fbpx

Πρόσφατα 'Αρθρα

Social Media

Οι συμμετοχές στο Φεστιβάλ Ρίψεων της Τρίπολης

Το Φεστιβάλ Ρίψεων “Μανώλης Μανωλόπουλος” θα γίνει την Κυριακή (15/5) στην Τρίπολη με τη συμμετοχή των κορυφαίων αθλητών και αθλητριών των αγωνισμάτων.

Οι διοργανωτές οριστικοποίησαν τις συμμετοχές σε όλες τις κατηγορίες.

Δείτε αναλυτικά τα ονόματα των αθλητών και αθλητριών, που θα πάρουν μέρος στους αγώνες

Α/Α GENDER ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ Ε. Γ. Σύλλογος Αγώνισμα
1 Μ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2001 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
2 Μ ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 Α.Ο ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΎ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
3 Μ ΤΣΑΝΤΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 Γ.ΣΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
4 Μ ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2001 Ο.Φ.Η ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
5 Μ ΤΣΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
6 Μ ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
7 Μ ΚΟΛΕΤΣΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
8 Μ ΜΑΝΑΒΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 Α.Ο ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΎ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ Ε. Γ. Σύλλογος Αγώνισμα
1 F ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΗΝΙΩ 2001 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
2 F ΤΣΟΓΚΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 2003 Γ.Σ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
3 F ΦΤΙΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1992 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΘΗΝΑΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
4 F ΜΙΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΔΕΣΠ 2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΘΗΝΑΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
5 F ΜΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1998 Ο.Φ.Η ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
6 F ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2000 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
7 F ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ 2003 ΓΣΦ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
8 F ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
9 F ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ Ε. Γ. Σύλλογος Αγώνισμα
1 M ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
2 M ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 ΑΕΚ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
3 M ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1999 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
4 M ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1993 Γ.Α.Σ.ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
5 M ΚΑΡΤΣΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
6 M ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 1994 ΟΣΦΠ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
7 M ΓΕΝΕΘΛΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
8 M ΚΟΝΙΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
9 M ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ Ε. Γ. Σύλλογος Αγώνισμα
1 F ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1991 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
2 F ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 ΑΣΚΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΚΙΟΛΙΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
3 F ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2003 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
4 F ΓΚΙΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
5 F ΚΑΡΥΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 Α.Σ.Α.ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
6 F ΚΕΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
7 F ΛΑΔΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ Ε. Γ. Σύλλογος Αγώνισμα
1 U18 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ Ε. Γ. Σύλλογος Αγώνισμα
1 U20 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ 2003 Α.Σ. ΑΙΓΙΟΥ “ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ” ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
2 U20 ΜΠΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΟΣΦΠ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
3 U20 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
4 U20 ΠΑΠΑ ΤΖΟΣΕΦ ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ Ε. Γ. Σύλλογος Αγώνισμα
1 F U18 ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
2 F U18 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 ΑΣΚΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΚΙΟΛΙΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
3 F U18 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 Γ.ΣΚΗΦΙΣΙΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
4 f U16 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΜΙΧΑΕΛΑ 2008 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ Ε. Γ. Σύλλογος Αγώνισμα
1 M ΖΙΩΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 ΓΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
2 M ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΛΟ 2001 Γ.ΣΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
3 M ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 Γ.ΣΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
4 M ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1994 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
5 M ΜΕΝΓΚΛΕΜΠΕΗ  ΙΒΑΝ 1995 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
6 M ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε&Μ ΣΤΑΜΆΤΙΟΥ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
7 M ΖΙΩΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 ΓΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
8 M ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
9 Μ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
10 Μ ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΥΠΡΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ Ε. Γ. Σύλλογος Αγώνισμα
1 F ΚΟΡΕΤΑ ΜΑΡΙΝΑ 2002 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
2 F ΚΩΤΣΑΡΗ ΖΗΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1999 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
3 F ΓΩΓΟΥΛΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ- ΛΥΔΙΑ 2003 ΓΑΣ ΤΡ, Ο ΖΕΥΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
4 F ΣΤΑΘΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1995 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΘΗΝΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
5 F ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
6 F ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
7 F ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
8 F ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
9 F ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΚΥΠΡΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ Ε. Γ. Σύλλογος Αγώνισμα
1 U18 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 2006 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
2 U18 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
3 U18 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ Ε. Γ. Σύλλογος Αγώνισμα
1 U16 ΔΕΛΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2008 Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
2 U16 ΠΕΤΕΙΝΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2008 Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
3 U16 ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2007 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ Ε. Γ. Σύλλογος Αγώνισμα
1 U16 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚ0Σ ΑΝΤΡΕΑΣ 2009 ΑΣΚΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΚΙΟΛΙΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
2 U16 ΓΕΝΤΕΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2008 ΑΕΚ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ Ε. Γ. Σύλλογος Αγώνισμα
1 U20 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Γ.Σ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
2 U20 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΠΡΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ Ε. Γ. Σύλλογος Αγώνισμα
1 U18 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ  ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
2 U18 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Γ.ΣΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
3 U18 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ   ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
4 U18 ΣΗΔΗΡΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
5 U18 ΚΑΜΠΡΟΥΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΥΠΡΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ Ε. Γ. Σύλλογος Αγώνισμα
1 M ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
2 M ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1999 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
3 M ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1997 Α.Ο.ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
4 Μ ΓΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
5 M ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΥΠΡΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
6 M ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΚΥΠΡΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ Ε. Γ. Σύλλογος Αγώνισμα
1 F ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2003 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
2 F ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
3 F ΜΕΛΑΝΙΤΗ ΙΟΥΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ 1999 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΘΗΝΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
4 F ΣΟΥΓΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΑΣ ΤΡ, Ο ΖΕΥΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
5 F ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
6 F ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
7 F ΜΑΓΓΟΥΛΙΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ Ε. Γ. Σύλλογος Αγώνισμα
1 U18 ΔΕΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 ΓΣΦ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ Ε. Γ. Σύλλογος Αγώνισμα
1 U20 ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2003 Γ.Α.Σ.ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
2 U20 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

Γράψε Σχόλιο

You don't have permission to register
X