fbpx

Οι συμμετοχές στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ανωμάλου εδάφους

Την Κυριακή 24 Φεβρουαρίου 2024 στην Πηγή Τρικάλων

Newsroom
Τρίκαλα, πανελλήνιο ανωμάλου

Στην Πηγή Τρικάλων θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 24 Φεβρουαρίου 2024 το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα σε Ανώμαλο έδαφος.

Η διαδρομή έχει τροποποιηθεί έτσι ώστε να έχει τον απαραίτητο βαθμό δυσκολία και να συμβαδίζει με αυτές των αγώνων του εξωτερικού.

 

Αναλυτικά οι συμμετοχές σε 10 χλμ. ανδρών και 8 χλμ. γυναικών:

10 χλμ. ανδρών

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1999 ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ

ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1992 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ

ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΜΑΡΙΟ 1995 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ

ΤΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ

ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΡΟΥΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1991 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

ΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ

ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΑΡΑ 2001 ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ

ΛΙΓΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

ΒΟΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

ΚΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΜΠΕΝΑΡΔΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡ 1980 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΑΡΔΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ

ΜΑΛΙΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1983 ΑΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ

ΠΑΛΑΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ

ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΝΕΚΤΑ 1973 Ο.Φ.Η.

ΣΤΟΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1993 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ-ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ ΜΗΝΑΣ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ

ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2001 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

ΔΑΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1984 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1990 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

ΔΗΜΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 1994 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ

ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ 1982 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2001 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΛΑΜΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1984 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΜΩΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1995 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΖΑΙΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1997 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1982 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΟΣ 1994 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

ΧΑΜΟΣΦΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1999 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1990 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

ΜΠΕΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1982 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ-ΚΣΙΣΤΟΦ 1994 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΜΑΝΚΟ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ 1999 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΜΠΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1990 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΣΤΥΛ 2001 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΜΕΙΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 1994 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 1983 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ


 
 

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1995 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ

ΜΑΝΔΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1996 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ

ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1979 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2001 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1996 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΑΟ ΠΕΛΟΨ

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1991 ΑΟ ΠΕΛΟΨ

ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995 ΑΣ ΡΗΓΑΣ

ΜΥΡΤΑΙ ΝΤΟΡΙΑΝ 1995 ΑΣ ΡΗΓΑΣ

ΑΠΟΙΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1999 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ

ΣΚΟΔΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΝΑΤΣΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2001 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΚΛΑΜΕΝΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 1995 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1978 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1989 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ

ΑΝΤΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΘΩΜΑΣ 2000 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΣΓΑΡΔΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

Ανώμαλος Δρόμος

8 χλμ. γυναικών

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑ 1998 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ

ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1999 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ

ΙΛΑΡΙ ΜΠΑΡΑΜΠΟΥΤΗ ΕΥΑ 2002 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ ΑΝΘΗ 1993 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΚΑΡΥΑΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1997 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΠΑΝΤΕΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΩ 2001 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 1995 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΒΑΣΙΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1994 ΟΦΚΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ ΝΙΚΗ 1986 ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 1984 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΣΤΕΦΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ

ΓΡΑΦΑΝΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΑΘΗΝΑ 2000 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ

ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 1989 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1996 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1982 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

ΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1974 Ο.Φ.Η.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1998 ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΠΑΣΠΑΤΗ ΔΑΝΑΗ 1994 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1999 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΝΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1998 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ 1999 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1995 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ 1977 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1988 ΜΗΘΥΜΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

ΚΑΤΣΙΜΑΝΤΟΥ ΞΕΝΗ 1984 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1985 ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΤΣΕΚΙΝΗ ΣΟΝΙΑ 1976 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ

ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ 2000 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ

ΒΟΥΤΖΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1983 ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΤΖΑΛΟΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1976 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ

ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1977 Ο.Φ.Η.

ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 1996 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΜΟΣΧΑ 1997 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1972 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1970 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΣΤΙΝΑ 1997 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ 1999 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1994 ΓΑΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

ΑΜΠΑΤΖΙΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2001 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ

 

 

Δημοφιλη Αρθρα