fbpx

Πρόσφατα 'Αρθρα

Social Media

Νυχτερινό Ελάφι Βαρυμπόμπης

Νυχτερινό Ελάφι Βαρυμπόμπης: Τα αποτελέσματα

Ο αθλητικός σύλλογος ΑΓΩΝ διοργάνωσε με επιτυχία στις 10/9 τον πρώτο βραδινό αγώνα ορεινού τρεξίματος “Νυχτερινό Ελάφι Βαρυμπόμπης”, με 230 δρομείς να στέκονται με τους φακούς κεφαλής τους στην αψίδα της εκκίνησης.

 

Νικητής στον νυχτερινό αγώνα 10 χλμ. στη Βαρυμπόμπη αναδείχτηκε ο Παναγιώτης Καρούτζος με χρόνο 42:55 και ακολούθησε δεύτερος ο Γιώργος Πατεράκης (43:36) και τρίτος ο Νίκος Τσιδώνης (44:14).

Νυχτερινό Ελάφι Βαρυμπόμπης Αποτελέσματα

Αντιστοίχως στις γυναίκες πρώτη τερμάτισε η Λεμονιά Παναγιώτου με χρόνο 48:43, ακολουθώντας η Νίκη Σαράντη (51:07) και η Ανδριαννή Κούλη (52:33).

Η διαδρομή των 10χλμ. (80% δασικός δρόμος και 20% μονοπάτι) σχεδιάστηκε από τον Δημήτρη Διονυσόπουλο, με σήμανση από ειδικά φωσφορικά φανάρια για την ασφαλή διεξαγωγή του αγώνα.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Rank Name Club Time
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ Ο.Α. ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:42:55.033
2 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ 0:43:36.073
3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΔΩΝΗΣ 0:44:14.133
4 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ 0:46:27.063
5 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΟΥΛΗΣ MY ATHLETE 0:48:36.577
6 ΛΕΜΟΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ CHALANDRI FITNESSBOX 0:48:43.100
7 KONSTANTINOS TSATSAKIS 0:49:52.930
8 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΙΧΟΣ 0:49:57.327
9 ΝΙΚΗ ΣΑΡΑΝΤΗ SUNNY TEAM 0:51:07.397
10 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΦΙΝΕΣ THUNDER TEAM 0:51:19.117
11 ΝΙΚΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:52:09.967
12 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ 0:52:22.090
13 ΑΝΔΡΙΑΝΝΗ ΚΟΥΛΗ GALATSI RUNNERS 0:52:33.310
14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΚΟΠΕΛΑΣ 0:52:39.117
15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ AΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:53:08.333
16 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΥΓΟΥΡΗΣ 0:53:21.487
17 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΑΚΙΔΗΣ 0:53:23.217
18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΩΝΑΣ GALATSI RUNNERS 0:53:34.070
19 ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 0:53:36.157
20 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΥΔΑΣ 0:53:46.513
21 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ 0:53:46.730
22 ΝΙΚΟΣ ΛΙΩΡΗΣ 0:53:53.833
23 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΠΟΛΥΤΑΡΙΔΗΣ SIDERIS TRIATHLON CLUB 0:55:02.587
24 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ 0:55:04.773
25 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ GRE.A.T 0:55:07.823
26 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟΣ ΧΩΡΑΦΑ 0:55:16.613
27 ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΟΥΡΑΚΗΣ 0:55:20.183
28 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΣΑΜΤΣΟΥΚΑΚΗΣ GALATSI RUNNERS 0:55:30.733
29 ΝΙΚΟΣ ΚΟΚΚΟΤΑΣ TURBINES 0:55:36.017
30 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΟΤΑΣ 0:55:36.607
31 ΚΙΜΩΝΑΣ ΠΡΟΒΑΤΑΣ GALATSI RUNNERS 0:55:40.700
32 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ 0:56:37.163
33 ΦΩΤΗΣ  ΚΑΛΛΙΓΕΡΗΣ 0:56:39.807
34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 0:56:59.067
35 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT / KASIMIS TRAINING 0:57:28.323
36 ΝΙΚΟΛΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΡΕΑΣ 0:57:42.590
37 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ GALATSI RUNNERS 0:57:45.660
38 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:58.817
39 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΕΤΡΟΣ 0:58:34.950
40 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΟΥΡΒΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:39.607
41 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΑΣΟΥΛΗΣ 0:58:48.427
42 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΑΓΑΝΟΥ 0:59:06.507
43 ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΜΕΡΟΣ TRIATHLON CLUB CORINTH CANAL 0:59:11.270
44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΙΚΟΤΗΣ 0:59:20.580
45 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΠΓΣ 0:59:53.537
46 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ GALATSI RUNNERS 1:00:16.313
47 ΛΑΜΠΡΟΣ ΦΩΤΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:00:18.287
48 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ 1:00:32.827
49 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΡΟΜΑΛΗΣ GALATSI RUNNERS 1:00:37.933
50 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ 1:00:40.410
51 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:00:49.507
52 ΠΕΝΥ ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ 1:00:56.170
53 ΓΙΑΝΝΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:01:08.770
54 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ CHALKIDIKI RUNNERS CLUB 1:01:16.940
55 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ 1:01:26.273
56 ΖΩΗ ΧΑΡΟΥΠΑ GALATSI RUNNERS 1:01:37.487
57 ΘΑΛΕΙΑ  ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ L CREW 1:01:52.587
58 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΝΤΕΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:02:05.787
59 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ 1:02:07.277
60 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1:02:18.167
61 ΒΑΣΙΛΗΣ  ΞΕΝΑΚΗΣ 1:02:24.323
62 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΑΚΗΣ 1:02:35.153
63 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΥΚΑΝΙΔΗΣ GALATSI RUNNERS 1:02:37.493
64 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΣΙΟΣ 1:02:44.517
65 ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΕΡΕΤΑΣ HAPPYOUTDOORPEOPLE 1:02:52.527
66 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ 1:03:00.053
67 ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΝΟΣ GALATSI RUNNERS 1:03:03.903
68 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΣΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1:03:06.500
69 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ GALATSI RUNNERS 1:03:07.763
70 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ 1:03:09.187
71 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM / TIHIO RACE TEAM 1:03:10.393
72 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΟΥΛΗΣ 1:03:12.750
73 ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΜΠΟΤΟΣ ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΝΕΡΙΤΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 1:03:23.303
74 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ GALATSI RUNNERS 1:03:54.390
75 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1:03:56.667
76 ΝΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ HIPPO 1:04:00.857
77 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ 1:04:03.227
78 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ 1:04:10.833
79 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΥΣΙΟΣ 1:04:20.277
80 ΜΑΞΙΜΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΦΑΚΑ 1:04:36.880
81 ΣΤΕΛΛΑ  ΓΕΩΡΓΑΚΕΛΛΗ 1:04:38.927
82 ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ 1:04:45.917
83 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΖΑΡΟΓΚΙΚΑΣ 1:04:56.963
84 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΒΑΖΟΣ RAZOR.LAVAZOS 1:05:09.073
85 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ RUNNTRAIL / BALIOTIS NATURE TRAIL 1:05:21.937
86 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:05:38.720
87 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ 1:05:39.293
88 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ 1:05:44.447
89 ΛΟΥΚΑΣ ΑΓΑΘΟΣ 1:05:59.207
90 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΧΙΟΝΗΣ 1:06:10.923
91 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ 1:06:11.510
92 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΤΕΛΟΥΖΟΣ 1:06:11.903
93 ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:06:21.867
94 ΙΩΑΝΝΗΣ  ΛΑΜΠΙΡΗΣ 1:06:30.380
95 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΚΛΑΜΑΝΗΣ 1:06:58.443
96 ΣΤΕΛΙΟΣ  ΦΩΤΙΑΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:07:03.490
97 ΕΥΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ MYATHLETE 1:07:04.887
98 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΓΙΟΥΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:07:12.643
99 ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΛΑΜΜΕΝΟΙ 1:07:34.077
100 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ 1:07:38.350
101 ΜΑΝΙΑ ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ 1:07:50.857
102 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  ΞΕΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:07:51.893
103 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ 1:07:55.230
104 ΡΑΝΤΟΣΑΒΛΙΕΒΙΤΣ ΣΒΕΤΛΑΝΑ 1:08:04.077
105 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΑΠΑΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1:08:11.923
106 ΣΥΜΕΩΝ ΤΣΙΚΡΙΚΗΣ 1:08:38.997
107 ΓΙΩΡΓΟΣ  ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ SANTA RUNNING TEAM 1:08:45.487
108 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΚΟΒΑΣ 1:09:00.187
109 ΛΙΝΑ ΠΙΤΣΑΡΗ GALATSI RUNNERS 1:09:08.367
110 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΜΟΥΣΑΚΗΣ SYNECTICS 1:09:09.953
111 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΡΗΓΑ 1:09:16.143
112 BELLA TOZAJ 1:09:16.677
113 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1:09:16.977
114 ΤΑΝΙΑ ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ CHALANDRI FITNESSBOX 1:09:49.820
115 ΒΑΙΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΗΣΙΟΣ Y.O.L.O 1:10:10.377
116 ΜΑΤΙΝΑ ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ GALATSI RUNNERS 1:10:26.420
117 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΕΡΗΣ Δ.Σ.Α. 1:10:31.747
118 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΑΠΗΤΟΣ GALATSI RUNNERS 1:10:33.603
119 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΡΒΑΚΗΣ CHALANDRI FITNESSBOX 1:10:57.760
120 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ KIFISSIA RUNNERS 1:11:05.003
121 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΑΣ 1:11:29.533
122 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΡΙΚΟΥ GALATSI RUNNERS 1:11:32.667
123 ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΚΙΛΟ ATHLETICS GUIDANCE 1:11:50.793
124 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΙΛΟ ATHLETICS GUIDANCE 1:11:59.923
125 ΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΡΔΗΣ 1:12:03.977
126 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΣΑΡΔΗΣ 1:12:27.390
127 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ 1:12:34.090
128 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1:12:36.877
129 FEDERICO PIETRA 1:12:42.407
130 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΠΕΤΗΣ 1:12:52.077
131 ΙΟΥΛΙΑ ΚΑΡΒΟΥΝΗ 1:12:58.527
132 ΜΑΚΗΣ  ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ 1:13:06.740
133 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΤΡΑΝΗΣ ΣΔΥ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 1:13:08.573
134 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΠΕΠΠΑΣ 1:13:13.880
135 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ SANTA RUNNING TEAM 1:13:15.967
136 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΟΛΟΚΗΣ 1:13:19.843
137 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΡΜΑΜΩΦ 1:13:27.783
138 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΑΚΟΣ ΣΔΥΡ 1:13:40.757
139 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ GALATSI RUNNERS 1:13:41.040
140 ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΑΠΛΑΝΗ OUTDOOR TRAINERS 1:13:44.020
141 ΝΤΟΡΙΝ ΒΑΚΑΡΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ 1:13:46.923
142 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ 1:14:08.447
143 ΤΑΣΟΣ ΒΟΥΓΙΔΗΣ V KRANTOR 1:14:13.460
144 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1:14:37.250
145 ΘΟΔΩΡΗΣ  ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ BETTER PEOPLE 1:14:44.487
146 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ BETTER PEOPLE 1:14:44.780
147 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΛΗΣ SRMR 1:14:56.193
148 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΙΛΙΠΠΗ 1:14:59.433
149 ΓΙΩΡΓΟΣ  ΠΑΛΑΜΙΔΗΣ BETTER PEOPLE 1:15:32.857
150 ΕΛΕΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 1:15:46.920
151 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΜΑΣΤΩΡΑ 1:15:47.217
152 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΟΥΜΠΙΑΔΗΣ 1:16:05.247
153 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 1:16:18.437
154 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΣΣΑΛΗΣ 1:16:31.317
155 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:16:42.103
156 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΟΣ 1:16:45.087
157 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΚΚΑΣ 1:17:12.483
158 ΝΤΟΡΑ ΚΑΤΣΙΑΡΗ 1:17:22.037
159 ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΗΛΙΟΣ KIFISSIA RUNNERS 1:17:29.517
160 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗΣ 1:17:29.527
161 ΧΡΗΣΤΟΣ  ΠΟΥΡΑΪΜΗΣ 1:17:50.000
162 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΣΔΥΕ 1:17:50.833
163 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ 1:18:11.307
164 ΧΑΡΗΣ ΠΑΛΛΗΣ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 1:18:22.093
165 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΔΗΣ OUTDOOR GAMES RUNNING 1:18:22.310
166 ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΒΑΚΑΡΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:18:30.103
167 ΘΑΝΟΣ ΠΑΡΔΑΛΗΣ 1:18:40.607
168 ΑΝΘΗ ΛΟΓΟΘΕΤΗ 1:18:42.070
169 ΜΑΡΙΟΣ  ΠΡΑΣΙΝΟΣ GALATSI RUNNERS 1:19:59.953
170 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΗΚΑΣ 1:20:42.023
171 ΜΥΡΤΩ ΘΕΟΔΩΡΟΥ DSA RUNNING TEAM 1:20:43.740
172 ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΠΑΓΩΝΗ GALATSI RUNNERS 1:20:58.920
173 ΤΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1:21:01.283
174 ΠΑΝΟΣ ΤΣΟΓΚΑΣ 1:21:01.800
175 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΣΤΗΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:21:32.610
176 ΑΝΤΩΝΗΣ  ΣΙΓΑΛΑΣ 1:21:44.923
177 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΙΩΝΑΣ 1:22:14.850
178 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 1:22:26.397
179 ΗΛΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT 1:23:27.393
180 ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΤΣΑΒΟΥ HIPPO 1:23:27.617
181 ΦΩΤΗΣ  ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1:24:15.857
182 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΙΘΙΑΝΑΚΗΣ NEVER GIVE UP 1:24:21.843
183 ΚΩΣΤΑΣ  ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ RUNNING TEAM 1:24:24.653
184 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΥΓΙΟΥΛΤΖΗΣ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ RUNNING TEAM 1:24:25.550
185 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΤΖΙΚΟΣ GREAT 1:24:52.560
186 XΡΥΣΑ ΤΣΙΑΡΑ TTT 1:25:00.140
187 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΛΑΜΑΝΟΥ BETTER PEOPLE 1:25:03.387
188 ΑΡΕΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT 1:25:08.657
189 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT / KASIMIS TRAINING 1:25:08.963
190 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΟΝΗΣ ΑΜΠΕΛΩΝΕΣ ΠΑΡΝΑΣΣΟΥ 1:25:37.837
191 ΣΠΥΡΟΣ  ΝΤΟΥΡΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1:25:48.177
192 ΙΩΑΝΝΑ  ΝΑΤΣΗ 1:25:48.757
193 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΧΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:25:49.077
194 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΙΩΤΑΚΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:25:50.830
195 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΤΙΝΙΩΤΗ THEPHYSIOPLACE 1:26:36.637
196 ΛΑΖΑΡΟΣ ΛΑΛΟΥΣΗΣ 1:26:38.650
197 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΦΟΠΟΥΛΟΥ GALATSI RUNNERS 1:27:13.037
198 ΣΑΟΦΙΑ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ THUNDER POWER EXPLOSION TEAM 1:27:35.297
199 ΜΑΤΟΥΛΑ  ΛΙΑΠΗ 1:27:57.867
200 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΑΦΡΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:28:47.523
201 ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΕΞΗΝΤΑΡΙΔΗ GALATSI RUNNERS 1:29:25.887
202 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1:29:53.287
203 ΙΩΣΗΦ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ NEVER GIVE UP 1:31:10.577
204 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ 1:32:15.747
205 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΣΝΑΚΙΔΗΣ 1:32:48.030
206 ΑΘΗΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΝΩΛΙΔΟΥ 1:35:00.353
207 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΡΟΒΑΤΑΣ 1:35:00.653
208 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΝΗ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT 1:35:21.857
209 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΒΑΤΟΥΤΣΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:40.560
210 ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΔΡΙΩΤΗ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT 1:35:51.720
211 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:36:02.340
212 ΟΛΓΑ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:36:26.573
213 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΤΣΩΝΑΣ 1:37:23.950
214 ΓΕΩΡΓΙΑ  ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ 1:37:24.243
215 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ 1:37:25.157
216 ΧΑΡΑ ΜΠΟΤΣΑΡΗ 1:38:22.127
217 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 1:38:24.397
218 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΕΓΚΑ GALATSI RUNNERS 1:39:43.557
219 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ 1:39:44.977
220 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΟΥΡΔΗ 1:39:56.930
221 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΤΑΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1:42:37.887
222 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ  ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:43:47.937
223 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΟΥΓΑ FREAKS CLUB 1:46:48.157
224 ΓΙΩΡΓΟΣ  ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ HAPPYOUTDOORPEOPLE 1:49:43.693
225 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1:49:44.510
226 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:01:30.823
227 ΜΑΡΙΑ ΚΑΠΙΩΤΑ FREAKS CLUB 2:05:46.837

Γράψε Σχόλιο

You don't have permission to register
X