fbpx

11ο Poikilo Night Trail: Τα αποτελέσματα

228 δρομείς στους ορεινούς αγώνες 10 χλμ. και 5 χλμ. στην Πετρούπολη

11th poikilo night trail

Με 228 δρομείς πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 6 Ιουλίου 2024 στην Πετρούπολη το 11ο Poikilo Night Trail.

Οι δρομείς έτρεξαν στο Ποικίλο Ορος μέσα σε μια πολύ όμορφη σηματοδοτημένη διαδρομή, η οποία σε κάποια σημεία έχρηζε χρήση φακού.

Στα 10 χλμ. την πρώτη τριάδα αποτέλεσαν οι Βασίλης Παπαβασιλείου (46:09), Ιωάννης Πάπικας (48:01) και Σάββας Σπανούδης (48:03).

11o poikilo night trail

1) Βασίλης Παπαβασιλείου, 2) Ιωάννης Πάπικας, 3) Σάββας Σπανούδης

Στις γυναίκες στα 10 χλμ. πρώτη ήταν η Μαρία Μονιώδη (58:31). Ακολούθησαν οι Ελένη Σολδάτου (59:28), Ρούλα Μόσχου (59:59).

Στα 5 χλμ. νικητής ήταν ο Κωνσταντίνος Παπαδόπουλος (22:03). Δεύτερος ήταν ο αδερφός του, Παύλος Παπαδόπουλος (22:17), και τρίτος ο Νίκος Τζανετόπουλος (22:37).

Στις γυναίκες στα 5 χλμ. την πρώτη τριάδα αποτέλεσαν οι Βίνα Λαμπροπούλου (27:16), Μαργαρίτα Κεφαλίδου (28:47) και Νικολίτσα Κομηλάγιου (31:22).

 

Τα αποτελέσματα

10 χλμ.

Rank      Gender  BIB         Name    Club       10km

1             Male      95           ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  46:09

2             Male      97           ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΙΚΑΣ  48:01

3             Male      149        ΣΑΒΒΑΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ   iRun / Chiosrunning  48:03

4             Male      126        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΓΚΑΣ  ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ  48:34

5             Male      124        ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ    PDS ODISSEAS  49:39

6             Male      121        ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΑΚΟΡΟΝΗΣ YOLO   49:40

7             Male      26           ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  Chiosrunning  50:29

8             Male      34           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΜΑΟΓΛΟΥ    NORDIC MARINE HELLAS LTD  50:52

9             Male      83           ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ    ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  51:04

10           Male      79           ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ   51:40

11           Male      104        ΙΟΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ    ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ  51:56

12           Male      135        ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ-TOP GYM  52:01

13           Male      43           ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  TTT ΧΑΛΑΝΔΡΊΟΥ  52:17

14           Male      24           ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ   ECOLIFT  52:24

15           Male      22           ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΛΤΣΙΟΣ   53:06

16           Male      68           ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΑΚΡΗΣ  LOVELY DAYS  53:42

17           Male      93           ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   53:55

18           Male      21           ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ  RUNAWAY  53:57

19           Male      111        ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΙΟΥΧΛΕΡΗΣ  53:59

20           Male      136        ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ  54:06

21           Male      108        ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ  54:31

22           Male      61           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΟΥ  NORTH ZONE  55:22

23           Male      45           ΦΩΤΗΣ ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ    CORE FIT CALISTHENICS  55:36

24           Male      36           ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΡΒΑΚΟΣ   55:41

25           Male      58           ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΝΑΣ   55:59

26           Male      51           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ     ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  56:05

27           Male      118        ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ  56:06

28           Male      128        ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΠΟΤΗΣ        ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ  56:06

29           Male      132        ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ  56:09

30           Male      33           ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  0:56:33

31           Male      98           ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΗΣ  57:07

32           Male      123        ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ    GALATSI RUNNERS  57:15

33           Male      130        ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΈΑΣ  57:55

34           Female  148        ΜΑΡΙΑ ΜΟΝΙΩΔΗ    Chiosrunning  58:31

35           Male      57           ΑΣΩΜΑΤΟΣ ΚΟΥΛΛΙΑΣ  58:33

36           Male      85           ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  58:51

37           Male      86           ΑΓΓΕΛΟΣ ΞΥΓΚΑΚΗΣ         CORE FIT CALLISTHENICS  59:09

38           Male      91           ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΪΠΕΤΗΣ           ΠΡΌΜΑΧΟΣ  59:16

39           Male      66           ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΧΟΥΔΗΣ         THE LYCHOUDIS BAND  59:18

40           Female  115        ΕΛΕΝΗ ΣΟΛΔΑΤΟΥ           ΕΛΕΝΗ  59:28

41           Male      15           ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΒΑΣ         BATMAN  59:31

42           Male      18           ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΡΔΑΣ   59:50

43           Female  75           ΡΟΥΛΑ ΜΟΣΧΟΥ  OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM  59:59

44           Male      100        ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ    1:00:08

45           Male      47           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΙΤΣΑΣ         ΚΟΥΡΟΣ 1:00:47

46           Male      12           ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΕΛΛΗΣ                     1:00:59

47           Male      23           ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ               1:01:06

48           Male      80           ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ              Polias Runners           1:01:19

49           Male      2             GHERARDO SANITÀ        G.S. MAIANO      1:01:38

50           Female  63           ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΥΚΑΚΗ      LD UNIQUE FITNESS        1:01:50

51           Male      35           ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΞΑΡΧΟΣ          RUNAWAY          1:02:30

52           Male      92           ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ             SNFCC RUNNING TEAM  1:02:39

53           Male      11           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ GOLDEN RUNNERS          1:02:41

54           Female  1             ANETA PLEWA   P.D.S ODYSSEAS 1:02:44

55           Male      60           ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΥΔΩΝΗΣ  1:02:45

56           Male      122        ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ    ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ        1:02:57

57           Male      31           ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ        COREFITCALISTHENICS   1:03:47

58           Male      134        ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΡΗΣ       A-CREW (BETTER THAN L)             1:03:47

59           Male      73           ΣΤΑΘΗΣ ΜΕΡΤΙΝΟΣ                       1:03:51

60           Male      37           ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ     Κυπαρισσία 1:03:56

61           Male      19           ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ                           1:04:03

62           Male      74           ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ          MITROPOULOS SHOES SHOPS               1:04:28

63           Male      48           ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΕΛΟΣ                      1:04:39

64           Male      87           ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΥΓΚΑΚΗΣ         COREFITCALISTHENICS   1:04:50

65           Female  28           ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΙΩΤΑΚΗ                       1:04:50

66           Male      131        ΘΑΝΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ          ROYAL CROSSFIT TEAM   1:05:22


 
 

67           Male      55           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΑΗΣ              NORDIC MARINE HELLAS LTD               1:05:23

68           Female  3             BELERE TOZAJ    ΙΔΙΌΤΗΤΕΣ           1:05:51

69           Male      140        ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΚΚΩΝΗΣ                 1:06:40

70           Male      109        ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ                         1:07:08

71           Female  141        ΕΛΒΙΘΡΑ ΧΑΣΑΠΗ                          1:07:51

72           Male      143        ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                     1:08:12

73           Male      64           ΠΑΝΟΣ ΛΥΡΑΣ                 1:08:27

74           Male      101        ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ   1:08:30

75           Male      105        ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ    ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ   1:08:43

76           Male      69           ΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΑΜΠΙΛ ΜΑΝΤΗΣ     1:09:43

77           Male      133        ΗΛΙΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ  DNF       1:09:56

78           Male      142        ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ    1:10:08

79           Male      52           ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΚΛΑΜΑΝΗΣ       MARINE CHEMISTS          1:10:35

80           Male      113        ΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΝΑΚΗΣ          1:10:59

81           Male      117        ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ     1:11:00

82           Female  519        ΕΛΒΙΡΑ ΓΙΟΥΒΑΝΗ    1:11:02

83           Male      144        ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ   1:11:03

84           Male      9             ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ      1:11:27

85           Male      62           ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΟΝΤΡΑΣ                1:11:45

86           Male      139        ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΑΡΟΥΛΗΣ                   1:11:55

87           Male      71           ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ                    1:12:44

88           Male      114        ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΣΚΟΥΤΕΡΗΣ   COSTAS PAPAELLINAS RUNNING TEAM               1:13:03

89           Male      110        ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ      ΣΑΠΠΑΖ 1:13:25

90           Male      29           ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΠΑΣΤΑΣ    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ   1:14:01

91           Male      77           ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΕΛΕΖΟΣ  1:14:02

92           Male      13           ΝΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  1:14:17

93           Male      10           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  1:14:18

94           Male      56           ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ   1:15:00

95           Female  76           ΕΥΑ ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΥΑ        1:15:25

96           Female  129        ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΡΙΚΟΥ              GALATSI RUNNERS           1:15:38

97           Male      70           ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ    PERISTERI KENYUKAI       1:16:14

98           Male      46           ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ                       1:16:20

99           Male      78           ΝΑΣΟΣ ΜΠΕΡΤΣΟΣ                         1:16:47

100        Female  119        ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΡΑΤΟΥ                    1:16:55

101        Male      32           ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ                          1:16:56

102        Male      65           ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΧΟΥΔΗΣ   THE LYCHOUDIS BAND    1:18:26

103        Male      17           ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ           BETTER PEOPLE 1:18:34

104        Male      138        ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΤΖΗΣΜΑΛΗΣ                       1:20:18

105        Male      81           ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ                  1:20:18

106        Female  90           ΑΡΕΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ       ECOLIFT  1:21:14

107        Male      89           ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ECOLIFT   1:21:14

108        Male      39           ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ                             1:22:17

109        Female  49           ΟΥΡΑΝΙΑ ΚΑΨΑΔΑΜΗ   COSMOTE           1:22:17

110        Female  112        ΕΦΗ ΣΚΕΥΗ                       1:23:14

111        Male      120        ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ ΑΡΗΣ, ΣΜΝΛAΡΙΣΑΣ, RT FARSALA, ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Β. 1:23:47

112        Male      145        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ               1:24:43

113        Female  38           ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΚΑΛΕΡΓΗ       ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΈΑΣ   1:25:15

114        Male      8             ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ                         1:27:13

115        Male      7             ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ                    1:27:14

116        Female  53           ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΚΟΡΕ                           1:27:14

117        Male      59           ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ            ΚΟΚΟΡΈ               1:27:15

118        Male      41           ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΜΗΤΣΟΣ                   1:27:32

119        Male      125        ΒΙΚΤΩΡ ΤΣΕΠΕΛΟΓΛΟΥ   THE GOLDENFEATHERS   1:28:08

120        Male      54           ΘΑΝΟΣ ΚΟΝΤΟΛΑΤΟΣ    THE GOLDENFEATHERS   1:28:08

121        Male      44           ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΛΗΣ           THE GOLDENFEATHERS   1:28:09

122        Male      30           ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΡΙΖΙΩΤΗΣ     ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ   1:29:18

123        Male      147        ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΑΔΑΣ                             1:30:11

124        Female  50           ΝΙΚΗ ΚΑΨΑΔΑΜΗ                         1:31:28

125        Male      116        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΥΦΛΑΣ                         1:32:37

126        Male      25           ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΜΕΝΕΤΖΗΣ                   1:33:22

127        Male      146        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ                       1:34:00

128        Male      150        ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΝΑΣ                  1:34:44

129        Male      94           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ  1:34:49

130        Female  4             ΕΦΗ ΑΒΡΑΜΗΛΑ  1:35:12

131        Female  6             ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΒΡΑΜΙΛΑ  1:38:06

132        Male      20           ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ  1:38:08

133        Male      40           ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΦΑΣ  1:38:10

134        Male      84           ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  DNF

11o poikilo night trail 5k

1) Βίνα Λαμπροπούλου, 2) Μαργαρίτα Κεφαλίδου, 3) Νικολίτσα Κομηλάγιου

5 χλμ.

Rank Gender BIB Name Club 5km
1 Male 570 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 0:22:03
2 Male 571 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 0:22:17
3 Male 586 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ POROS ISLAND 0:22:37
4 Male 553 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ MARATHON CLUB 0:23:22
5 Male 583 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ AIDONOCHORI RUNNING TEAM 0:23:57
6 Male 605 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΚΑΤΣΙ 0:24:15
7 Male 545 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΤΕΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:25:24
8 Male 572 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΤΣΑΚΩΝΑΣ SPORTEVENT 0:25:41
9 Male 556 ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:04
10 Male 585 ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΤΑΛΙΟΣ ACEMAN 0:26:37
11 Male 568 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΈΑΣ 0:27:03
12 Female 610 ΒΙΝΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 0:27:16
13 Female 538 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ KOSTOPOULOS TEAM 0:28:47
14 Male 596 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 0:29:36
15 Male 504 IVAN KAMNEV 0:30:39
16 Male 554 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΥΡΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ TITANES ALMIROU 0:30:42
17 Male 606 ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 0:31:15
18 Female 540 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΚΟΜΗΛΑΓΙΟΥ 0:31:22
19 Male 602 ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0:31:43
20 Female 574 ΕΛΕΝΗ ΠΕΡΩΝΗ ΤΡΈΧΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΑΎΡΟ 0:32:36
21 Male 599 ΦΩΤΗΣ ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΣ 0:33:06
22 Male 563 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΒΟΥΝΑ 0:33:12
23 Male 505 ARTUR MANAKHOV 0:33:19
24 Male 518 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ALX TRAINING TEAM 0:35:08
25 Male 508 ΘΩΜΑΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ 0:35:30
26 Male 595 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΜΑΡΙΝΟΣ 0:35:50
27 Female 557 ΜΠΙΑΝΚΑ ΜΠΑΛΑΝ 0:35:51
28 Female 500 ADRIANA BALAN 0:35:51
29 Female 503 DIMITRI DOURI GOLDEN RUNNERS 0:35:58
30 Male 548 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΈΑΣ 0:36:18
31 Male 560 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΛΕΧΑΣ BETTER PEOPLE 0:36:51
32 Male 524 ΝΙΚΟΣ ΓΛΥΚΟΣ 0:36:52
33 Male 593 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ 0:36:58
34 Male 511 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ 0:37:44
35 Female 510 ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΛΑΤΗ 0:37:52
36 Female 590 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΙΟΥΣΗ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΈΑΣ 0:38:17
37 Male 534 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ 0:38:29
38 Male 579 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΑΜΜΟΣ 0:38:30
39 Male 515 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΕΛΗΣ CNH 0:38:36
40 Male 506 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΒΡΑΜΗΣ 0:38:38
41 Female 566 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ 0:38:42
42 Male 581 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ 0:38:58
43 Male 601 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 0:39:18
44 Female 544 ΒΑΓΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 0:39:23
45 Female 527 ΑΛΕΣΣΑΝΔΡΑ ΔΕΛΦΙΝΗ ALESSANDRA 0:39:24
46 Male 604 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 0:39:54
47 Female 578 ΡΟΥΛΑ ΠΟΥΛΟΥ 0:40:00
48 Male 537 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΣΙΜΟΣ 0:40:00
49 Male 552 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΤΖΙΩΡΟΣ 0:40:06
50 Female 530 ΙΩΑΝΝΑ ΔΟΥΝΙΑ … 0:40:10
51 Female 536 ΟΛΓΑ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:40:57
52 Male 598 ΝΙΚΟΣ ΒΑΒΑΡΙΝΟΣ 0:41:01
53 Female 597 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΥΛΙΓΑΔΑ 0:41:02
54 Male 520 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΟΥΒΑΝΗΣ 0:41:35
55 Male 558 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΒΡΑΜΗΣ 0:41:42
56 Female 525 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΟΥΛΑ 0:42:04
57 Male 512 ΗΛΙΑΣ ΑΡΜΑΤΑΣ 0:43:36
58 Male 587 ΗΛΙΑΣ ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ 0:43:49
59 Female 550 ΧΛΟΗ-ΡΟΣ ΜΑΓΓΑΛΟΥΣΗ ΧΛΌΗ 0:44:07
60 Male 588 ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ 0:44:30
61 Female 526 ΕΛΕΝΗ ΔΕΛΗΜΠΕΗ 0:44:30
62 Male 603 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0:46:18
63 Female 600 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΞΙΑΡΧΗ 0:46:49
64 Female 546 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΙΛΗ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:47:08
65 Male 608 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ 0:47:12
66 Male 607 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΟΣΙΑΛΟΣ 0:47:26
67 Male 609 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 0:47:28
68 Female 535 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΑΪΤΖΗ 0:47:39
69 Male 528 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΝΑΞΑΣ 0:47:41
70 Female 547 ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΛΙΝΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:49:15
71 Female 501 ARETI BILAL CNH 0:49:59
72 Female 502 ANNA DATSKOVSKI 0:49:59
73 Male 522 ΗΛΙΑΣ ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:34
74 Male 555 ΠΕΤΡΟΣ ΜΟΡΦΙΡΗΣ 0:50:40
75 Male 591 ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 0:50:43
76 Female 531 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΟΜΟΡΦΕΣ 0:50:55
77 Female 532 ΑΘΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 0:50:55
78 Female 513 ΤΑΝΙΑ ΑΡΧΟΝΤΗ 0:50:56
79 Male 576 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:51:36
80 Female 577 ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ 0:51:42
81 Female 533 ΕΛΕΝΗ ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ 0:51:50
82 Male 569 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΞΙΜΑΤΖΟΓΛΟΥ 0:52:05
83 Male 523 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΛΦΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:07
84 Female 589 ΓΕΡΑΣΙΜΗ ΤΣΙΑΝΤΑΚΟΥ 0:52:30
85 Female 562 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗ 0:52:32
86 Female 584 ΑΣΠΑΣΙΑ ΣΥΡΤΑΡΗ ALX TRAINING TEAM 0:53:29
87 Female 561 ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΠΟΥΡΕΛΑΚΗ ‘- 0:54:02
88 Female 516 ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΣΑΠΠΑΖ 0:55:41
89 Female 582 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 0:59:06
90 Female 509 ΜΑΡΙΑ ΑΔΑΜΟΥ 0:59:32
91 Female 565 ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ECOLIFT 1:03:18
92 Female 541 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΝΗ ECOLIFT 1:03:33
93 Female 542 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:06:53
94 Female 529 ΣΟΦΙΑ ΔΟΥΛΦΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:18:23

Μετά το τέλος του αγώνα ακολούθησε after party με πίτσα, μπύρα, αναψυκτικά, μπανάνες, και 90’s party!

 

 

Δημοφιλη Αρθρα