fbpx

Πανελλήνιο πρωτάθλημα ανωμάλου δρόμου: Οι συμμετοχές

Newsroom

Tο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Δρόμου σε ανώμαλο έδαφος του 2023 για τις κατηγορίες Ανδρών – Γυναικών, Κ23, Κ20, Κ18, Κ16 θα διεξαχθεί την Κυριακή 5 Μαρτίου 2023 στο Αθλητικό Κέντρο «Σκαμνιές» Πηγής Τρικάλων.

Οι συμμετοχές ολοκληρώθηκαν, επεξεργάστηκαν από τις αρμόδιες υπηρεσίες του ΣΕΓΑΣ και οριστικοποιήθηκαν κατ’ αγώνισμα στις αντίστοιχες ηλικιακές κατηγορίες.

Στην κατηγορία ανδρών, 10 χλμ. έχουν δηλωθεί για να πάρουν μέρος 105 αθλητές, μεταξύ των οποίων οι Μάριος Αναγνώστου, Χαράλαμπος Πιτσώλης, Γιώργος Μίνος, Μάρκος Γκούρλιας, Γιώργος Σταμούλης, Παναγιώτης Καραΐσκος, Αλέξανδρος Σουκούλης, Γιώργος Μιχάλης Τάσσσης κ.ά.

Στα 8 χλμ. γυναικών έχουν δηλωθεί 51 αθλήτριες και μεταξύ αυτών οι Ειρήνη Τσουπάκη, Ρέα Θεοφανίδου, Ισμήνη Παναγιωτοπούλου, Καλλιόπη Σκαρπέτη, Ισαβέλλα Κοτσαχείλη, Ζωή Αννίτα Ανδρικοπούλου, Ράνια Ρεμπούλη, Φωτεινή Δαγκλή Παγκότο, Γκλόρια Πριβιλέτζιο κ.ά.

Οι 878 δρομείς που έχουν δηλωθεί στο πανελλήνιο πρωτάθλημα ανωμάλου δρόμου:

Ανδρών (485):

10 χλμ. ανδρών: 105

8 χλμ Κ23: 49

6 χλμ Κ20: 54

4 χλμ Κ18: 132

3 χλμ Κ16: 145

Γυναικών (393):

8 χλμ γυναικών: 51

6 χλμ Κ23: 23

4 χλμ Κ20: 32

3 χλμ Κ18: 112

2 χλμ Κ16: 175

 

πανελλήνιο πρωτάθλημα ανωμάλου δρόμου

10000 M ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1999 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
2 ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1995 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
3 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
4 ΛΙΓΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
5 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
6 ΤΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗ 1997 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
7 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
8 ΓΙΑΝΝΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΦΕ 2002 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
9 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
10 ΒΟΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
11 ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ-ΚΣΙΣΤΟΦ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
12 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
13 ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
14 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ 1982 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
15 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
16 ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
17 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1996 ΥΔΡΙΑ
18 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
19 ΜΑΝΚΟ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ 1999 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
20 ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
21 ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ-ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ ΜΗΝΑΣ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
22 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
23 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
24 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
25 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
26 ΜΠΕΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1982 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
27 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
28 ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
29 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
30 ΜΥΡΤΑΙ ΝΤΟΡΙΑΝ 1995 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
31 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2000 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
32 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
33 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡ 1980 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
34 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
35 ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1999 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
36 ΠΟΠΑ ΓΚΕΟΡΓΚΙΤΑ ΠΑΟΥ 1999 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
37 ΜΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
38 ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
39 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1984 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
40 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
41 ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
42 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
43 ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟ 1991 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
44 ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
45 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
46 ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 ΥΔΡΙΑ
47 ΧΑΜΟΣΦΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1999 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
48 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
49 ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΝΕΚΤΑ 1973 Ο.Φ.Η.
50 ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1992 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
51 ΤΟΡΟΣΙΑΝ ΟΒΑΝΝΕΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
52 ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 1983 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
53 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
54 ΛΑΜΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1984 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
55 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1996 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
56 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 1999 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
57 ΒΟΥΛΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1990 ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
58 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
59 ΜΕΙΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 1994 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
60 ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1979 Ο.Φ.Η.
61 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΜΩΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1995 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ
62 ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
63 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1979 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
64 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1990 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
65 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1982 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
66 ΜΑΝΔΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
67 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
68 ΜΠΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1990 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
69 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
70 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1987 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
71 ΠΑΛΑΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
72 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
73 ΜΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1990 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
74 ΚΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
75 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 1990 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
76 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 1994 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
77 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
78 ΤΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1976 Ο.Φ.Η.
79 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
81 ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
82 ΣΙΓΚΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
83 ΚΑΞΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
84 ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1988 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
85 ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1979 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
86 ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 ΥΔΡΙΑ
87 ΔΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
88 ΜΠΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
89 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
90 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
91 ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
92 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1995 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ
93 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1988 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
94 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1991 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
95 ΔΗΜΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
96 ΘΑΝΑΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
97 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
98 ΡΑΜΑΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
99 ΑΠΟΙΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1999 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ
100 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
101 ΖΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
102 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
103 ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1996 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
104 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
105 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1984 ΥΔΡΙΑ
ΧΩΡΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
ΜΠΟΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1982 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΤΖΟΥΒΙΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1969 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1981 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΡΕΠΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1986 ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1986 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΜΑΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1976 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
8000 Μ K23 ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος
1 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
2 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
3 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4 ΜΠΙΤΑΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
5 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
6 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
7 ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
8 ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9 ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΑΡΑ 2001 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
10 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
11 ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ
12 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
13 ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
14 ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2001 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
15 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
16 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΥΛΟΣ 2003 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
17 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ 2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
18 ΚΥΡΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
19 ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
20 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2001 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
21 ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
23 ΚΑΦΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΜΗΡΟΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
24 ΣΑΤΟΝ-ΧΟΡΤΟΥΚΙ ΧΕΝΡΙ 2003 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
25 ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 2003 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
26 ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
27 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
28 ΒΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
29 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
30 ΔΑΣΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2002 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
31 ΧΗΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
32 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
33 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
34 ΜΟΥΡΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
35 ΜΠΕΝΑΡΔΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
36 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
37 ΣΤΟΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
38 ΣΕΡΕΦΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
39 ΝΑΤΣΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2001 ΥΔΡΙΑ
40 ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
41 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
42 ΜΠΑΣΙΑΔΗΜΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
43 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
44 ΑΔΑΜΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
45 ΠΑΠΑΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
46 ΖΕΙΜΠΕΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ
47 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
48 ΛΟΥΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
49 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
6000 Μ Κ20 ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος
1 ΚΙΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ
2 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
3 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΙΑΜ 2004 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
4 ΒΑΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
5 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
6 ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2005 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
7 ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
8 ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
9 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ 2004 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
10 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
11 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ
12 ΜΠΟΥΛΛΑΡΙ ΑΝΤΡΙΑΝ 2005 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
13 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
14 ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
15 ΣΕΧΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
16 ΚΟΥΤΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ-ΒΑΣ 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
17 ΦΡΟΥΖΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 Π.Α.Ο.Κ.
18 ΜΑΤΘΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΤΩΝ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
19 ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
20 ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
21 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
22 ΒΕΖΔΡΕΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
23 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
24 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
25 ΣΙΩΜΟΣ ΓΚΙΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
26 ΜΕΝΤΖΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 2004 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
27 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
28 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
29 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ
30 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
31 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
32 ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ
33 ΒΟΖΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ
34 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΜΙ 2004 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
35 ΚΑΣΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2005 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ
36 ΠΙΟΥΚΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΒΕΡΓΙΝΑ
37 ΠΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ
38 ΔΑΜΟ ΦΙΛΙΠΠΑΣ 2005 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
39 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
40 ΑΛΤΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
41 ΖΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2004 ΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ
42 ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
43 ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
44 ΚΟΣΜΑΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
45 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
46 ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
47 ΡΗΓΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
48 ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΓΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΕΣ
49 ΣΚΟΡΔΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
50 ΞΗΝΤΑΡΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
51 ΒΟΣΝΑΚΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛ 2004 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
52 ΡΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
53 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
54 ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
4000 Μ K18 ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος
1 ΣΙΩΜΟΣ ΓΚΙΖΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
3 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
4 ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
5 ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
6 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7 ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
8 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
9 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ-ΑΟΣ “ΠΕΛΛΑ”
10 ΤΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
11 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
12 ΣΚΥΒΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
13 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
14 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
15 ΚΑΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2007 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
16 ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2006 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
17 ΒΑΡΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2007 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
18 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
19 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
20 ΦΟΥΡΜΟΥΖΗΣ ΔΑΒΙΔ 2006 ΑΟ ΒΑΡΗΣ “Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ”
21 ΛΟΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2007 Π.Α.Ο.Κ.
22 ΣΑΛΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2007 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
23 ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
24 ΚΙΤΣΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2007 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
25 ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
26 ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΘΩΜΑΣ 2006 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
27 ΡΑΠΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
28 ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2007 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
29 ΣΤΟΙΜΕΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙ 2007 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
30 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2006 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018
31 ΣΟΛΩΜΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
32 ΣΑΡΑΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
33 ΚΟΛΟΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
34 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
35 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
36 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
37 ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
38 ΓΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
39 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ
40 ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
41 ΜΠΕΚΙΟ ΑΡΜΠΙ 2006 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
42 ΑΛΙΠΡΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
43 ΤΟΥΦΕΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
44 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
45 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2007 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
46 ΜΠΑΡΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ”
47 ΠΙΠΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΑΡΑΝΤΗ 2007 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ
48 ΚΑΚΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
49 ΠΑΟΥΛΕΤ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ ΑΝΤΡΕ 2007 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
50 ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2006 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ
51 ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
52 ΛΙΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤ 2006 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
53 ΠΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2007 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ
54 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 2007 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
55 ΦΟΥΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2006 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
56 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2006 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
57 ΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
58 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ 2006 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
59 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
60 ΒΑΣΙΛΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
61 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
62 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
63 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2007 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
64 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΟΡΕΣΤΗΣ 2007 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
65 ΦΡΑΓΚΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
66 ΧΡΟΥΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 ΒΕΡΓΙΝΑ
67 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 ΑΣ ΗΛΙΟΣ
68 ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
69 ΧΡΥΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
70 ΘΩΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2007 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
71 ΣΤΑΙΤΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
72 ΧΑΛΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝ 2006 ΑΣ ΗΛΙΟΣ
73 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΡΑΦΑ 2007 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
74 ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
75 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
76 ΓΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
77 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
78 ΜΕΤΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 2006 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
79 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
80 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
81 ΤΑΛΙΓΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΒΕΡΓΙΝΑ
82 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
83 ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ
84 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2007 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
85 ΠΑΠΑΓΚΙΝΤΣΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2006 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
86 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2006 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
87 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2007 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
88 ΒΕΡΓΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ
89 ΣΕΦΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ
90 ΤΑΝΑΣΙΤΣΙΟΥΚ ΝΙΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕ 2007 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
91 ΤΣΟΠΑΝΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 2006 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
92 ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2007 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ
93 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2007 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
94 ΡΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ
95 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ
96 ΔΑΡΓΙΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
97 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
98 ΑΤΣΟΠΑΡΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΥΣ 2007 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ
99 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ 2007 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
100 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2006 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ
101 ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ 2006 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
102 ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
103 ΖΑΡΚΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
104 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2007 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
105 ΜΑΛΑΜΑΤΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2006 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
106 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΑΓΓΕΛΟ 2006 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
107 ΙΜΠΡΑΛΙΟΥ ΚΕΛΜΕΝΤ 2007 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
108 ΡΙΖΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2006 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
109 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
110 ΓΙΩΡΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
111 ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2007 ΑΣ ΗΛΙΟΣ
112 ΣΠΥΡΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
113 ΚΩΣΤΙΜΠΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 2007 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
114 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2007 ΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
115 ΣΙΛΙΤΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2007 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
116 ΚΟΝΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2007 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
117 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙ 2007 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
118 ΛΑΖΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ
119 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
120 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ
121 ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ 2006 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
122 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
123 ΠΟΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
124 ΤΑΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2007 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
125 ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
126 ΤΣΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
127 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ
128 ΠΑΦΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
129 ΚΥΡΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2007 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
130 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΧΡΗ 2006 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ
131 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 Π.Α.Ο.Κ.
132 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΓΚΟΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΗΒΩΝ
3000 M Κ16 ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος
1 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2008 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
2 ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
3 ΜΠΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2008 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
4 ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2008 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
5 ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2008 Ο.Φ.Η.
6 ΓΟΥΙΓΟΥΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2009 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
7 ΜΟΥΧΛΙΑΝΙΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩ 2008 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015
8 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2008 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
9 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
10 ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
11 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
12 ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2008 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
13 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2009 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
14 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 2009 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
15 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 2009 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
16 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2008 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
17 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 2008 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
18 ΑΠΟΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2008 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
19 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2008 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
20 ΤΣΑΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018
21 ΣΚΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2008 ΒΕΡΓΙΝΑ
22 ΔΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
23 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2008 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ
24 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2008 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
25 ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 Ο.Φ.Η.
26 ΔΟΥΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
27 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2008 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
28 ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2008 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
29 ΒΕΡΓΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2008 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
30 ΓΕΩΡΓΑΝΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2009 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
31 ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2009 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
32 ΚΑΡΑΚΑΙΔΟΣ ΑΛΚΗΣ 2008 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
33 ΑΛΕΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2008 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
34 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ
35 ΔΕΛΕΤΖΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
36 ΜΩΡΕΤΗΣ ΚΑΡΟΛΟΣ 2008 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
37 ΠΥΡΙΟΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
38 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2008 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
39 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2008 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
40 ΚΑΣΣΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2008 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
41 ΛΕΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΡΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ
42 ΤΣΙΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2008 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ
43 ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2008 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΗΛΕΙΑΣ
44 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2008 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ
45 ΚΛΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟ 2008 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
46 ΦΙΛΗΣ-ΔΕΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
47 ΧΝΙΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ 2008 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
48 ΠΕΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
49 ΧΡΥΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2008 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
50 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2008 ΑΣ ΗΛΙΟΣ
51 ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑΣ ΔΑΝΙΗΛ ΜΑΡΚΟΣ 2008 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
52 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2008 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
53 ΣΟΝΑΥ ΟΡΦΕΑΣ 2008 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
54 ΖΩΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2008 ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ
55 ΖΓΟΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2008 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
56 ΓΩΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2008 Π.Α.Ο.Κ.
57 ΣΤΙΟΥΑΡΤ ΘΩΜΑΣ 2008 ΟΦΚΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
58 ΛΑΒΡΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008 ΥΔΡΙΑ
59 ΓΚΙΩΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2009 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
60 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2009 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
61 ΤΕΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2008 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
62 ΚΡΟΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2008 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
63 ΛΙΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2009 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
64 ΧΑΛΚΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΚΩΝ/Ν 2008 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
65 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2009 ΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
66 ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2009 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
67 ΝΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
68 ΒΑΘΡΑΚΟΚΟΙΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2008 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
69 ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ 2008 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
70 ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2008 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
71 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2009 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
72 ΣΤΑΝΙΤΣΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2008 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
73 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ
74 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2008 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
75 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2008 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
76 ΤΑΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ
77 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2009 ΥΔΡΙΑ
78 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
79 ΧΥΣΕΝΣΑΧΟΥ ΜΟΥΣΑ 2008 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
80 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ 2009 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
81 ΛΥΡΙΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2009 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ
82 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2009 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
83 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2009 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
84 ΜΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2009 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ
85 ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2009 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018
86 ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2009 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
87 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΕΚΤΑ 2009 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
88 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ
89 ΦΡΕΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2008 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ
90 ΤΣΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2009 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
91 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2008 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
92 ΑΣΚΟΞΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2009 Ο.Φ.Η.
93 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2009 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ
94 ΤΣΕΝΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2009 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
95 ΚΟΥΖΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΚΑΚΙ 2008 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ
96 ΣΑΚΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2008 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
97 ΜΠΕΚΙΟ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2008 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ
98 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2009 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
99 ΤΖΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 ΑΜΣ ΠΝΟΗ
100 ΧΑΤΖΗΜΠΕΗΣ ΗΛΙΑΣ 2009 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
101 ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΥΣΤΡΑ 2009 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
102 ΔΑΣΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2008 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
103 ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2008 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
104 ΣΙΔΕΡΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΑΛΛΕΛΑ 2009 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
105 ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
106 ΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΙΚΟΛΑ 2009 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
107 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2008 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
108 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 2009 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
109 ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2009 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ
110 ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2009 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
111 ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2009 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
112 ΜΗΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2009 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
113 ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2009 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
114 ΜΥΛΩΝΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2009 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
115 ΖΗΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
116 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2008 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
117 ΓΚΙΩΚΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ 2009 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
118 ΑΡΜΑΟΣ ΠΑΡΙΣ 2008 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
119 ΒΑΓΕΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΒΛΑΔΙΜ 2009 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
120 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2009 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ
121 ΠΕΠΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2009 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
122 ΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2008 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
123 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2009 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
124 ΙΜΠΡΑΗΜ ΜΑΜΝΤΟΥΧ 2009 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
125 ΒΑΖΙΜΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2008 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
126 ΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2008 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ
127 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2008 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ
128 ΛΑΛΟΥΜΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2009 ΓΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Ο ΕΝΙΠΕΥΣ
129 ΛΕΝΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2008 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
130 ΣΑΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2009 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
131 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2008 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
132 ΤΣΩΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2008 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
133 ΜΠΑΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣ 2008 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
134 ΚΑΦΦΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2009 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
135 ΛΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2008 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
136 ΜΠΟΥΛΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
137 ΚΑΠΟΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2009 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
138 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
139 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2009 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
140 ΜΠΕΧΑΙ ΟΛΣΙ 2008 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ
141 ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
142 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2009 ΥΔΡΙΑ
143 ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΝΤ 2008 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ
144 ΒΛΑΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
145 ΚΛΙΑΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2009 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2009 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΚΙΟΛΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2009 ΑΣΚΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΚΙΟΛΙΑΣ
8000 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος
1 ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
2 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ 1999 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
4 ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2000 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
5 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1995 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
6 ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
7 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
8 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
9 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΙΤΑ 1996 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
10 ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1999 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
11 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑ ΧΕΛΕΝΑ 1998 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
13 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 1989 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
14 ΔΑΓΚΛΗ-ΠΑΓΚΟΤΟ ΦΩΤΕΙΝΗ 1985 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
15 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
16 ΠΡΙΒΙΛΕΤΖΙΟ ΓΚΛΟΡΙΑ-ΤΖΙΟΒΑΝ 1988 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
18 ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙ 1999 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
19 ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1995 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
20 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 1995 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
21 ΜΠΟΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2000 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
22 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1990 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
23 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΑΘΗΝΑ 2000 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
24 ΝΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1998 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
25 ΒΑΣΙΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1994 ΥΔΡΙΑ
26 ΤΣΕΚΙΝΗ ΣΟΝΙΑ 1976 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
27 ΚΑΛΕΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 1976 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
28 ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
29 ΠΑΣΠΑΤΗ ΔΑΝΑΗ 1994 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
30 ΓΡΑΦΑΝΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
31 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1973 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
32 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 1984 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
33 ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1982 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
34 ΘΩΜΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1991 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
35 ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1977 Ο.Φ.Η.
36 ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
37 ΑΜΠΝΤΕΛ ΣΑΛΑΜ ΟΙΚΟΝΟ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΥΡ 1992 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
38 ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟ ΜΟΣΧΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 1997 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
39 ΑΙΒΑΛΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 1996 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
40 ΖΑΠΑΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ-ΜΑΡΙΑ 2000 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
41 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΖΩΗ 1997 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
42 ΚΑΤΣΙΜΑΝΤΟΥ ΦΙΛΙΠΟΠΟ ΞΕΝΗ 1984 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
43 ΤΖΩΤΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1986 ΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ “Ο ΑΙΑΣ”
44 ΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1974 Ο.Φ.Η.
45 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
46 ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΟΥΡΛΕΡΙΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1988 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
47 ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1990 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
48 ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
49 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1997 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
50 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 1998 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
51 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 1980 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΧΩΡΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
ΠΑΡΙΝΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1971 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
ΒΕΝΕΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1979 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1980 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
6000 Μ Κ23 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος
1 ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
2 ΚΟΚΚΟΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3 ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
4 ΙΛΑΡΙ ΜΠΑΡΑΜΠΟΥΤΗ ΕΥΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
5 ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
6 ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
7 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
8 ΠΛΑΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2003 ΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ “Ο ΑΙΑΣ”
9 ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ 2003 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
10 ΠΑΝΤΕΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΩ 2001 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
11 ΚΑΡΥΔΗ ΕΦΡΑΙΜΙΑ-ΑΘΑΝΑΣ 2002 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
12 ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
13 ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΑΙΜΙΛΙΑΝΑ 2003 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
14 ΚΕΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
15 ΜΗΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
16 ΣΠΑΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2003 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ”
17 ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΓΑΠΗ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
18 ΣΤΕΦΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
19 ΚΑΠΕΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
20 ΓΙΟΥΒΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2002 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
21 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
22 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΣΤΙΝΑ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
23 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
ΜΠΕΝΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2002 ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΗΒΩΝ
4000 Μ Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος
1 ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
2 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΗ 2004 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
3 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
4 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
5 ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
6 ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΔΕΣΠΟΙ 2005 ΒΕΡΓΙΝΑ
7 ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
8 ΜΙΣΥΡΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2005 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
9 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
10 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
11 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
12 ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
13 ΜΠΟΝΤΙΩΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
14 ΜΩΡΑΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
15 ΜΩΡΑΙΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ-ΜΕΛΙΝΑ 2005 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
16 ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17 ΝΑΣΚΑΡΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
18 ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
19 ΣΙΟΥΤΚΑ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980
20 ΚΑΤΣΑΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ”
21 ΛΑΖΑΡΑΚΗ ΖΩΗ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
22 ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2004 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
23 ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
24 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΙΚΑΕΛΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
25 ΠΑΤΣΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
26 ΜΙΚΡΟΠΑΝΔΡΕΜΕΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
27 ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
28 ΒΛΑΣΣΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
29 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΤΑΞΙΑ 2005 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
30 ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
31 ΦΛΩΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
32 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΥΦΗΜΙ 2005 ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980
3000 M Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος
1 ΚΙΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
2 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ
3 ΒΑΛΑΧΑ ΜΥΡΤΩ 2007 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
4 ΦΛΟΥΤΑΚΟΥ ΝΕΛΛΥ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
5 ΡΟΥΣΣΟΥ ΙΟΥΛΙΑΝΝΑ 2007 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
6 ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
7 ΜΠΟΥΓΑ ΒΕΡΟΝΙΚΗ 2007 ΑΟ ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
8 ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΡΙΕΤΤΑ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
9 ΒΑΧΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
10 ΡΟΥΛΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΕΛΕΥΘ 2006 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
11 ΚΑΝΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
12 ΒΑΛΑΧΑ ΗΛΙΑΝΑ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
13 ΚΟΥΚΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
14 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 2007 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΣ ΑΚΡΟΣ
16 ΠΑΤΣΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑ 2007 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
17 ΑΛΜΥΡΟΥΔΗ-ΣΤΡΟΥΜΠΟΥ ΑΝΝΑ-ΔΑΦΝΗ 2007 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
18 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 Ο.Φ.Η.
19 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
20 ΠΗΓΗ ΛΟΥΚΙΑ 2007 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018
21 ΒΑΡΔΑ ΔΑΦΝΗ 2006 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
22 ΛΑΖΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 2006 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
23 ΤΑΝΤΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
24 ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2007 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
25 ΚΑΝΔΗΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
26 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
27 ΞΥΝΑΔΑ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΥΠΑΤΙΑ 2007 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
28 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
29 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2007 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
30 ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
31 ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 2007 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
32 ΚΑΡΑΓΚΙΤΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2007 ΒΕΡΓΙΝΑ
33 ΛΑΜΑ ΓΚΕΝΤΙΑΝΑ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
34 ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΕΛΕΙΑ 2006 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
35 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2007 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
36 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 2007 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
37 ΒΑΡΒΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2007 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
38 ΤΟΥΤΣΙ ΕΒΑ 2006 Ο.Φ.Η.
39 ΤΟΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
40 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
41 ΚΑΙΣΑΚΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 2007 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
42 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
43 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2007 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ
44 ΠΑΧΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΒΙΚΤΩΡΙ 2006 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
45 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2007 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
46 ΛΕΚΑΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΥΘΑΛΙ 2007 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
47 ΦΙΤΣΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
48 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ-ΣΟΥΛΤΑΝΑ 2007 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
49 ΚΟΛΟΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
50 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 Ο.Φ.Η.
51 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
52 ΖΟΥΡΝΗ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ
53 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ 2007 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
54 ΜΟΥΖΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2007 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
55 ΒΡΑΒΟΡΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
56 ΜΑΧΑΙΡΑ ΚΡΙΣΤΕΝΣΕΝ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΥΔΙΑ 2007 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
57 ΠΑΠΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ
58 ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 2007 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
59 ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 2007 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
60 ΠΕΡΑΚΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 2007 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
61 ΝΤΖΟΥΜΑΝΗ ΝΕΦΕΛΗ-ΕΥΘΥΜΙΑ 2007 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
62 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
63 ΕΜΙΝΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 2007 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
64 ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
65 ΓΙΑΝΝΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
66 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
67 ΜΟΣΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2007 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
68 ΧΕΡΙΣΤΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 ΒΕΡΓΙΝΑ
69 ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
70 ΝΕΓΚΑ ΜΑΓΙΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
71 ΧΑΤΖΗΘΕΟΛΟΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2007 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
72 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
73 ΚΟΥΤΛΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
74 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΗΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
75 ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ 2007 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
76 ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΛΑΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
77 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΑΟ ΒΑΡΗΣ “Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ”
78 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 2007 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑ
79 ΚΑΡΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
80 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΕΛΠΙΔΑ 2007 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
81 ΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
82 ΜΑΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 2007 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
83 ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
84 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝ 2007 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
85 ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ”
86 ΧΑΛΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΑΣ ΗΛΙΟΣ
87 ΣΤΡΑΤΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤ 2006 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ
88 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΝΔΡΙ 2007 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
89 ΚΑΒΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
90 ΖΩΙΤΣΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2007 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
91 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 2006 Π.Α.Ο.Κ.
92 ΓΚΟΤΖΑΡΙΔΗ ΡΟΔΟΥΛΑ 2007 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
93 ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2007 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
94 ΚΑΡΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΝΗ 2007 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
95 ΤΟΛΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2006 ΒΕΡΓΙΝΑ
96 ΑΧΤΖΑΛΩΤΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2006 ΒΕΡΓΙΝΑ
97 ΣΦΟΥΝΤΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ
98 ΣΦΥΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
99 ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
100 ΔΟΥΣΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2007 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
101 ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
102 ΤΣΙΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
103 ΜΠΕΛΜΠΑ ΜΕΛΙΝΑ ΕΛΕΣΑ 2006 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
104 ΦΕΛΚΕΛ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
105 ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
106 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΘΕΟΦΑΝΕ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
107 ΜΕΞΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
108 ΤΟΠΑΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΤΕΡΕΖΑ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
109 ΚΑΡΥΔΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
110 ΠΑΠΙΣΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2007 ΓΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ
111 ΜΠΑΣΤΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2006 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
112 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 Π.Α.Ο.Κ.
2000 M Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος
1 ΨΩΜΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2008 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ
2 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ 2008 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3 ΠΕΤΡΟΛΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 2008 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
4 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2008 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
5 ΠΟΡΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2008 ΑΣ ΗΛΙΟΣ
6 ΒΛΑΧΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2008 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
7 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2008 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
8 ΚΟΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2008 ΑΟ ΣΠ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
9 ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2008 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
10 ΚΟΛΑΞΗ ΜΟΡΟΖΙΝΗ ΝΕΦΕΛΗ 2008 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
11 ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ 2008 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
12 ΓΑΛΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΓΕΩΡΓΙ 2008 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
13 ΖΑΡΚΑΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2008 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
14 ΛΟΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
15 ΣΠΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2009 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
16 ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2009 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
17 ΤΣΙΑΓΓΟΥ ΕΛΕΝΗ 2009 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
18 ΜΑΜΟΥΛΙΑ ΣΟΦΙΑ 2009 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
19 ΠΑΠΙΣΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2009 ΓΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ
20 ΤΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΙΑ 2009 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
21 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ 2008 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
22 ΠΑΠΑΣΠΥΡΙΔΗ ΛΥΔΙΑ 2009 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
23 ΜΠΟΥΤΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2009 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
24 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ 2009 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
25 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2009 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
26 ΜΠΟΔΙΩΤΗ ΑΝΝΑ 2008 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
27 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2008 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
28 ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2008 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
29 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΗ 2008 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
30 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2008 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ
31 ΜΕΣΕΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2008 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
32 ΦΡΑΝΤΖΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2008 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
33 ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2008 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
34 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 2009 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
35 ΒΛΑΧΟΥ ΑΘΗΝΑ 2008 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
36 ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 2008 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
37 ΔΑΜΗΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2008 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
38 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΜΕΛΠΟΜΕΝ 2009 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
39 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2008 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
40 ΑΠΟΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2008 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
41 ΑΜΟΡΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ 2008 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
42 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΕΛΑ-ΝΕΦΕΛΗ 2008 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
43 ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2008 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
44 ΖΑΦΕΙΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2008 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
45 ΝΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
46 ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2008 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
47 ΚΟΝΤΟΛΑΙΜΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2008 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
48 ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2008 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
49 ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2008 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
50 ΚΑΤΣΕΛΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ 2009 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
51 ΑΡΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2008 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
52 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛ 2009 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
53 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΦΑΝΟΥΡ 2009 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
54 ΔΑΜΗΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2008 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
55 ΤΕΡΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2009 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
56 ΧΕΛΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2008 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
57 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2008 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
58 ΤΣΙΑΚΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 2008 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
59 ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ 2009 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
60 ΜΠΑΛΛΑ ΡΕΓΓΙΝΑ 2008 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ
61 ΣΤΙΓΚΑ ΜΑΓΙΑ 2009 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
62 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2008 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
63 ΠΑΙΝΕΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 2008 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
64 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2008 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
65 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2008 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
66 ΜΙΧΑΛΑ ΦΑΙΔΡΑ 2008 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
67 ΣΤΙΓΚΑ ΛΟΥΑΝΑ 2008 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
68 ΡΟΥΣΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2008 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
69 ΔΙΑΛΕΓΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 2008 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
70 ΦΟΥΡΛΑ ΟΛΓΑ 2008 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
71 ΒΛΑΒΙΑΝΟΥ ΛΥΔΙΑ 2008 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
72 ΛΙΒΑΝΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΚΩΝ/ΝΑ 2008 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
73 ΣΚΑΠΑΡΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2008 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
74 ΕΞΑΡΧΟΥ ΜΑΡΙΑ 2008 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
75 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
76 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2009 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
77 ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑ ΑΘΗΝΑ 2009 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ
78 ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2009 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
79 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
80 ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 2009 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
81 ΣΚΛΗΒΑΝΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2009 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
82 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΝΤΩ 2009 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
83 ΘΕΟΔΩΡΙΑΔΟΥ-Χ’ΙΩΑΝΝΟ ΑΜΑΛΙΑ 2009 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
84 ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ 2009 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
85 ΧΙΩΤΕΛΛΗ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ 2009 ΓΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΕΣ
86 ΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2009 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
87 ΔΑΛΑΚΟΥΡΑ ΑΜΑΛΙΑ 2009 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
88 ΝΑΣΙΑΚΟΥ ΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣ ΣΜΑΡ 2009 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
89 ΓΑΙΤΑΝΗ ΣΟΦΙΑ 2009 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
90 ΘΕΟΧΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 2008 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
91 ΠΑΣΧΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 2009 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
92 ΣΔΡΑΥΚΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2008 ΒΕΡΓΙΝΑ
93 ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2008 ΒΕΡΓΙΝΑ
94 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 2008 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
95 ΜΕΛΙΑΝΟΥ ΛΥΔΙΑ 2008 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
96 ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2008 ΒΕΡΓΙΝΑ
97 ΑΡΓΥΡΗ ΕΥΑ 2008 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
98 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2008 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
99 ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2008 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ
100 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2008 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
101 ΓΙΔΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2009 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
102 ΚΑΡΑMΠΕΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2008 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ”
103 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΖΩΗ 2008 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
104 ΤΣΟΜΠΑΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2008 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
105 ΟΡΜΠΟΥ ΑΚΟΥΛΙΝΑ 2009 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
106 ΓΚΟΒΑΡΗ ΣΥΡΜΩ 2009 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
107 ΛΥΤΡΑ ΑΜΑΛΙΑ ΖΩΗ 2009 ΑΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ
108 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2009 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
109 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΑΓΩΝΑ 2008 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
110 ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2009 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ
111 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΛΗ 2009 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ
112 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2008 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ
113 ΚΟΡΡΕ ΜΑΡΙΑ 2009 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
114 ΣΤΑΒΑΡΗ ΛΥΔΙΑ 2009 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
115 ΑΜΑΝΕΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΟΦ 2009 ΥΔΡΙΑ
116 ΖΑΧΕΙΛΑ ΜΑΡΙΑ 2008 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
117 ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΝΗ ΕΚΛΕΚΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2008 ΑΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ
118 ΧΟΤΖΑ ΚΙΑΡΑ 2009 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
119 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2009 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ
120 ΜΠΑΛΑΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2009 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
121 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΟΤΗ ΑΛΚΙΣΤΗ 2009 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
122 ΣΕΦΕΡΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2009 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ
123 ΧΑΣΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 2009 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
124 ΡΟΜΠΙΝΣΟΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2009 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
125 ΚΡΗΤΙΚΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ 2009 ΑΟ ΒΑΡΗΣ “Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ”
126 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ 2009 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
127 ΒΛΑΧΟΥ ΙΡΙΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2009 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
128 ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΕΛΠΙΔΑ 2008 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
129 ΛΑΥΡΕΝΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2009 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
130 ΜΑΣΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ 2009 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
131 ΣΙΚΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
132 ΤΣΟΥΜΑΡΗ ΝΕΦΕΛΗ 2009 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
133 ΤΣΑΚΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2008 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
134 ΤΣΟΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2009 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
135 ΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2009 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
136 ΤΕΓΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΥΔΙΑ 2008 ΒΕΡΓΙΝΑ
137 ΨΑΡΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩ 2008 ΒΕΡΓΙΝΑ
138 ΜΕΝΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 2008 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
139 ΓΚΑΡΤΖΩΝΗ ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ 2009 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
140 ΓΚΑΤΖΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΡΥΣΑ 2008 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
141 ΜΑΥΡΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 2009 ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ
142 ΤΣΑΦΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 2009 ΑΟ ΠΕΛΟΨ
143 ΝΟΜΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2009 ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ
144 ΠΑΝΟΥ ΜΥΡΤΩ 2009 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ
145 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 2009 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ
146 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2009 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
147 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΖΩΗ 2009 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
148 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
149 ΔΡΙΤΣΑΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΕΛΕΥΘ 2009 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
150 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 2008 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
151 ΘΡΗΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2009 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
152 ΚΟΥΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2009 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
153 ΝΙΚΗΤΑΚΗ ΝΙΝΑ ΖΩΗ 2009 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
154 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2009 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
155 ΔΡΙΤΣΑ ΕΙΡΗΝΗ 2009 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
156 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 2008 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
157 ΔΕΣΠΟΤΑΚΗ ΝΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2008 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ
158 ΚΟΛΛΑΡΑ ΑΝΝΑ 2008 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
159 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 2009 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
160 ΜΕΡΟ ΜΑΡΙΝΑ 2009 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
161 ΓΑΒΑΛΑ ΛΥΔΙΑ 2008 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
162 ΓΑΒΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2008 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
163 ΤΑΚΑΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2008 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
164 ΠΕΡΔΙΚΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2009 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
165 ΜΑΚΡΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2009 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
166 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΜ 2009 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
167 ΣΙΔΕΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2009 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
168 ΧΑΤΖΗΑΡΑΠΗ ΑΤΛΑΖΙΝΑ ΖΩΗ 2009 ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
169 ΠΕΙΚΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2008 ΟΦΚΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
170 ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2009 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
171 ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ 2008 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
172 ΑΡΒΥΘΑ ΜΑΡΙΑ 2009 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
173 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΗ 2008 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ
174 ΤΣΙΒΟΥ ΡΕΑ 2009 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
175 ΓΕΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2008 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑ
ΓΚΙΟΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2009 ΑΣΚΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΚΙΟΛΙΑΣ

 

Διαβάστε ακόμα:

Μαραθώνιος Στοκχόλμης (3 Ιουνίου 2023)

Midnight Sun Marathon (17 Ιουνίου 2023)

Berlin Wall Trail (12 Αυγούστου 2023)

Δημοφιλη Αρθρα