fbpx

Πρόσφατα 'Αρθρα

Social Media

Ηρακλειά

Τρέχω – Ανακαλύπτω την Ηρακλειά: Ενα γεμάτο 4ήμερο!

Το Σαββατοκύριακο το iRun έζησε από κοντά έναν καταπληκτικό αγώνα στην Ηρακλειά, που δεν είναι τυχαίο ότι κάθε χρόνο αποκτά όλο και περισσότερους φίλους!

Tο 4ο «Τρέχω / Ανακαλύπτω την Ηρακλειά», το κύριο μέρος του οποίου πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 1 Ιουλίου στο πανέμορφο νησί των Μικρών Κυκλάδων, ολοκληρώθηκε την Κυριακή 3 Ιουλίου με παράλληλες δράσεις.

• Επιμέλεια: Χαρά Λειβαδίτη

Ηρακλειά

Ο Σύνδεσμος Ηρακλειατών σε συνεργασία με την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου και τον Δήμο Νάξου και Μικρών Κυκλάδων, αλλά και οι χορηγοί του αγώνα, δημιούργησαν μία καθόλα άψογη διοργάνωση, ένα πλούσιο τετραήμερο γεμάτο δραστηριότητες, αλλά και χαλάρωση στα γαλαζοπράσινα νερά της Ηρακλειάς. Επίσης, υπήρξε έκπτωση στα ακτοπλοϊκά εισιτήρια από την εταιρεία Blue Star Ferries, αλλά και ειδικές τιμές των καταλυμάτων για τη διαμονή μας!

Ηρακλειά

Η «καρδιά» και ο εμπνευστής της διοργάνωσης Γιώργος Σταυρουλάκης, σε συνεργασία με την εμπειρία του «runinspector» Γιάννη Αργυρόπουλου, δημιούργησαν τις καλύτερες προϋποθέσεις για ένα υπέροχο τετραήμερο στην Ηρακλειά και αυτό φάνηκε από τη στιγμή που πατήσαμε το πόδι μας στο νησί.

Ηρακλειά

Δρομείς από Αθήνα, Αμοργό, Νάξο, Σύρο, Σαντορίνη, Νορβηγία, Κρήτη, Λαμία, Θήβα, Κύπρο, Ζάκυνθο συμμετείχαν στις 3 διαδρομές του αγώνα, αλλά και πλήθος από πιτσιρίκια με «λαγό» τη δασκάλα του νησιού στον παιδικό αγώνα.

Ηρακλειά

Οι απονομές έγιναν σε ένα νησιώτικο γλέντι, ενώ την επόμενη μέρα είχε στηθεί ολόκληρο σκηνικό στην παραλία Λιβάδι για παράλληλες δράσεις.

Για τους ζεν τύπους μάθημα Yoga, μια προσφορά από την Ειρήνη Μπάμπαλη και το Healthy Life.

Ηρακλειά

Τουρνουά Beach Volley, το οποίο οργανώθηκε από την ομάδα του Λιμενικού σώματος του ΑΣΑΕΔ, που ήρθε για να γνωρίσει το νησί και να αναλάβει το δύσκολο έργο της γραμματείας όλων των αθλητικών γεγονότων.

Ηρακλειά

Αλλά και μάθημα ξιφομαχίας σε μικρούς και μεγάλους έγινε στην παραλία Λιβάδι, από τον Πρωταθλητή Ελλάδος και Αντισυνταγματάρχη Πεζικού, Σωτήρη Ανυφαντή (Υποδιοικητή ΑΣΑΕΔ, Πανελληνιονίκης ξιφασκίας).

Ηρακλειά

Επίσης, η ομάδα των υπαίθριων δραστηριοτήτων του @discover.iraklia με ειδική τιμή για όλους εμάς, μας έδωσε την ευκαιρία να επισκεφτούμε με έμπειρο συνοδό το μοναδικό σπήλαιο του Αη Γιάννη.

Ηρακλειά

Αξια αναφοράς είναι η ευαισθησία και η προσπάθεια των διοργανωτών για να μην αφήσει ο αγώνας περιβαλλοντικό αποτύπωμα στο νησί. Οπου υπήρχε η δυνατότητα χρησιμοποιήθηκαν υλικά φιλικά προς το περιβάλλον, ενώ υπήρχαν παντού κάδοι για τη συλλογή απορριμμάτων.

Ηδη οι διοργανωτές αναζητούν νέες ιδέες αλλά και το επόμενο χρώμα του συλλεκτικού μεταλλίου του 5ου «Τρέχω / Ανακαλύπτω την Ηρακλειά» 2023!

 

Ηρακλειά

Οι νικητές στους τρεις αγώνες:

10 KM MIXED TRAIL

Ανδρες

  1. Λουκάς Ανέστης 48:21
  2. Πολυχρόνης Γιαννόπουλος 51:49
  3. Ισίδωρος Παλαμάρης 52:38

Γυναίκες

  1. Σωτηρία Καλέλιου 1:01:41
  2. Εύη Ρόδη 1:02:26
  3. Ελπίδα Σαγκινέρου 1:07:31

10 KM ROAD

Ανδρες

  1. Χριστόφορος Πρωτόπαπας 39:42
  2. Στέλιος Δρόσος 42:23
  3. Θανάσης Σαρρής 45:37

Γυναίκες

  1. Μαρία Τσούμπα 56:05
  2. Ιωάννα Μαρίτσα 58:39
  3. Κέλλυ Ζαράνη 59:37

6 KM MIXED ROAD

Ανδρες

  1. Βαγγέλης Κωβαίος 29:28
  2. Νεκτάριος Κωβαίος 30:26
  3. Θοδωρής Οικονόμου 30:27

Γυναίκες

  1. Αγγελική Χατζηρήγα 32:13
  2. Κισιάντα Γκίκα 34:59
  3. Μαρία Μπαστάκη 35:46

Aναλυτικά τα αποτελέσματα:

Name YOB Club 10km mix
1. ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:48:28
2. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1980 HEALTHY LIFE TEAM 0:51:49
3. ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 0:52:39
4. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:57:58
5. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΣ 1976 ΕΥΚΛΗΣ 0:58:59
6. ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 VERORI RUNNING TEAM 1:00:31
7. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ 1986 ΑΘΑΝΑΣΩΤΙΚΑ ΡΙΦΙΑ 1:01:22
8. ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΕΥΚΛΗΣ 1:01:23
9. ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ 1974 HEALTHY LIFE TEAM 1:01:42
10. ΕΥΗ ΡΟΔΗ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:02:27
11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:07:01
12. ΘΩΜΑΣ ΝΤΕΛΛΟΣ 1967 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:07:31
13. ΣΑΓΚΙΝΕΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 1:07:32
14. ΚΡΙΣΤΑ ΚΟΥΛΙΟΥ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:10:42
15. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟMΟΠΟΥΛΟΣ 1962 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:11:16
16. ΔΑΝΑΗ ΜΠΑΡΛΑΜΠΑ 1992 1:14:37
17. ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 1971 HEALTHY LIFE TEAM 1:14:43
18. ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΖΟΣ 1989 1:16:40
19. ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΑΛΑΚΗΣ 1968 EFKLIS ATHENS 1:19:24
20. ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΙΑΡΑΚΗ 1973 MILOS 1:19:29
21. ΕΛΛΗ ΣΤΡΑΤΗ 1:19:36
22. ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 1965 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 1:21:17
23. ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΥ 1990 1:23:30
24. ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΑΜΠΑΛΗ 1968 HEALTHY LIFE TEAM 1:24:13
25. ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1963 HEALTHY LIFE TEAM 1:24:14
26. ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ 1973 HEALTHY LIFE TEAM 1:24:40
27. ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΜΠΕΚΡΗ 1966 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:24:41
28. ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 1969 1:24:49
29. ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1963 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:24:54
30. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕΤΣΑ 1969 YOLO TEAM 1:24:40
31. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΡΛΑΜΠΑ 1993 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 1:33:38
32. ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΙΓΓΕΛΙΔΟΥ 1984 ΑΘΗΝΑ 1:33:38
33. ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:35:14
34. ΞΑΝΘΗ ΚΙΟΥΜΟΥΡΤΖΙΔΟΥ 1968 HEALTHY LIFE TEAM 1:42:56
35. ΒΑΓΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1983 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:43:50
36. ΕΥΗ ΜΑΚΡΑΚΗ 1971 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:46:29
37. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 1972 PROTYPO GYM HERBALIFE 1:47:03
38. ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 1971 GL CREATIONS 1:47:04
Name YOB Club 10km road
1. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ 0:39:42
2. ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 0:42:23
3. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ 1989 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:45:37
4. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1977 NS COACHING 0:48:14
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΜΠΗΣ 1954 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:50:19
6. ΞΕΝΟΦΩΝ ΜΥΛΩΝΑΣ 0:53:06
7. CRISTIAN OLIATCI 0:54:03
8. ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΜΠΑ 1989 SANTA RUNNING TEAM 0:56:05
9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:56:16
10. ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΡΑΙΑΣ 1984 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:57:27
11. ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 1969 ΒΥΡΩΝΑΣ 0:58:26
12. ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΤΣΑ 1991 ΒΥΡΩΝΑΣ 0:58:39
13. ΚΕΛΛΥ ΖΑΡΑΝΗ 1975 NS COACHING 0:59:37
14. ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΛΕΤΤΗ 1974 YOLO 1:01:31
15. ΜΑΡΙΑ ΒΕΛΕΝΤΗ 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:02:09
16. ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:02:43
17. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:04:19
18. ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΡΑΣΧΑΚΗ 1985 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:04:59
19. ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΓΚΑΣ 1969 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:05:00
20. ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1959 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:07:44
21. ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΡΙΠΑ 1:09:13
22. ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:09:37
23. ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΕΤΣΟΓΛΟΥ 1979 ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ 1:12:34
24. ΘΕΡΙΝΟΣ ΠΑΤΑΚΑΣ 1957 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:12:35
25. ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ 1:14:26
26. ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΩΤΗΡΧΟΥ 1966 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:15:53
27. ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ 1987 SANTA RUNNING TEAM 1:17:36
28. ANDRIANO PEGKA 1:20:23
29. ΜΠΕΤΤΥ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 1966 ΜΑΡΟΥΣΙ 1:20:59
30. ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 GL CREATIONS 1:20:59
Name YOB Club 6km mix
1. ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΒΑΙΟΣ 2005 AMORGOS RUNNING TEAM 0:29:28
2. ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΩΒΑΙΟΣ 0:30:27
3. ΘΟΔΩΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 0:30:28
4. ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 0:31:20
5. ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 2007 HEALTHY LIFE TEAM 0:31:25
6. ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΗΣ 0:31:56
7. ΑΓΓΕΛΙΚΗ XATZHΡΗΓΑ 0:32:13
8. ΣΠΥΡΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1969 0:33:42
9. DORGEVIC MILAN 0:34:36
10. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ 1978 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 0:34:44
11. ΚΙΣΙΛΝΤΑ ΓΚΙΚΑ 1999 ΤΡΕΧΑ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:35:00
12. ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 1975 0:35:15
13. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ 0:35:33
14. BIANKANOSBRATEN 0:35:40
15. ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΣΤΑΚΗ 1970 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0:35:47
16. ALEXANDER SPREIER 0:39:25
17. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΒΑΛΑΣ 1967 ΗΡΑΚΛΕΙΑ 0:40:29
18. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 0:40:48
19. ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΡΕΛΑΣ 1970 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:42:16
20. SIMONA MARCHETTA 0:42:27
21. ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΛΕΩΝ 1975 HEALTHY LIFE TEAM 0:42:57
22. ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΑΜΠΑΝΟΥ 1985 0:44:00
23. ΚΩΝΣΤΝΑΤΙΝΟΣ ΒΑΚΛΑΤΖΗΣ 0:44:46
24. ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΟΦΟΣ 1960 Σ.Δ.Υ.Θ. 0:45:25
25. ΡΟΖΑΛΙΑ ΚΑΜΠΑΔΕΛΗ 1965 0:45:26
26. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΚΟΥΣΚΟΣ 0:45:32
27. ΔΑΝΑΗ ΚΟΚΚΟΡΗ 0:45:34
28. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:45:58
29. ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΟΥΚΑΚΗΣ 1980 0:46:20
30. ΦΟΙΒΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 1980 0:46:23
31. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1971 0:49:08
32. ΕΥΔΟΚΙΑ ΚΑΤΣΑΝΗ 0:49:58
33. ΦΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1964 HEALTHY LIFE TEAM 0:50:00
34. ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ 1950 ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ-ΠΙΕΡΙΑΣ 0:50:24
35. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΛΩΡΟΥ 1973 0:51:04
36. ΤΑΣΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ 1960 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:51:35
37. LYNNE NELY 0:52:18
38. ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 1978 0:52:25
39. ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗΣ 2007 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:53:06
40. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΓΓΕΛΗ 0:53:17
41. ΡΟΖΑΛΙΖΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ 1961 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:53:52
42. ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗ 2004 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:54:15
43. ΕΛΕΝΗ ΤΣΩΚΟΥ 1980 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:03
44. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 0:55:38
45. ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΥΤΖΗΛΑΙΟΣ 0:59:35
46. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ 1961 ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ 1:00:21
47. ΜΑΝΩΛΗΣ ΞΥΛΟΥΡΗΣ 1990 HEALTHY LIFE TEAM 1:07:14
48. ΙΩΑΝΝΑ ΣΙΑΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1990 HEALTHY LIFE TEAM 1:07:41
49. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΛΟΓΗΣ 1989 HEALTHY LIFE TEAM 1:07:42
50. ΟΥΡΑΝΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ 1965 HEALTHY LIFE TEAM 1:08:55
51. ΦΩΦΗ ΠΛΑΤΗ 1969 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:09:19
52. ΑΝΝΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ 1969 HEALTHY LIFE TEAM 1:09:20
53. ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΑΚΗΣ 1989 HEALTHY LIFE TEAM 1:09:21
54. ΗΛΕΚΤΡΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 1974 1:13:34
55. ΝΙΚΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1958 1:13:35
56. ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΑΠΗΣ 1:22:25
57. ΕΛΕΝΗ ΜΑΤΖΩΡΟΥ 1965 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 1:22:27
58. ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗ 1972 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:22:29
59. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΣΚΙΝΑΣ 1964 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:22:30
60. ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΔΑΣΚΟΥΛΙΑΣ 1:23:02
61. ΧΑΡΑ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ 1980 HEALTHY LIFE TEAM 1:23:14
62. ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1:23:15
63. ΜΑΡΙΑ ΠΟΥΝΗ 1974 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:26:14
64. ΚΕΛΛΥ ΜΕΝΕΛΑΟΥ ΑΘΗΝΑ 1:33:39

 


Διαβάστε ακόμα:

Πέμπτο μετάλλιο ο Δημήτρης Μάρκος στους Μεσογειακούς Αγώνες!

10 χρόνια Navarino Challenge. Εγγραφές

Ταχύτερος ο Γκολομέεβ στα 50μ. ελεύθερο

Γράψε Σχόλιο

You don't have permission to register
X