fbpx

Πρόσφατα 'Αρθρα

Social Media

Γκελαούζος

Οι συμμετοχές στο πανελλήνιο πρωτάθλημα μαραθωνίου

Παράλληλα με τον 39ο Αυθεντικό Μαραθώνιο της Αθήνας την Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2022, θα διεξαχθεί και το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Μαραθωνίου.

Ο Κώστας Γκελαούζος (Παναθηναϊκός), ο οποίος στις 25 Σεπτεμβρίου 2022 σημείωσε ατομικό ρεκόρ με 2.14.55 στον μαραθώνιο του Βερολίνου, θα βρεθεί στην αφετηρία στον Μαραθώνα με στόχο την πέμπτη διαδοχική του νίκη.

Ενδιαφέρον θα έχει και η παρουσία του Παναγιώτη Καραΐσκου (Πανελλήνιος), ο οποίος δεν αγωνίστηκε το 2021 λόγω covid. Ο δεύτερος του περσινού αγώνα Παναγιώτης Μπουρίκας (Παναθηναϊκός) επιστρέφει με στόχο μια επίδοση καλύτερη από το περσινό του 2.22.33.

Ντεμπούτο στην απόσταση θα κάνει ο Κώστας Σταμούλης (ΓΑΣ Αγρινίου), που έτρεξε πριν λίγες εβδομάδες στον ημιμαραθώνιο της Πάτρας και πέτυχε 1.06.36. Ο Μιχάλης Παρμάκης (ΓΣ Γλυφάδας) επιστρέφει στην αυθεντική διαδρομή, στην οποία έχει στεφθεί νικητής στο παρελθόν.

Παναγιώτης Καραΐσκος

Στις γυναίκες, η απουσία της περσινής νικήτριας Γκλόριας Πριβιλέτζιο (ΓΣ Γλυφάδας) αφήνει «ανοιχτό» το αγώνισμα ως προς την επικράτηση της πρώτης θέσης.

Η Κατερίνα Ασημακοπούλου (ΑΟ Μυκόνου) ήταν δεύτερη στον περσινό αγώνα, ενώ και φέτος αναμένεται να είναι ανάμεσα στις αθλήτριες όπου θα διεκδικήσουν μετάλλιο.

Στην αυθεντική διαδρομή επιστρέφει και η Ράνια Ρεμπούλη (ΑΓΕΣ Κάμειρος 2009), που ήταν νικήτρια πριν λίγες εβδομάδες στον Kallithea Night Run (10 χλμ.) του περασμένου μήνα.

Η Στεφανία Λεοντιάδου (ΜΕΑΣ Τρίτων), η Ανδριάνα Βασιλάτου (Παμμηλίακος ΑΣ), αλλά και η τρίτη στον περσινό αγώνα, Βασιλική Κωνσταντινοπούλου (ΑΠΚ Νεάπολης), θα διεκδικήσουν το καλύτερο δυνατό.

Σε ένα ακόμη πανελλήνιο πρωτάθλημα μαραθωνίου θα συμμετάσχει η πολύπειρη Ντενίζ Δημάκη (ΓΑΣ Ιλισσός), ενώ έχει δηλωθεί και η πρωταθλήτρια του αγωνίσματος Σόνια Τσεκίνη (ΜΕΑΣ Τρίτων).

Αυθεντικός

 

Συνολικά στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Μαραθωνίου έχουν δηλωθεί να συμμετάσχουν 117 άνδρες και 52 γυναίκες:

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Bib  Ονοματεπώνυμο Ετος Γέννησης Σύλλογος

401 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1983 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

402 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1982 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

403 ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1990 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ

404 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

405 ΤΣΕΚΙΝΗ ΣΟΝΙΑ 1976 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

406 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 1989 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

407 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ 1977 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

408 ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1977 Ο.Φ.Η.

409 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

410 ΔΑΓΚΛΗ-ΠΑΓΚΟΤΟ ΦΩΤΕΙΝΗ 1985 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

411 ΠΑΣΠΑΤΗ ΔΑΝΑΗ 1994 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

412 ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙ 1999 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

413 ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΛΟΥΙΖΑ 1996 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

414 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1973 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

415 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1979 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ

416 ΨΑΛΤΗ ΜΑΡΙΑ 1978 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ

417 ΝΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1998 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

418 ΤΣΟΥΡΟΥΚΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1991 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

419 ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1982 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ

420 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ 1981 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ

421 ΚΑΛΕΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 1976 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

422 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1975 ΔΡΥΟΠΕΣ ΓΑΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

423 ΜΑΚΑΡΟΝΙΔΟΥ ΖΑΝΙΝ ΜΑΡΙΑ 1988 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

424 ΑΜΠΝΤΕΛ ΣΑΛΑΜ ΟΙΚΟΝΟ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΥΡ 1992 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

425 ΣΚΑΛΙΣΤΗΡΗ ΔΑΝΑΗ 1989 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

426 ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

427 ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 1986 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

428 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ ΝΙΚΗ 1986 ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

429 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ 1990 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ

430 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ ΖΗΝΟΒΙΑ 1994 ΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

431 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1985 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

432 ΜΠΟΥΤΣΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1989 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

433 ΤΣΑΦΑΡΙΔΟΥ ΖΩΗ 1987 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93

434 ΚΑΠΕΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

435 ΡΟΔΙΤΗ ΝΙΚΗ 1976 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ

436 ΜΠΑΡΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 1990 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

437 ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ 1989 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

438 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ 1997 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

439 ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΠΟΠΗ 1983 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

440 ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ ΓΙΑΣΕΜΗ-ΕΙΡΗΝΗ 1975 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

441 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1985 ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

442 ΛΕΜΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 1986 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ

443 ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 1983 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ

444 ΤΣΙΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1974 ΑΟ ΠΕΛΟΨ

445 ΓΚΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1997 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

446 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1988 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

447 ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1983 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

448 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΣΑΛΙΑ-ΚΛΕΟΠΑΤ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

449 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ 1996 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ

450 ΦΑΚΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1979 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

451 ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1988 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

452 ΣΒΑΡΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1994 ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

 

ΑΝΔΡΕΣ

201 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

202 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

203 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

204 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

205 ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

206 ΞΕΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1984 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

207 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1984 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

208 ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

209 ΜΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

210 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ 1982 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

211 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1976 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

212 ΜΑΛΙΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1983 ΑΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ

213 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

214 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ

215 ΜΠΕΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1982 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

216 ΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 1986 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

217 ΚΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

218 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1989 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

219 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ

220 ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΝΕΚΤΑ 1973 Ο.Φ.Η.

221 ΜΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1990 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

222 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

223 ΤΣΑΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1979 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

224 ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ-ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ ΜΗΝΑΣ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ

225 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

226 ΣΠΥΡΟΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1992 ΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

227 ΤΟΡΟΣΙΑΝ ΟΒΑΝΝΕΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

228 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1996 ΥΔΡΙΑ

229 ΡΟΥΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1991 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

230 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ

231 ΜΠΟΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1982 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

232 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

233 ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

234 ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

235 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ

236 ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ

237 ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1979 Ο.Φ.Η.

238 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1983 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

239 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1982 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ

240 ΒΟΥΛΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1990 ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ

241 ΤΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1976 Ο.Φ.Η.

242 ΓΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1991 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ

243 ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1982 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

244 ΚΡΥΠΩΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1976 Ο.Φ.Η.

245 ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1992 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

246 ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 1984 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

247 ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1972 Ο.Φ.Η.

248 ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 1983 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

249 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ

250 ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 1983 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ

251 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1991 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ

252 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1979 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ

253 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 1990 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ

254 ΤΖΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΑΣ ΗΛΙΟΣ

255 ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1987 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

256 ΣΙΓΚΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

257 ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1981 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

258 ΓΟΥΒΑΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1984 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

259 ΓΚΟΡΟΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΟ 1988 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ

260 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 1994 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

261 ΣΙΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1965 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ

262 ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

263 ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

264 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1985 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

265 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1985 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

266 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΘΩΜΑΣ 1995 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

267 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ

268 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1979 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

269 ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1988 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

270 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

271 ΣΕΧΡΕΜΕΛΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 1981 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ

272 ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 ΑΟ ΕΡΜΗΣ

273 ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ ΦΙ

274 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1969 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ

275 ΝΑΚΟΥ ΝΙΚΟΣ 1979 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ

276 ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΙΣΤΡΟΣ 1983 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ

277 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1980 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

278 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1985 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

279 ΣΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΧΑΡΑΛΑ 1993 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ

280 ΡΟΥΠΟΤΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1986 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

281 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1998 Α.Ε.Κ

282 ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1982 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

283 ΒΕΡΟΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

284 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1978 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

285 ΤΣΙΚΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1979 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ

286 ΡΑΜΑΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

287 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ

288 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1986 Ο.Φ.Η.

289 ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1982 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

290 ΓΕΩΡΓΟΠΕΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1970 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

291 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1971 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

292 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1994 ΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ

293 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1982 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

294 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1982 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

295 ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

296 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 ΑΣ ΗΛΙΟΣ

297 ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1973 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93

298 ΤΖΕΦΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1974 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ

299 ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1974 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’

300 ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 1985 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ

301 ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1979 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004

302 ΜΑΝΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ

303 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΠΟΕΛ

304 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1988 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

305 ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

306 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 ΓΣ ΔΥΜΗΣ

307 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ

308 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1973 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ

309 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1993 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

310 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1979 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

311 ΔΑΝΙΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1978 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

312 ΚΑΤΑΚΟΥΖΗΝΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

313 ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

314 ΡΟΥΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1996 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

315 ΤΡΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

316 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1957 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

317 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1990 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

 

Διαβάστε ακόμα:

39ος Αυθεντικός Μαραθώνιος: Οι διαδρομές

Στις 9-12 Δεκεμβρίου 2022 η ΟΠΑΠ Marathon EXPO

Μαραθώνιος Σαουθάμπτον (23 Απριλίου 2023)

Γράψε Σχόλιο

You don't have permission to register
X