fbpx

12o Pilabox Trail Race: Γ. Διαλεκτός και Φ. Μεϊντάνη οι νικητές (Αποτελέσματα)

375 δρομείς αψήφησαν το τσουχτερό κρύο και απόλαυσαν τον ορεινό αγώνα-γιορτή του Pilabox

iRun
Διαλεκτός Pilabox Trail Race

Η άκρως χειμωνιάτικη Κυριακή της 28ης Ιανουαρίου δεν πτόησε τους πολλούς φίλους του “Pilabox Trail Race” να τρέξουν και να απολαύσουν τα μονοπάτια της Πεντέλης, στους δύο αγώνες 14 χλμ. και 6 χλμ. της διοργάνωσης που φέρει την υπογραφή του Νίκου Ραπτόπουλου.

Ο αγαπημένος διοργανωτής και ιδιοκτήτης του Pilabox-Pilabar, όπως πάντα, έδωσε τον καλύτερο εαυτό του για να οργανώσει το δρομικό event στην Πεντέλη, και να ευχαριστήσει τους δρομείς που τίμησαν τον αγώνα. Εκείνοι από τη μεριά τους αψηφώντας το κρύο, τον δυνατό αέρα και την ομίχλη, έτρεξαν τις δύο όμορφες διαδρομές και χάρισαν το πλατύ χαμόγελό τους στην κάμερα, τερματίζοντας τον αγώνα τους.

Νικητής στα 14 χλμ. αναδείχτηκε ο Γιώργος Διαλεκτός της Salomon Hellas, με χρόνο 1:07:16. Ακολούθησε δεύτερος ο Χρήστος Τεμπέλης με 1:10:17 και τρίτος ο Κώστας Παπαγόρας με 1:10:25.

Στις γυναίκες πρώτευσε η Φωτεινή Μεϊντάνη, που προπονείται με τον Γιώργο Διαλεκτό, τερματίζοντας την απόσταση σε 1:21:23. Ακολούθησε στη δεύτερη θέση η Ανδριανή Κούλη με 1:26:29 (GALATSI RUNNERS) και στην τρίτη η Μαριάννα Τσιουρή με 1:27:32.

Pilabox Trail Race 2024

Νικητής στον μικρότερο αγώνα (6χλμ.) του 12ου Pilabox Trail Race αναδείχθηκε ο Κώστας Δρόσος με χρόνο 33:41, ενώ στις γυναίκες πρώτη τερμάτισε η Κωνσταντίνα Ανδρικοπούλου των GALATSI RUNNERS με 42:17.

Τα αποτελέσματα αναλυτικά:

PILABOX TRAIL 2024 6km

Θέση Ονομ/μο Ομάδα Χρόνος
1 ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΟΣΟΣ 0:33:41
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ GALATSI RUNNERS 0:33:42
3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:33:44
4 AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ 0:35:49
5 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 0:36:50
6 ΜΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ OUTDOOR TRAINERS 0:36:57
7 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 0:37:00
8 ΧΡΟΝΗΣ ΔΟΥΚΑΤΑΣ ΚΥΚΛΟΣ ΖΥΜΕΣ 0:37:22
9 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ RUN&FUN NEW BLOOD 0:38:08
10 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΑΜΗΣ RAFINA RUNNERS 0:38:14
11 ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:38:22
12 ΠΑΝΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 0:39:03
13 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ RUNNTRAIL.GR / MERRELL GREECE 0:39:54
14 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΧΑΛΑΚΗΣ GALATSI RUNNERS 0:40:47
15 ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΤΑΛΙΟΣ ACEMAN 0:41:03
16 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:41:38
17 ΓΙΑΝΝΗΣ ΞΕΦΤΕΡΗΣ 0:41:57
18 ΣΤΑΥΡΟΣ ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 0:42:11
19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ GALATSI RUNNERS 0:42:17
20 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ 0:43:11
21 ΜΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ IARK DIGITAL AGENCY 0:43:45
22 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 0:44:07
23 ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:45:05
24 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΡΕΑΤΣΟΥΛΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ / BOXING SILENCE 0:45:10
25 ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ 0:45:15
26 ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΡΛΗ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:45:27
27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ FREAKS CLUB 0:45:37
28 ΦΩΤΗΣ  ΛΑΓΟΝΙΚΟΣ 0:45:40
29 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΓΚΑΣ 0:45:43
30 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΔΥΡΕΘΥΜΝΟΥ 0:45:50
31 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΛΟΥΜΗΣ 0:46:06
32 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 0:46:25
33 NIKOLAOS ΣΑΡΕΛΑΣ 0:46:27
34 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΑΡΡΗΣ 0:46:28
35 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 0:46:35
36 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:36
37 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΡΓΥΡΗ 0:46:52
38 ANDIE MOSKVINA ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 0:47:31
39 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ 0:47:58
40 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ 0:48:00
41 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΑ ΣΑΦΑΝΣ 0:48:26
42 ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:48:28
43 ΕΥΤΥΧΙΑ ΧΑΛΒΑΤΖΗ BOGRUNNERS 0:48:43
44 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ 0:49:05
45 ΑΝΔΡΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ GALATSI RUNNERS 0:49:14
46 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΡΖΕΜΕΛΗΣ 0:49:20
47 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΑΗΣ 0:49:46
48 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ 0:49:47
49 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ BOGRUNNERS 0:50:08
50 LEE STEVENS N/A 0:50:28
51 ΕΛΕΝΗ ΔΙΓΚΑ 0:50:32
52 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΛΑΚΗΣ ERMA FIRST 0:50:40
53 ΒΑΣΙΑ ΧΑΜΑΚΙΩΤΗ BOGRUNNERS 0:51:08
54 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΡΑΤΟΥ 0:51:09
55 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΤΡΑΝΗΣ GALATSI RUNNERS 0:51:31
56 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:51:47
57 ΣΩΤΗΡΗΣ ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ERMA FIRST 0:51:51
58 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΣΑΒΑΛΙΑΣ 0:52:18
59 ΣΟΦΙΑ ΣΤΕΦΑ 0:52:28
60 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 0:52:53
61 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΠΡΑΝΙΔΗΣ 0:53:08
62 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΟΣ 0:53:16
63 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΠΕΛΟΓΛΟΥ GOLDENFEATHERS 0:53:32
64 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΤΡΙΓΚΑΣ 0:53:40
65 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΝΙΜΗΣ 0:53:42
66 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΟΥΣΗΣ SEMOG GREECE 0:53:54
67 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΣΑΓΓΟΣ GALATSI RUNNERS 0:53:59
68 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΗΓΑΣ 0:54:16
69 ΜΑΡΙΑ ΚΑΠΙΩΤΑ PUBLIC NEXT 0:54:18
70 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΙΟΣ 0:54:50
71 ΘΑΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ 0:54:57
72 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΤΖΙΑΣ FREAKS CLUB 0:55:04
73 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΕΛΗ GALATSI RUNNERS 0:55:07
74 MARY ΚΑΛΑΝΤΖΗ DRC ATHENS 0:55:22
75 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΡΑΚΗΣ 0:55:23
76 ΤΖΕΝΗ ΚΑΠΠΟΥ 0:55:33
77 BOLLINA ΩΩ__6KM_16 0:55:36
78 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΡΔΕΝΕ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:55:37
79 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΑΦΟΥΤΗΣ GALATSI RUNNERS 0:56:22
80 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 0:56:27
81 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:37
82 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ FLYING GEESE 0:57:46
83 ΟΡΦΕΑΣ ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ FLYING GEESE 0:57:46
84 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ FLYING GEESE 0:57:46
85 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΗΤΗ 0:57:59
86 KAMELIJA GEROVAC IRRADICAL PEOPLE ADVENTURE CLUB 0:58:08
87 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΔΡΑΚΤΑΣ 0:58:19
88 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΠΕΛΛΑ 0:58:22
89 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΣ SAPPAZ 0:59:05
90 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΖΙΩΡΑ 1:00:43
91 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1:00:45
92 ΕΛΛΗ ΜΙΚΡΟΥΛΗ 1:01:36
93 ΟΛΓΑ ΣΚΑΛΟΥΜΠΑΚΑ BARBIE 1:01:57
94 ΘΑΝΟΣ ΚΟΝΤΟΛΑΤΟΣ GOLDENFEATHERS 1:02:05
95 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 1:02:08
96 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:02:17
97 ΜΙΧΑΗΛ ΧΟΤΡΟΥΔΗΣ 1:07:11
98 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΟΛΙΔΟΥ XARDAS 1:08:58
99 ΓΩΓΩ ΘΑΝΑΣΑΚΗ Α. Π. Σ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ – PERIKLIS_TRAINING 1:09:02
100 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΑΚΗΣ PILABOX 1:11:01
101 ΘΑΛΕΙΑ ΡΕΝΤΕΤΑΚΟΥ PILABOX 1:11:34
102 ΑΘΗΝΑ ΜΠΟΡΟΔΗΜΟΥ BOGRUNNERS 1:11:52
103 ΜΑΡΙΑ ΣΟΥΜΑ 1:12:10
104 ΙΩΑΝΝΑ ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ART (AMORGOS RUNNING TEAM) 1:13:09
105 ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ 1:13:23
106 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ 1:13:23
107 ΑΓΓΕΛΑ ΒΑΡΔΑΚΑ 1:15:42
108 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΙΚΑΣ MANIXOMANIA 1:16:02
109 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΛΟΥΚΑΚΟΥ 1:16:16
110 ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ 1:21:52
111 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΑΝΙΔΗΣ ERMA FIRST 1:21:52
112 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ 1:22:15
113 ΝΙΚΗ ΚΟΥΝΑΝΗ 1:25:28
114 NATE MANN 1:25:30
115 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:26:09
116 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΔΟΝΑΝΑΚΗΣ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1:26:41
117 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:27:14
118 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:28:26
119 ΜΑΡΑΡΑ ΓΚΟΓΚΑΚΗ GALATSI RUNNERS 1:29:08
120 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΓΓΕΛ 1:34:55
121 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ 1:34:55
122 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΛΟΥΚΗΣ 1:38:18
123 ALONA ZHURAVLOVA 1:46:42
124 ΒΑΣΙΛΗ ΕΞΑΘΟΣ 1:57:20
125 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ GALATSI RUNNERS
126 ΒΙΚΤΩΡ ΤΣΕΠΕΛΟΓΛΟΥ GOLDENFEATHERS
127 ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΓΓΟΣ GALATSI RUNNERS

Αποτελέσματα PILABOX TRAIL 2024 14km

Θέση Ονομ/μο Ομάδα 14km
1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 1:07:16
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΜΠΕΛΗΣ 1:10:17
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΟΡΑΣ 1:10:25
4 ΧΡΟΝΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ THE RUNNER’S PROJECT 1:10:34
5 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΗΣ L-CREW 1:11:40
6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΜΑΝΤΑΔΑΚΗΣ PRIVATE TRAINING BY VASILIS YIANNIOSIS 1:14:32
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 1:15:45
8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΙΔΕΣ \ ΝΗΡΗΙΔΑ 1:18:01
9 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ SALOMON HELLAS / KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:18:43
10 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1:19:10
11 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΑΚΟΣ 1:21:09
12 ΓΙΟΩΡΓΟΣ ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ 1:21:14
13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ 1:21:16
14 ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΕΪΝΤΑΝΗ 1:21:23
15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΝΤΑΚΗΣ PATOS 1:21:26
16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ AΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:00
17 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ TOP GYM 1:25:16
18 ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ DOLIHI RUNNERS 1:25:34
19 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1:25:39
20 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 1:25:40
21 ΑΝΔΡΙΑΝΝΗ ΚΟΥΛΗ GALATSI RUNNERS 1:26:29
22 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ONE LOVE RASTA 1:26:39
23 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:27:12
24 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΣΙΟΥΡΗ 1:27:32
25 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΣΟΥΡΑΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:28:11
26 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ DRC ATHENS 1:28:48
27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΕΝΤΑΣ BOGRUNNERS 1:28:49
28 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 1:29:15
29 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗΣ DRC ATHENS 1:29:16
30 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ 1:29:18
31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1:29:45
32 ΙΟΡΔΑΝΗΣ  ΚΑΡΑΜΕΚΗΣ 1:29:55
33 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ 1:30:14
34 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΛΙΩΤΗ 1:30:27
35 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΣΟΥΡΑΣ PERIKLIS TRAINING 1:30:35
36 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ 1:30:53
37 ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΣΟΦΟΥΛΗ L_CREW 1:31:30
38 ΛΙΑΚΟΣ ΔΕΡΜΑΤΑΣ DRC ATHENS 1:31:59
39 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΟΥΓΟΣ 1:32:55
40 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΤΣΑΚΟΣ OFKA AGIAS PARASKEVIS 1:33:30
41 ΛΑΖΑΡΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ NO RUNNERS 1:33:34
42 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΓΙΟΣ 1:34:22
43 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1:34:59
44 ΑΛΚΗΣ ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗΣ 1:35:27
45 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΒΟΛΟΣ THE FIGHT CORNER 1:35:43
46 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ GALATSI RUNNERS 1:36:10
47 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ 1:36:37
48 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΚΑΛΙΝΗΣ 1:36:42
49 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ ΠΑΤΕΡΑΚΗ 1:37:40
50 ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ 1:37:43
51 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΣΑΦΑΝΣ /ΑΠΣ ΤΡΟΙΑΣ/TOP CYCLES 1:37:52
52 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΗΒΑΙΟΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:38:20
53 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΝΤΕΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:38:42
54 ANDREW SINCLAIR 1:38:48
55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΧΟΥΔΗΣ THE LYCHOUDIS BAND 1:39:11
56 ΘΕΜΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1:39:25
57 ΠΑΝΠΣ ΑΓΟΡΟΣ 1:39:47
58 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΟΡΜΠΑΣ 1:40:00
59 ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΝΟΣ GALATSI RUNNERS 1:40:05
60 KONSTANTINOS ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ERMA FIRST 1:40:29
61 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΚΙΓΚΙΛΑΣ 1:40:39
62 ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΑΚΟΣ 1:40:40
63 ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:40:45
64 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΠΟΤΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:40:45
65 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ RUNNINGWILD 1:41:12
66 ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΜΠΑΣ TIHIORACE TEAM 1:41:22
67 ΝΑΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ CHALANDRI FITNESSBOX 1:41:26
68 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ 1:41:39
69 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ 1:42:15
70 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ SCIENCETRAINING.GR 1:42:22
71 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ BOGRUNNERS 1:42:29
72 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ KROMMIDAS COACHING 1:42:39
73 ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ANTHEMA/DE SOCKS 1:42:48
74 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1:43:00
75 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΑΛΤΙΔΗΣ NTAVELIS OUTTA SPACE 1:43:18
76 ΛΑΜΠΡΟΣ ΦΩΤΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:43:21
77 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ MYATHLETE 1:43:38
78 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ BOG RUNNERS 1:44:17
79 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΑΒΑΛΑΣ 1:44:18
80 ΧΑΡΗΣ ΠΑΓΑΝΟΣ BOGRUNNERS 1:44:30
81 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΗΣ 1:44:35
82 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ R.O.Y.P.E.S 1:44:43
83 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ FREE RUNNERS 1:44:44
84 ΡΟΥΛΑ ΜΟΣΧΟΥ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 1:44:54
85 MΑΤΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:44:57
86 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ 1:45:01
87 ΝΙΚΟΣ ΤΑΝΤΑΛΟΣ ΑΠΟ (ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ 1:45:07
88 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΛΗΣ GALATSI RUNNERS 1:45:16
89 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΛΑΒΑΖΟΥ TRAINBOX 1:45:22
90 ΣΤΗΒ ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ COATRUNNERS 1:45:22
91 ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΜΠΟΤΟΣ Η-Ρ-Ε-Μ-Η-Σ-Ε 1:45:58
92 ΣΤΑΜΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 1:46:00
93 ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 1:46:26
94 ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 1:46:33
95 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:44
96 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΡΙΤΣΟΤΑΚΗΣ ERMA FIRST 1:47:12
97 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1:47:18
98 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ 1:47:24
99 ΜΑΓΓΕΛ ΜΑΝΘΟΣ 1:47:43
100 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΖΑΝΕΤΑΚΗ GALATSI RUNNERS 1:47:45
101 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΟΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΕΠΕ 1:47:51
102 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΟΦΚΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1:47:58
103 ΠΕΤΡΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1:48:00
104 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1:48:01
105 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΦΑΦΟΥΤΗΣ GALATSI RUNNERS 1:48:08
106 ΟΒΑΝΝΕΣ ΣΑΧΑΚΙΑΝ 1:48:12
107 ΖΑΙΜΗ ΧΑΙΔΩ 1:48:23
108 ΝΙΚΟΣ ΜΑΣΕΛΗΣ 1:48:25
109 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ 1:48:28
110 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΠΑΝΤΖΑ 1:49:07
111 MICHAEL WILDMAN 1:49:21
112 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1:49:23
113 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΡΑΧΑΛΙΒΑ DRC ATHENS 1:49:30
114 STELINA ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1:49:55
115 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΕΛΤΑΝΙΩΤΗΣ 1:50:19
116 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ 1:50:19
117 ΝΙΚΟΣ ΨΙΛΙΩΤΗΣ 1:50:46
118 ΧΑΡΑΛΑΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 1:50:57
119 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΖΗΡΑΣ 1:51:27
120 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:30
121 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΣΚΝΑ 1:51:32
122 ΠΑΡΗΣ ΜΠΟΥΛΕΣ 1:51:39
123 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΝΔΑΡΑΚΗΣ 1:51:52
124 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 1:52:02
125 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΑΒΑΛΑΣ AMORGOS RUNNING TEAM 1:52:37
126 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΟΥΛΠΙΩΤΗ SANTA RUNNING TEAM 1:52:52
127 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ PROEDROS 1:52:53
128 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΟΥΣΚΑΣ 1:53:06
129 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΑΦΟΥΡΟΣ 1:53:06
130 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΕΛΗΣ 1:53:40
131 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ 1:53:45
132 ΤΑΣΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ GALATSI RUNNERS 1:53:48
133 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:54:01
134 ΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΝΑΚΗΣ 1:54:08
135 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 1:54:28
136 ALEX ΧΡΗΣΤΟΥ ERMA FIRST 1:55:46
137 ΑΣΠΑΣΙΑ ΒΑΡΟΥΧΑΚΗ ERMA FIRST 1:55:49
138 ΜΕΡΟΠΗ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:55:57
139 ΗΛΙΑΣ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1:56:12
140 ΗΛΙΑΣ ΜΗΤΡΑΚΟΣ TREJO TEAM 1:56:29
141 ΚΙΜΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΩΤΗΣ 1:56:56
142 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1:57:58
143 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 1:58:09
144 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΟΡΔΑΚΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:58:28
145 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ NOT TODAY 1:58:34
146 ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ VO2 MAX EXERCISE CENTER PATRAS 1:58:34
147 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 2:00:10
148 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΕΡΤΣΟΣ 2:00:21
149 ΓΕΩΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 2:00:26
150 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2:00:58
151 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 2:01:23
152 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:01:26
153 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΝΤΑΚΗ 2:01:27
154 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΚΗΣ 2:01:32
155 ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ 2:01:46
156 ΧΡΗΣΤΟΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 2:01:46
157 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ L-CREW 2:01:49
158 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΞΗΛΑΡΑΣ PREZRAK / UNDERGROUND RUNNERS 2:01:52
159 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ KIFISIA RUNNERS 2:02:03
160 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:06
161 MARIANIKA ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 2:02:19
162 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΠΟΝΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:02:36
163 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΚΛΙΓΚΛΙΝΟΣ 2:02:37
164 JAMIE ANDERSON 2:02:40
165 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΡΟΣ IRRADICAL PEOPLE ADVENTURE CLUB 2:03:03
166 ARTUR MANAKHOV 2:03:07
167 ΣΙΑ ΣΑΡΑΝΤΟΥ L- CREW 2:03:11
168 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΡΙΚΟΥ GALATSI RUNNERS 2:03:32
169 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕΤΑΞΑ 2:03:53
170 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΚΟΠΟΥΛΟΣ 2:03:53
171 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΧΟΥΔΗΣ THE LYCHOUDIS BAND 2:04:18
172 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΦΑΣ 2:04:22
173 ΓΚΕΛΗ ΔΙΚΑΡΟΥ 2:04:30
174 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ SANTA RUNNING TEAM 2:04:30
175 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΗΣ 2:05:05
176 CHRISTINA MAKRI 2:05:05
177 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗΣ 2:06:21
178 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΣΟΥΜΟΣ ПРИЗРАК 2:07:04
179 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ 2:07:17
180 ΕΛΛΗ ΜΕΤΑΞΑ 2:07:25
181 ΣΟΦΙΑ ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΥ 2:07:27
182 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΟΥ NORTH ZONE 2:07:33
183 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ 2:08:14
184 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΛΥΝΟΣ 2:08:28
185 EMMANOUIL ΜΑΝΔΡΑΚΗΣ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 2:08:47
186 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΑΧΑΡΑΚΗ 2:08:50
187 ΤΑΣΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2:08:50
188 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΣ 2:08:57
189 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΔΑΛΙΑΣ XARDAS TEAM 2:09:11
190 ΣΤΡΑΤΟΣ ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ERMA FIRST 2:09:40
191 ΝΑΣΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΕΛΗ 2:10:18
192 ΛΑΖΑΡΟΣ ΛΑΛΟΥΣΗΣ THE PHYSIO PLACE 2:10:47
193 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΤΙΝΙΩΤΗ THE PHYSIO PLACE 2:10:51
194 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ TEAM THEODOROU 2:11:30
195 ΣΤΡΑΤΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΤΟΜΙΚΗ 2:11:40
196 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ LOS VATHROS 2:11:55
197 ΜΑΙΡΗ ΣΟΡΔΑΚΗ 2:12:07
198 ΠΑΝΟΣ ΣΕΦΕΡΛΗΣ 2:12:21
199 ΧΑΡΗΣ ΨΑΧΟΣ 2:12:24
200 ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 2:13:04
201 ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΡΙΚΕΛΑ ΣΑΦΑΝΣ 2:13:20
202 ΜΕΡΟΠΗ ΣΚΛΕΠΑΡΗ 2:13:36
203 ΑΡΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΛΑΣΤΟΣ TEAM BOUBOULINA 2:13:40
204 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΡΑΚΟΣ 2:14:06
205 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΑΚΟΣ 2:14:17
206 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ GALATSI RUNNERS 2:14:23
207 LALYN ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ 2:15:00
208 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΑΚΑΡΗ 2:15:05
209 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΕΑΣ NOW PHARMACY 2:18:20
210 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΔΗΣ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 2:19:32
211 ΜΗΝΑΣ ΠΑΓΚΑΛΟΣ 2:20:26
212 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 2:22:55
213 ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 2:23:57
214 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΑΠΕΙΝΟΥ L-CREW 2:24:14
215 ΘΟΔΩΡΗΣ ΤΣΟΥΝΗΣ 2:24:25
216 ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 2:24:38
217 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΩΡΟΣ 2:24:38
218 ΕΛΕΝΗ ΣΕΛΑΜΑΝΙΔΟΥ 2:25:05
219 ΤΑΣΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΔΥΜ 2:28:33
220 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 2:31:20
221 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ LOCOS TRIATLETAS 2:31:39
222 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΙΓΑΛΑ LOCOS TRIATLETAS 2:31:39
223 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΟΥΡΕΞΑΚΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 2:31:54
224 JONATHAN ALLEN 2:32:16
225 ΜΑΡΙΕΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 2:32:55
226 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΜΟΣΧΟΣ GALATSI RUNNERS 2:32:55
227 ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΑΡΗΣ 2:33:28
228 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΚΚΑΛΗ 2:33:39
229 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΓΑΛΑΝΗ ADIDAS RUNNERS ATHENS 2:36:48
230 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΕΡΓΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 2:39:07
231 ΣΠΥΡΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ OROPOVOUNI 2:45:24
232 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ GL CREATIONS 2:46:19
233 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ GL CREATIONS 2:46:42
234 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΑΝΟΣ 2:46:43
235 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2:46:44
236 ΜΑΡΙΑ ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΣΔΥΜ 2:46:51
237 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ ΑΝΕΚΣΑΡΤΙΤΟΣ 2:48:56
238 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ M 2:50:05
239 ΝΑΤΑΣΣΑ ΒΟΥΔΟΥΡΗ L-CREW 2:50:59
240 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΘΟΣ
241 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ THINK+
242 CHRIS ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ TELMISSOS-PILABOX
243 ΜΑΡΙΑΝΙΚΑ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
244 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
245 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ THE RUNNISTERS
246 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ
247 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ DNF ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ DNF
248 ΑΘΗΝΑ ΚΟΖΑΚΟΥ DNF

Δημοφιλη Αρθρα