fbpx

11o Pilabox Trail Race: Τα αποτελέσματα

Newsroom
pilabox

Πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2023 το 11o Pilabox Trail Race στο βουνό Πεντέλη με αγώνες 14 χλμ. και 6 χλμ.

Νικητής στα 14 χλμ. αναδείχτηκε ο Χρήστος Μυλωνάς με 1:16:19. Ακολούθησαν οι Γιώργος Καραπετάκος (1:16:19) και Βασίλης Αναγνωστόπουλος (1:17:04).

Στις γυναίκες πρώτευσε η Ελισάβετ Παπαδήμα (1:34:34) και ακολούθησαν οι Αννα Λυκουρίνα (1:36:46) και Ειρήνη Μαυρίκου (1:37:14).

pilabox

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα στα 14 χλμ. και τα 6 χλμ.:

PILABOX TRAIL RACE 14 χλμ.
Rank Name Club Time
1 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1:16:19
2 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΑΚΟΣ 1:16:21
3 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΚΛΗΣ 1:17:04
4 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΚΟΥΡΗΣ PRIVATE TRAINING BY VASILIS YIANNIOSIS 1:17:12
5 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΛΗΣ THERUNNERSPROJECTEAM 1:19:59
6 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ ALLTERRAINRUNNERS 1:21:11
7 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΝΕΤΗΣ PEAK PERFORMANCE TEAM 1:21:16
8 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΑΓΚΑΣ KROMIDAS TRAIL 1:21:41
9 ΙΩΑΝΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ RED BOX ❤️ 1:22:37
10 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΘΑΝΟΣ 1:22:53
11 ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΣ 1:23:27
12 ΚΩΣΤΑΣ  ΚΑΚΑΤΣΗΣ 1:23:51
13 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΕΤΗΣ NO RUNNERS 1:24:59
14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΡΤΟΠΑΛΛΑΣ PILABOX 1:25:39
15 ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ 1:27:14
16 ΑΝΔΡΕΑΣ  ΧΑΣΚΗΣ 1:28:33
17 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΙΑΡΗΣ 1:29:37
18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΕΞΗΝΤΑΒΕΛΩΝΗΣ RUNNING TOOLS 1:30:12
19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ 1:30:18
20 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ GALATSI RUNNERS 1:30:45
21 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ PILABOX 1:31:39
22 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΒΑΡΒΑΡΗΓΟΣ L-CREW 1:32:00
23 ASAD  GHUMMAN 1:32:43
24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ MARATHON CLUB 1:32:44
25 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:32:58
26 ΟΡΕΣΤΗΣ ΧΑΡΑΧΟΥΣΗΣ 1:33:08
27 ΝΙΚΟΣ  ΛΙΩΡΗΣ 1:34:02
28 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΑΜΗΣ RAFINA RUNNERS 1:34:17
29 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΑΠΑΔΗΜΑ Γ.Σ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1:34:34
30 ΝΤΙΡΑΝ  ΤΕΡΖΙΑΝ L__CREW 1:36:23
31 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΙΤΣΟΓΛΟΥ 1:36:39
32 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:36:40
33 ΑΝΝΑ ΛΥΚΟΥΡΙΝA 1:36:46
34 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ 1:36:55
35 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΙΤΣΙΩΡΗΣ 1:37:04
36 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:37:14
37 ΘΑΛΕΙΑ  ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ L CREW 1:37:20
38 ΓΙΩΡΓΗΣ  ΚΕΛΑΔΙΤΗΣ 1:37:28
39 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ 1:38:16
40 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:39
41 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΟΥΛΙΣΤΙΩΤΗΣ 1:39:21
42 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ 1:41:02
43 ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ #KEEPMOVINGFORWARD 1:41:14
44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ SCIENCETRAINING 1:41:23
45 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ 1:41:34
46 ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΑΝΔΡΙΚΟΣ 1:41:43
47 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ 1:41:53
48 ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 1:43:16
49 ANDREW SINCLAIR 1:43:21
50 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1:43:33
51 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1:43:47
52 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:44:03
53 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΛΙΩΤΗ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ-@ONE STEP BEYOND_ENDURANCE TEAM 1:44:07
54 ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΚΑΛΙΟΤΣΟΣ 1:44:07
55 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:45:02
56 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 1:45:32
57 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΤΣΩΛΗΣ ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 1:45:40
58 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 1:46:13
59 ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΓΚΙΝΗΣ 1:46:17
60 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:46:36
61 ΑΝΔΡΕΑΣ  ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΣ ΤΡΙΑΣ 1:46:42
62 ΛΑΜΠΡΟΣ ΦΩΤΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:46:45
63 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ FREE RUNNERS 1:46:55
64 ΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ NIKAIA 1:46:56
65 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΚΑΣ 1:46:58
66 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ THINK FIT 1:46:59
67 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΛΟΥΜΙΣΤΟΣ 1:47:55
68 FOTIS  LAGONIK 1:48:09
69 PARIS ΜΠΟΥΛΕΣ 1:48:54
70 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 1:48:59
71 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ 1:49:06
72 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΑΚΟΡΩΝΗΣ 1:49:12
73 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:18
74 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΣΑΜΤΣΟΥΚΑΚΗΣ TIHIORACE 1:49:21
75 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΟΥΤΡΑΚΗΣ 1:49:37
76 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:25
77 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1:50:29
78 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ  ΜΑΚΡΗ PETROU RALLI 156 1:51:15
79 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΟΛΚΑΣ 1:52:35
80 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗΣ 1:52:36
81 ΕΥΣΤΑΘΙΑ  ΠΕΤΡΑΤΟΥ 1:52:42
82 ΙΩΑΝΝΑ ΚΥΡΡΑΝΟΥ 1:53:02
83 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΤΣΟΚΑΠΑΣ 1:53:06
84 ΜΠΑΜΠΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ  ΜΠΑΚΑΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 1:53:09
85 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΤΣΕΤΖΗΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:53:18
86 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΟΡΔΑΚΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:53:19
87 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΟΥΛΠΙΩΤΗ SANTA RUNNING TEAM 1:53:19
88 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:53:33
89 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ NOT TODAY 1:54:08
90 ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ VO2 MAX EXERCISE CENTER PATRAS 1:54:08
91 ΖΥΓΟΥΜΗΣ  ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:54:13
92 ΠΑΥΛΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ 1:54:20
93 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:54:25
94 ΕΙΡΗΝΗ  ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 1:54:35
95 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ LIDA APARTMENTS KALAMATA – ΣΔΥΜ 1:54:50
96 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΕΝΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:55:12
97 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 1:55:29
98 ΛΑΜΠΡΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ 1:56:17
99 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΓΙΟΣ ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:56:31
100 ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ MINETTA RUNNING TEAM 1:56:54
101 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ 1:57:24
102 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΝΤΗΣ 1:58:30
103 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 1:58:43
104 ΣΩΤΗΡΗΣ  ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:00:03
105 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ THINK FIT 2:00:03
106 ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΒΑΚΑΡΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:00:19
107 ΤΑΣΟΣ  ΧΑΤΖΗΣ 2:00:46
108 ΤΑΣΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 2:01:02
109 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΡΜΑΝΩΦ 2:01:05
110 ΧΡΥΣΑ ΤΣΙΑΡΑ GALATSI RUNNERS 2:01:46
111 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 2:01:54
112 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΚΛΙΓΚΛΙΝΟΣ 2:02:29
113 ΝΤΟΡΙΝ ΒΑΚΑΡΙΟΥ AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:03:02
114 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ 2:03:24
115 ΜΗΝΑΣ ΠΑΓΚΑΛΟΣ 2:04:34
116 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΟΥΤΡΙΑΡΙΔΗΣ SALIGARIA 2:04:36
117 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΓΕΝΑΚΗΣ 2:05:23
118 ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΑΡΗΣ 2:05:45
119 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 2:06:17
120 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ BIG G COMPANY 2:06:32
121 ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΤΡΙΚΙΟΥ 2:06:34
122 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 2:06:34
123 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΚΡΗ 2:06:41
124 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΙΤΗΣ BODY AND SPIRIT BALANCE 2:07:18
125 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΟΤΕΡΗΣ 2:07:38
126 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΛΙΛΗΣ 2:09:09
127 ΑΡΗΣ ΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 2:09:31
128 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΔΗΣ 2:10:45
129 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΑΤΟΜΙΚΟ 2:10:46
130 ΧΑΡΗΣ ΠΑΛΛΗΣ FLYING GEESE RUNNING TEAM 2:10:49
131 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΕΥΚΛΗΣ 2:11:22
132 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ERMA FIRST 2:11:47
133 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ GALATSI RUNNERS 2:11:59
134 ΗΛΙΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ 2:12:33
135 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:13:37
136 LEE STEVENS 2:16:28
137 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΡΙΜΗΣ 2:17:27
138 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 2:20:41
139 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ SANTA RUNNING TEAM 2:24:42
140 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ ΑΝΕΚΣΑΡΤΙΤΟΣ 2:45:57
141 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ 2:46:29
142 ΤΟΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 2:50:01
143 ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΑΜΑΛΗΣ 2:50:01
144 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ  ΓΑΛΑΝΗ 2:51:19
145 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΗΚΑΣ 2:55:39
146 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ 2:55:53
147 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 2:55:54

 


 
 
PILABOX TRAIL RACE 6χλμ.
Rank Name Club Time
1 ΒΑΣΙΛΗΣ  ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΚ ΠΗΓΑΣΟΣ 0:33:05
2 ΠΕΤΡΟΣ  ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ Γ.Σ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0:34:53
3 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ 0:35:56
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ UTOPIA ADVENTURES CLUB 0:36:37
5 ΜΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ IARK DIGITA AGENCY 0:39:41
6 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΥΛΑ 0:40:45
7 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ RUNNTRAIL.GR / BALIOTIS NATURE TRAIL 0:40:58
8 ΝΙΚΟΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΥ 0:43:43
9 ΑΡΙΑΔΝΗ ΔΗΜΟΥ 0:44:00
10 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΑΠΗΤΟΣ GALATSI RUNNERS 0:44:00
11 ΤΑΣΣΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ SALTYDOGS 0:44:06
12 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ 0:44:09
13 ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗ 0:45:39
14 ΧΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ GALATSI RUNNERS 0:45:45
15 IASON ΛΟΥΜΙΔΗΣ 0:47:02
16 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 0:48:46
17 ΡΟΥΛΑ ΜΟΣΧΟΥ 0:48:48
18 ΠΕΝΥ ΣΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 0:48:55
19 DAVID OSULLIVAN 0:49:06
20 ΕΛΕΝΗ ΔΕΦΙΓΓΟΥ ERMA FIRST 0:49:27
21 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:49:49
22 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:14
23 ΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 0:50:27
24 ΝΤΑΝΙΕΛ ΤΣΕΓΚΛΑΖ ΣΔΥ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 0:50:38
25 ΕΛΛΗ ΚΩΒΑΙΟΥ 0:50:49
26 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ GALATSI RUNNERS 0:51:28
27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:52:06
28 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗΣ FREAKS CLUB 0:52:07
29 ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ SALTYDOGS 0:52:30
30 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΤΡΑΝΗΣ ΣΔΥ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 0:53:02
31 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ PILABOX 0:53:02
32 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ ΠΕΤΡΑ ΣΟΛΕΑΣ 0:53:04
33 ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ FREAKS CLUB 0:53:32
34 FERNANDO PALMA 0:54:01
35 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΪΟΣ 0:54:14
36 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΟΝΤΗΣ 0:54:15
37 ΑΝΔΡΙΑΝΗ  ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ PROJECT MENTALITY 0:54:20
38 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΤΖΙΑΣ FREAKS CLUB 0:55:05
39 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:28
40 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΝΔΡΑΚΗΣ 0:56:09
41 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΛΟΥΣΗΣ THE PHYSIOPLACE 0:56:20
42 ΔΗΜΗΤΡΑ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:56:26
43 ΕΥΓΕΝΙΟΣ  ΜΕΣΣΗΝΗΣ 0:56:58
44 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 0:57:13
45 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 0:57:44
46 ΔΗΜΟΣ ΧΑΜΠΟΥΖΟΥΔΗΣ 0:57:52
47 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΔΡΑΧΤΑΣ 0:58:11
48 ZETI ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0:58:16
49 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΡΓΥΡΗ 0:58:34
50 ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΡΓΥΡΗ 0:58:34
51 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΕΜΙΡΗ 0:58:50
52 ΚΩΣΤΑΣ ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 0:58:53
53 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 0:58:54
54 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΤΗΣ 0:59:52
55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ 1:01:03
56 ΝΑΤΑΣΑ ΒΟΥΔΟΥΡΗ L- CREW 1:01:16
57 ΜΑΡΙΑ  ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗ 1:02:34
58 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 1:02:35
59 ΜΑΡΙΑ ΚΑΠΙΩΤΑ FREAKS CLUB 1:02:38
60 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΤΙΝΙΩΤΗ THE PHYSIOPLACE 1:02:54
61 ΧΑΡΑ ΔΗΛΕ GALATSI RUNNERS 1:03:12
62 ΝΙΚΟΣ  ΤΣΟΥΠΑΚΗΣ 1:04:42
63 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΟΥΓΑ FREAKS CLUB 1:05:04
64 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ PILABOX 1:05:35
65 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΟΥΡΔΗ 1:06:52
66 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΑΛΑΜΠΕΚΟΣ SANTA RUNNING TEAM 1:06:56
67 MIKAELA KRISILIA 1:07:26
68 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:08:12
69 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΑΛΟΥΣΗ THE PHYSIOPLACE 1:10:34
70 ΟΛΓΑ ΣΚΑΛΟΥΜΠΑΚΑ 1:12:05
71 ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 1:12:07
72 ΜΑΙΡΗ  ΣΑΡΑΝΤΑΡΗ 1:12:08
73 ALONA  ZHURAVLOVA 1:13:21
74 ΒΛΑΧΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:16:26
75 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ 1:16:29
76 ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΜΑΝΤΟΝΑΝΑΚΗΣ 1:18:12
77 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:25:54
78 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΤΖΑΝΟΣ 1:45:14
79 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ  ΤΖΑΝΟΣ 1:45:19
80 ΔΗΜΗΤΡΑ  ΤΖΑΝΟΥ 1:45:21
81 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ  ΜΑΝΤΖΙΟΣ 1:46:43
82 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 1:59:03
83 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΤΖΑΝΟΣ 1:59:04
84 ΓΙΩΡΓΟΣ  ΕΞΗΝΤΑΒΕΛΩΝΗΣ 1:59:19

 

Ερχονται ακόμα:

Ρέτζακας Trail Run (5 Φεβρουαρίου 2023)

8ος Αγώνας Για την Καρδιά του Παιδιού (12 Φεβρουαρίου 2023)

Mitsero Mine Run (19 Φεβρουαρίου 2023)

Δημοφιλη Αρθρα