAINING GROUP / ΣΔΥ ΒΈΡΟΙΑΣ 4:44:40.413 (00:50:30)
45 IOANNIS GIAMOUZIS 4:44:46.206 (00:44:52)
46 GEORGIOS KANTZIKIS ΑΝΕΛΚΥΣΤΉΡΕΣ ΚΑΝΤΖΊΚΗΣ 4:44:51.250 (00:50:38)
47 KONSTANTINOS VOZIOS OSB ENDURANCE TEAM 4:46:41.653 (00:43:30)
48 THEODOROS LEMPESIS 4:47:27.100 (00:46:25)
49 STEFANOS FYGETAKIS ROCK RUNNERS 4:48:05.864 (00:45:02)
50 IOANNIS PEKOPOULOS-TSIKARDANIS ΤΡΕΧΑΛΆΚΗΔΕΣ ΣΕΡΒΊΩΝ 4:48:38.224 (00:54:54)
51 TENGIZ MAMEDOV FREE 4:49:08.370 (00:45:20)
52 APOSTOLOS SMARNAKIS 4:51:20.900 (00:43:11)
53 STYLIANI LEONIDAKI URSA TEAM 4:53:00.367 (00:49:58)
54 APOSTOLOS VYZARELIS KASIMIS TRAINING 4:53:28.853 (00:49:55)
55 CHRISTOGERASIMOS POLYKRETIS KALDI\’S RUNNING TEAM 4:53:37.610 (00:53:06)
56 PAVLOS KETIKIDIS 4:54:05.130 (00:48:24)
57 IOANNIS TZIMAS MAKRIDIS RUNNING TEAM 4:57:20.140 (00:51:44)
58 PANAGIOTA DIMAKAKOU MAD GOATS 4:57:58.426 (00:49:59)
59 GEORGIOS POTAMIAS MAD GOATS 4:58:00.080 (00:50:06)
60 KONSTANTINOS FOTOS KALDI\’S RUNNING TEAM 4:58:12.543 (00:52:37)
61 GEORGIOS PACHOUMIS 5:00:11.244 (00:47:22)
62 DIMITRIOS GEORGOPETRIS AOPREVEZAGEORGOPETRISTEAM 5:01:45.047 (00:48:21)
63 PETROS MARKAKIS 5:01:53.044 (00:53:15)
64 PANAGIOTIS POUDOURIS OSB ENDURANCE TEAM 5:03:02.656 (00:45:50)
65 THOMAI KATMEROU VMAX TRAINING 5:05:22.280 (00:50:30)
66 GEORGIOS ZALAVRAS 5:06:36.283 (00:47:29)
67 IOANNIS CHRISTOKOSTAS 5:07:29.924 (00:50:20)
68 THRASYVOULOS MARKOGIANNOPOULOS KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 5:07:57.343 (00:49:15)
69 ALEXANDROS KATAGIS ΑΣΛ ΦΊΛΑΝΔΡΟΣ 5:09:54.826 (00:45:49)
70 THEOFYLAKTOS KATOPODIS ΑΣΛ ΦΊΛΑΝΔΡΟΣ 5:09:58.524 (00:45:53)
71 ARGYRIOS VARTHOLOMAIOS ΝΆΟΥΣΑ ΒΈΡΜΙΟ TRAIL 5:12:25.074 (00:44:29)
72 IOANNIS MITSOS 5:12:31.977 (00:53:09)
73 STEFANOS KARKAMANIS ΛΎΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΌΓΛΟΥ 5:13:36.533 (00:50:29)
74 VASILIKI KARPOUZA CRAFT- INOV8 5:13:45.010 (00:52:46)
75 VASSILIOS PALIOURAS ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 5:14:04.393 (00:43:25)
76 CHRISTOS PARTHENIDIS MY ATHLETE CHOZEN 5:14:05.576 (00:47:09)
77 ARGYROULA BOUSIOU KASIMIS TRAINING 5:14:17.030 (00:50:27)
78 ANASTASIOS STAIKOS XANTHI RUNNERS 5:14:22.660 (00:54:28)
79 ANASTASIOS SARAKENIDIS MY ATHLETE 5:15:23.486 (00:51:41)
80 ZOI KOTZIA MYPROTEIN 5:15:50.070 (00:49:12)
81 KONSTANTINOS GKARNAKIS TRIATHLON STARSS 5:17:44.443 (00:51:43)
82 ATHANASIOS CHRISTOFORIDIS ΟΛΥΜΠΙΑΚΌΣ 5:18:03.030 (00:56:23)
83 KONSTANTINOS SIMITOPOULOS SIMIKO TEAM® 5:18:20.416 (00:49:42)
84 PRODROMOS BALASIS SIMIKO TEAM® 5:18:24.237 (00:49:41)
85 KAROLOS LAMPROU 5:18:49.170 (00:56:44)
86 ATHANASIOS TSIRIMIAGKOS ΚΆΣΣΙΟΣ ΔΊΑΣ 5:20:11.940 (00:51:00)
87 EFTHYMIA MATZERIDOU KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 5:20:40.900 (00:55:04)
88 GEORGIOS MITSIMPONAS TRG TRIKALA 5:21:11.966 (00:53:31)
89 GEORGIOS ROUPAKAS ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ#STRAYDOGS 5:21:15.757 (00:50:20)
90 THEODORA CHATZIVASILEIADOU ONE STEP BEYOND ENDURANCE 5:21:30.387 (00:51:32)
91 KONSTANTINOS POLITIS ULTRA PELION TRAIL 5:21:57.170 (00:54:41)
92 SOTIRIA KAPELIOU ΣΔΥΜ ΘΉΒΑΣ 5:22:05.764 (00:49:34)
93 ELENI ZILFIGARIDOU KASIMIS TRAINING 5:22:38.813 (00:52:40)
94 DIMITRIOS ASENELER 5:23:57.504 (00:52:14)
95 CHARALAMPOS DODONTZIDIS GRE.A.T. 5:24:13.313 (00:50:40)
96 THEODOROS NONAS NORTH ADVENTURE KASTORIA 5:24:26.814 (00:54:58)
97 SPYRIDON KONTOGIORGIS 5:24:50.946 (00:56:35)
98 KONSTANTINOS KOUTSOUKOS ΣΔΥΜ ΘΉΒΑΣ 5:25:34.730 (00:54:56)
99 ILIAS ANTONIOU ΔΡΟΜΕΊΣ ΕΎΒΟΙΑΣ 5:26:01.374 (00:54:27)
100 NIKOLAOS DIAMANTIS 5:26:57.673 (00:54:39)
101 EFSTRATIOS SAMAKIDIS VMAX TRAINING 5:28:18.493 (00:53:09)
102 FILARETOS KYRIAKAKIS VMAX TRAINING / ΣΜ ΛΆΡΙΣΑΣ 5:28:26.810 (00:50:49)
103 PANAGIOTIS EFTHYMIOU SNAILS 5:28:38.950 (01:01:00)
104 LAZAROS GIAKATIS MOUNTAIN TRAILS 360 5:28:50.760 (00:58:31)
105 ZISIS KARANASTASIS 5:29:18.830 (00:53:29)
106 DIMITRIOS SKOUPRAS 5:30:00.120 (00:55:05)
107 ANASTASIOS EMMANOUILIDIS ΑΣ ΛΕΥΚΌΣ ΠΎΡΓΟΣ 5:30:33.133 (00:57:15)
108 DIMITRIOS SPILIOS ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 5:31:02.067 (00:52:41)
109 IOANNIS TSAVOS 5:32:02.180 (00:54:16)
110 SPYRIDON GIANNOS MOUNTAIN TRAILS 360 5:32:45.300 (00:59:41)
111 IOANNIS KATSIKAVELAS 5:32:58.073 (00:55:25)
112 EVGENIA PORIAZOGLOU ΣΧΟ ΚΑΒΆΛΑΣ 5:33:33.573 (00:53:10)
113 IOANNIS KOMPATSIARIS DEADLINE RUNNERS 5:33:50.647 (00:57:12)
114 IOANNIS PATSIANZIS ΛΎΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΌΓΛΟΥ 5:33:58.466 (00:54:07)
115 ANTHIPPI SARANTI KROMIDAS COACHING 5:34:54.554 (01:01:09)
116 DIMITRIOS SOURRAS 5:35:22.270 (00:59:21)
117 PANAGIOTIS GRIGORIADIS JT COACHING 5:36:11.193 (00:54:57)
118 GEORGIOS KAZAKLARIS VMAX TRAINING 5:38:02.890 (00:58:22)
119 GEORGIOS MOUKOS SCIENCE TRAINING 5:39:41.643 (00:57:15)
120 ALKIVIADIS BOZHEKU ΣΑΦΑΝΣ 5:40:07.146 (00:56:27)
121 ATHANASIOS SIMOS KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 5:40:49.693 (01:01:18)
122 EVANGELOS DIVANIS ΣΔ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 5:41:13.593 (01:01:25)
123 CHRISTOS PRODROMOU DELTA RUNNERS 5:41:29.800 (01:00:25)
124 SPYRIDON IONAS VMAX TRAINING 5:41:32.504 (01:00:23)
125 VASILEIA PANTERI 5:41:35.620 (01:03:36)
126 ATHANASIOS MALAMIDIS RODOPI RUNNERS NUTRIXXION 5:41:50.866 (00:58:59)
127 VASILEIOS-DIMITRIOS THEODORAKOPOULOS KASIMIS TRAINNING 5:41:55.243 (01:00:47)
128 IOAKEIM POLYCHRONIDIS VMAX TRAINING 5:42:41.723 (01:02:33)
129 PANAGIOTIS APERGIS 5:43:07.097 (00:54:22)
130 NIKOLAOS BIMPLIS 360 RUNNERS 5:43:07.513 (00:54:15)
131 EMMANOUIL DIMITRIADIS CLAIN MAIN RUNNERS 5:43:18.950 (00:56:42)
132 IOANNIS DROUDAKIS 5:45:39.290 (01:05:03)
133 ANDRIANA DROUDAKI 5:45:41.213 (01:05:06)
134 DIMITRA CHATZIMIMIKOU ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 5:46:27.100 (01:04:27)
135 NIKOLAOS CHATZIPARASKEVAS MOUNTAIN TRAILS 360 5:46:41.653 (01:09:52)
136 EFTHYMIOS ANDREANIDIS DELTA RUNNERS 5:48:20.657 (01:01:51)
137 GEORGIOS VAGIOULIS ΣΜ ΛΆΡΙΣΑΣ 5:48:23.617 (01:16:06)
138 DIMITRIOS KASAPIS 5:48:25.893 (00:58:20)
139 EMMANOUIL NOUSIS 5:48:48.356 (01:05:18)
140 VASILEIOS ZACHARIS PLASTIKA FARSALON 5:49:30.284 (01:02:03)
141 ANASTASIA CHATZI MOUNTAIN TRAINING SOLUTIONS 5:49:37.636 (01:01:00)
142 VASILEIOS DIMZAS NORTH ADVENTURE KASTORIA 5:50:43.930 (01:04:56)
143 STERGIOS PAPASTERGIOU 5:50:54.923 (00:59:13)
144 GEORGIOS TSOKANIS GYMWORKS BY VD / ΣΔΥ ΒΌΛΟΥ 5:52:20.456 (01:10:51)
145 NIKOLAOS PONTIKAS FOTIADIS COACHING 5:52:30.293 (01:00:49)
146 CHRISTOS TSIARGALIS 5:52:37.600 (01:00:29)
147 NIKOLAOS ARVANITIS SNAILS 5:52:45.460 (01:01:07)
148 KONSTANTINOS MANOLIS BALIOTIS NATURE TRAIL 5:54:37.000 (00:52:52)
149 SERGIOS LAZARIDIS KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 5:56:02.460 (00:59:49)
150 FOTIOS THOMAS ΣΜ ΛΆΡΙΣΑΣ 5:56:26.410 (01:07:14)
151 DIMITRIOS ANAGNOSTOPOULOS Α.Ω.Λ 5:57:10.057 (00:57:41)
152 MICHAIL KONSTANTOUDIS 5:57:15.323 (00:57:36)
153 GEORGIOS TIMOU 5:59:18.490 (00:57:50)
154 VASILEIOS KARALIS ΣΜ ΛΆΡΙΣΑΣ 6:01:31.677 (00:59:06)
155 STYLIANOS DERMENAKIS SANS FILLES 6:01:33.467 (00:59:19)
156 CHRISTOS CHATZIMANOLIS 6:01:39.287 (00:59:59)
157 PETROS TSINTZOS 6:01:54.294  (–:–:–)
158 DIMITRIOS FRAGKAKIS CHIOS RUNNING 6:02:31.734 (01:06:36)
159 KONSTANTINOS BANAKAS RUNNING TEAM FARSALA 6:04:10.173 (01:06:52)
160 ANASTASIOS KOUMENIDIS ADROIT 6:04:42.073 (00:57:27)
161 RIZOS GOULAS 6:05:54.043 (00:59:13)
162 ASTERIOS KANELIS 6:06:06.867 (01:07:39)
163 IOANNIS STAMATIS ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 6:06:47.707 (01:07:31)
164 CHARALAMPOS MAKRIDIS ΣΔΥ ΚΙΛΚΊΣ 6:06:49.150 (01:06:23)
165 KONSTANTINOS PACHNIS ΣΔΥ ΚΙΛΚΊΣ 6:06:49.447 (01:06:13)
166 VASILIKI VARGIAMIDOU OSBET 6:07:10.210 (01:02:10)
167 DIMITRIOS ZISIS ETERNAL RUNNERS 6:08:55.714 (01:06:55)
168 ARISTOTELIS MARINOPOULOS ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΊΑΣ 6:12:06.473 (01:05:17)
169 KONSTANTINOS OIKONOMOPOULOS ΣΔΥΜ ΘΉΒΑΣ 6:12:14.590 (01:12:55)
170 EVANGELOS MOUTAFIS 6:12:58.597 (01:08:25)
171 AIKATERINI SEITANIDOU 6:13:47.870 (01:02:15)
172 PARASCHOS GIAVASOGLOU HOKA ONE ONE 6:14:16.743 (01:05:56)
173 DIMITRIOS LYSIKATOS 6:14:30.423 (01:01:07)
174 SAVVAS SAVVAIDIS OSBET 6:15:09.413 (01:03:59)
175 GEORGIOS SAKOGLOU 6:16:39.600 (01:29:38)
176 PARIS BOULES 6:16:40.506 (01:07:52)
177 DIMITRIOS STAMATIS ΕΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 6:17:01.330 (01:08:48)
178 DIMITRIOS PAPAIOANNOU 6:17:06.280 (01:10:00)
179 JETA HARIZAJ 6:17:12.110 (00:58:55)
180 DIMITRIOS PAPADOPOULOS DELTA RUNNERS 6:19:11.453 (01:08:49)
181 NIKOLETTA GIATRAKOU SKYWOMEN RUNNING TEAM 6:21:04.723 (01:07:00)
182 CHRISTOS GAITANIDIS ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 6:22:30.824 (01:10:38)
183 VASILEIOS PANTEKIDIS ALL TERRAIN RUNNERS 6:22:43.444 (00:57:50)
184 ELENI TYRMAKI KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 6:22:50.370 (00:59:03)
185 DIMITRIOS KARAMPINIS ROCK RUNNERS 6:25:35.174 (01:08:42)
186 IOANNIS PAPADOPOULOS ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΊΑΣ 6:25:41.020 (01:20:52)
187 STYLIANI FOTIADOU 6:26:37.496 (01:09:00)
188 AFRODITI PEPPA ΔΡΟΜΕΊΣ ΕΎΒΟΙΑΣ 6:27:09.610 (01:04:07)
189 VASILEIOS ANTONIOU SNAILS 6:31:03.770 (01:05:24)
190 CHRISTOS GKOUNTOS ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 6:32:48.403 (01:09:29)
191 ILIAS MANTZOUKIS 6:34:26.514 (01:09:43)
192 ALEXANDROS DETSARIDIS RODOPI RUNNERS 6:35:11.876 (00:56:35)
193 VITHLEEM PAPAKOSMA KASIMIS TRAINING 6:38:26.466 (01:18:40)
194 PANAGIOTIS FIOLAS 6:41:49.350  (–:–:–)
195 ADRIENN JOKUTI CORFU MOUNTAIN TRAIL 6:42:12.483 (01:07:10)
196 VASILEIOS ALAMANOS CORFU MOUNTAIN TRAIL 6:42:18.790 (01:07:08)
197 GEORGIOS ATHANASIADIS CREDO S VICTORIA 6:49:14.684 (01:11:12)
198 THOMAS BOUSMPAS ΤΙΤΆΝ ΣΕΡΒΊΩΝ – ΣΤΊΒΟΣ 6:49:43.970 (01:09:39)
199 DIMITRIOS PEKOPOULOS ΤΡΕΧΑΛΆΚΗΔΕΣ ΣΕΡΒΊΩΝ 6:49:50.047 (01:09:54)
200 STEFANOS TSIOLIS 6:51:15.983 (01:07:17)
201 GEORGIA PAPADOPOULOU KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 6:51:49.410 (01:16:02)
202 GEORGIOS MILINAS RODOPI RUNNERS 6:53:35.040 (01:13:55)
203 FOTEINI KAFETZAKI ΛΎΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΌΓΛΟΥ – Ο.Μ.Γ 6:53:47.030 (01:16:25)
204 ARISTOS XYDAS KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 6:57:05.670 (01:12:22)
205 OLGA BORODIMOU KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 6:57:16.986 (01:12:31)
206 STYLIANOS MINARETZIS 6:57:45.017 (01:13:35)
207 STELLA BROTSI VMAX TRAINING 6:59:31.270 (01:19:51)
208 ANASTASIOS KOUKOUSOULIS 7:18:23.107 (01:20:14)
209 CHARALAMPOS MANOUSIS BALIOTIS NATURE TRAIL 7:22:21.467 (01:22:03)
210 CHARALAMPOS PAGIANNIDIS ΣΔΥΠ – ΑΣΑΘ – PANOLYMPIA 7:22:37.407 (01:09:27)
211 PANAGIOTIS ANTONAKIS 7:24:31.484 (01:16:35)
212 CHRISTOS SERMPEZIS 7:40:30.783 (01:40:28)
213 ALEXANDROS GIOVANAKOGLOU 7:46:32.790 (01:43:00)
214 EVANGELOS CHAMAIDIS ΔΡΟΜΕΊΣ ΤΥΡΝΆΒΟΥ 7:47:05.643 (01:37:19)
215 ANGELIKI ZACHARAKI 7:48:13.427 (01:12:53)
216 GEORGIOS GKOLIAS KOYRFALI 7:48:39.527 (01:13:23)
217 MARTHA NTAIFA ULTRA PELION TRAIL 7:49:20.153 (01:36:50)
218 GEORGIOS THEOCHARIS ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΌΣ 7:50:02.870 (01:13:23)
219 PANAGIOTIS ANGELOPOULOS 7:50:06.917 (01:13:26)
220 CHARALAMPOS CHARALAMPOPOULOS 7:54:05.603 (01:36:13)
221 KONSTANTINOS ANDREANIDIS DELTA RUNNERS 7:54:14.784 (01:36:38)
222 GEORGIOS DIACHOUTIS ΣΔΥΘ / DELTA RUNNERS 7:55:18.797 (01:37:48)
223 ELENI KARAVANI THE FACTORY LENA KARAVANI 8:06:38.047 (01:21:09)
224 GARYFALIA BEKRI 8:56:11.123 (01:50:00)
225 FILIPPOS GIANNIKAKIS CHIOS RUNNING — (00:00:00)
226 KONSTANTINOS BOTSARIS — (00:00:00)

Γράψε Σχόλιο

You don't have permission to register
X