fbpx

Οι συμμετοχές στα Πανελλήνια Πρωταθλήματα Μαραθωνίου και 10 χλμ. σε δημόσιο δρόμο

Θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 11-12 Νοεμβρίου 2023 παράλληλα με τον 40ό Αυθεντικό

Newsroom
Πιτσώλης

Το πανελλήνιο πρωτάθλημα μαραθωνίου και αυτό των 10000μ. επί δημοσίας οδού θα πραγματοποιηθούν παράλληλα με τον 40ό Μαραθώνιο Αθήνας την Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023.

Ανάμεσα σε αυτούς που έχουν δηλωθεί είναι ο περσινός νικητής Χαράλαμπος Πιτσώλης (ΓΑΣ Ιλισσός) και οι Παναγιώτης Καραΐσκος (ΠΓΣ) και Κώστας Σταμούλης (ΓΑΣ Αγρινίου), ενώ στις γυναίκες ξεχωρίζουν οι Γκλόρια Πριβιλέτζιο (ΓΣ Γλυφάδας), Βασιλική Κωνσταντινοπούλου (ΑΠΚ Νεάπολης), Κατερίνα Ασημακοπούλου (ΑΟ Μυκόνου) και Σταματία Νούλα (ΝΓΣ Ηρακλής Θ.).

Μία ημέρα νωρίτερα, το Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023, θα διεξαχθεί το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 10 χλμ. σε δημόσιο δρόμο. Είναι η πρώτη φορά που η συγκεκριμένη διοργάνωση εντάσσεται στον Μαραθώνιο Αθήνας.

αυθεντικός μαραθώνιος αθήνας Βασιλική Κωνσταντινοπούλου

Πανελλήνιο πρωτάθλημα γυναικών στον μαραθώνιο

A/A   Bib     Ονοματεπώνυμο   Έτος Γεν.     Σύλλογος

1        201    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   1996  ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

2        202    ΠΡΙΒΙΛΕΤΖΙΟ ΓΚΛΟΡΙΑ-ΤΖΙΟΒΑΝ      1988  ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

3        203    ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ        1991  ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

4        204    ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ  1983  ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ

5        205    ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      1982  ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

6        206    ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ        1989  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

7        207    ΝΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ    1998  ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

8        208    ΤΣΕΚΙΝΗ ΣΟΝΙΑ         1976  ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ

9        209    ΔΑΓΚΛΗ-ΠΑΓΚΟΤΟ ΦΩΤΕΙΝΗ   1985  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

10      210    ΜΑΛΑΪ ΜΑΡΙΑ  1989  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

11      211    ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1999  ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

12      212    ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ       1977  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

13      213    ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    1982  ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ

14      214    ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΜΟΣΧΑ ΕΥΓΕΝΙΑ  1997  ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

15      215    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ        1994  ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

16      216    ΠΑΣΠΑΤΗ ΔΑΝΑΗ      1994  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

17      217    ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ       1977  Ο.Φ.Η.

18      218    ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ     1991  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

19      219    ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ      1986  ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

20      220    ΨΑΛΤΗ ΜΑΡΙΑ  1978  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ

21      221    ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ ΝΙΚΗ     1986  ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

22      222    ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ   1981  ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ

23      223    ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ     1995  ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

24      224    ΤΣΟΥΡΟΥΚΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      1991  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

25      225    ΜΠΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ     1992  ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ

26      226    ΑΜΠΝΤΕΛ ΣΑΛΑΜ ΦΩΤΕΙΝΗ     1992  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

27      227    ΜΑΚΑΡΟΝΙΔΟΥ ΖΑΝΙΝ ΜΑΡΙΑ  1988          ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

28      228    ΚΑΛΕΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ    1976  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

29      229    ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ      1975  ΔΡΥΟΠΕΣ ΓΑΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

30      230    ΣΚΑΛΙΣΤΗΡΗ ΔΑΝΑΗ ΜΑΡΙΑ     1989  ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

31      231    ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ  1992  ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

32      232    ΚΑΤΣΙΜΑΝΤΟΥ ΞΕΝΗ         1984  ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ

33      233    ΤΣΑΦΑΡΙΔΟΥ ΖΩΗ     1987  ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93

34      234    ΜΟΝΙΩΔΗ ΜΑΡΙΑ       1980  ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ. ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

35      235    ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       1973  ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

36      236    ΚΑΡΙΜΑΛΗ ΜΑΓΔΑ-ΠΟΥΛΟΣ    1973  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

37      237    ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ 1996  ΑΠΣ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ

38      238    ΒΟΥΤΖΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       1983  ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

39      239    ΡΟΔΙΤΗ ΝΙΚΗ    1976  ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

40      240    ΛΕΜΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 1986  ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ

41      241    ΣΙΜΠΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ       1981  ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

42      242    ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ      1973 ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

43      243    ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ  1988  ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

44      244    ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ         1980  ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

45      245    ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ    1975  ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ

46      246    ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΠΟΠΗ   1983  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

47      247    ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ      1976  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

11ος Ημιμαραθώνιος Χίου

Πανελλήνιο πρωτάθλημα ανδρών στον μαραθώνιο

A/A   Bib     Ονοματεπώνυμο          Έτος Γεν.     Σύλλογος

1        51      ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         1988          ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

2        52      ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ          1993  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

3        53      ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  1997  ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

4        54      ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        1990          ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

5        55      ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ       1994  ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

6        56      ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    1990  ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

7        57      ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         1984  ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

8        58      ΜΠΕΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   1982  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

9        59      ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ         1984  ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

10      60      ΜΑΛΙΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ          1983  ΑΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ

11      61      ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   1999  ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

12      62      ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ        1982  ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

13      63      ΜΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      1988  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

14      64      ΛΑΜΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1984  ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

15      65      ΤΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   1997  ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ

16      66      ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ          1989  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

17      67      ΜΠΟΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   1982  ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

18      68      ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ   1982  ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

19      69      ΤΟΡΟΣΙΑΝ ΟΒΑΝΝΕΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ          1990  ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

20      70      ΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ       1986  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

21      71      ΚΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    1982  ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

22      72      ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ      1987  ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ

23      73      ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΔΗΜΟΣ     1994  ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

24      74      ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ         1979  Ο.Φ.Η.

25      75      ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      1984  ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ

26      76      ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ         1990  Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

27      77      ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     1992  ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ

28      78      ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ-ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ ΜΗΝΑΣ        1992  ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ

29      79      ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΝΕΚΤ.         1973  Ο.Φ.Η.

30      80      ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   1990  ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ


 
 

31      81      ΜΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          1990  ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

32      82      ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     1990  ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

33      83      ΤΣΑΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ   1979          ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

34      84      ΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     1988  ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

35      85      ΧΑΜΟΣΦΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ   1999  ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ

36      86      ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ-ΚΣΙΣΤΟΦ  1994  ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

37      87      ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ        1990  ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ

38      88      ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ          1975  ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

39      89      ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      1989  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

40      90      ΜΕΙΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ     1994  ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

41      91      ΜΗΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ        1982 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

42      92      ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ        1992 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

43      93      ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   1989  ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

44      94      ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ         1978  ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ

45      95      ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989  ΑΣ ΥΓΕΙΑΣ

46      96      ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ       1999  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

47      97      ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      1982  ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

48      98      ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        1997  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

49      99      ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     1990  ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

50      100    ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΪΣΤΡΟΣ         1983  ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ

51      101    ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ     1994  ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ

52      102    ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   1992  ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

53      103    ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΜΑΡΙΟΣ         1995          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

54      104    ΤΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ       1976  Ο.Φ.Η.

55      105    ΤΣΙΔΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       1990  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

56      106    ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    1976  ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ

57      107    ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         1987  ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

58      108    ΘΥΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1986  ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

59      109    ΓΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      1991  ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ

60      110    ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ 1996  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

61      111    ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1981  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

62      112    ΣΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΧΑΡΑΛΑ      1993  ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ

63      113    ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     1999  ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ

64      114    ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ  1984  ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

65      115    ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   1988  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

66      116    ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ    1989  ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ

67      117    ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ   1985  ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

68      118    ΤΣΙΚΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    1979  ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ ΚΩ

69      119    ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 1983  ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

70      120    ΝΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ     1991  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

71      121    ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    1972  Ο.Φ.Η.

72      122    ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       1988  ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

73      123    ΔΑΦΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   1989  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

74      124    ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ   1983  ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ

75      125    ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    1994  ΟΚΑ “ΦΙΛΙΠΠΟΣ” ΚΑΒΑΛΑΣ

76      126    ΣΙΓΚΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ       2000  ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

77      127    ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΘΩΜΑΣ 1995  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

78      128    ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          1995  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

79      129    ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ       1979  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

marinakou

Πανελλήνιο πρωτάθλημα γυναικών στα 10000μ.

A/A   Bib     Επώνυμο      Όνομα          Έτος Γεν.     Σύλλογος

1        30351          ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ          1996          ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

2        30352          ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1994  ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

3        30353          ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1983  ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ

4        30354          ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      1997  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

5        30355          ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ      1977  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

6        30356         ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ      1977  Ο.Φ.Η.

7        30357          ΚΑΡΥΑΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ          1997  ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

8        30358          ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ     1997  ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

9        30359          ΤΣΑΦΑΡΙΔΟΥ ΖΩΗ    1987  ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93

11ος Ημιμαραθώνιος Χίου

Πανελλήνιο πρωτάθλημα ανδρών στα 10000μ.

A/A   Bib     Επώνυμο      Όνομα          Έτος Γεν.     Σύλλογος

1        30151          ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      1999          ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ

2        30152          ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       2001  ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ

3        30153          ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ       2002  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

4        30154         ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ        1990  Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016

5        30155          ΒΟΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   1992  ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ

6        30156          ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   2001  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

7        30157          ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        2002  ΟΦΚΑ Α. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

8        30158          ΜΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  2002  ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ

9        30159          ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΥΛΟΣ 2003  ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

10      30160          ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ         1975  ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

11      30161          ΜΗΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ       1982  ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

12      30162          ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       1999  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ

13      30163          ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2001  ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

14      30164          ΤΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ      1976  Ο.Φ.Η.

15      30165          ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ          1999  ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ

16      30166          ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    1982  ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ

17      30167          ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ-ΑΓΑΜΕΜΝ  1966  ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

18      30168         ΔΗΜΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997  ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

 

 

Δημοφιλη Αρθρα