fbpx

8ος Ημιμαραθώνιος Μαραθώνα – Προσωρινά αποτελέσματα

iRun
Αποτελέσματα Ημιμαραθώνιος Μαραθώνα

Την Κυριακή 1 Οκτωβρίου πραγματοποιήθηκαν οι αγώνες των 21 χλμ., 10 χλμ., 5 χλμ. και 1 χλμ. στα πλαίσια του 8ου Ημιμαραθωνίου Μαραθώνα.

Νικητής στα 21 χλμ., στα οποία συμμετείχαν 375 δρομείς, τερμάτισε ο Χρήστος Γείτονας με 1:16:34. Δεύτερος τερμάτισε ο Δημήτρης Λινάρδος με 1:17:54 και τρίτος ήρθε ο Κώστας Τζίκας με 1:18:09.

Αντιστοίχως στις γυναίκες νικήτρια αναδείχθηκε η Δανάη Σκαλιστήρη με χρόνο 1:31:27, δεύτερη τερμάτισε η Ροδάνθη-Νίκη Διαμαντέα (1:31:55) και τρίτη η Αναστασία Σιμπιλόγλου με χρόνο 1:40:03.

Δείτε αναλυτικά τα (προσωρινά) αποτελέσματα: 


 
 
  • 21km
1 1 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Costeas-Geitonas School 01:16:34.664
2 1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ Α.Ο ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 01:17:54.073
3 2 ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΙΚΑΣ 01:18:09.203
4 2 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΣΤΑΛΟΥΔΗΣ 01:20:56.623
5 3 ILIAS SAZAKLIS Rafina Runners 01:22:05.414
6 3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΟΝΙΚΟΣ 01:22:58.154
7 4 ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ ΑΝΈΣΤΗΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑΣ 01:22:59.713
8 4 ROHI OUDIZ 01:23:19.453
9 5 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΣΟΥΛΑΧΑΚΗΣ TrainSmartProject 01:23:41.623
10 5 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ 01:24:21.193
11 6 ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ ΓΣΑ 01:25:49.483
12 6 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ 01:25:56.735
13 7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ 01:26:51.313
14 8 ΝΙΚΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 01:26:54.583
15 9 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 01:27:39.733
16 7 ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ 01:27:49.633
17 1 ΑΛΕΞ ΣΑΒΟΥΛΙΑ 01:27:52.843
18 1 ΚΑΤΑΚΟΥΖΗΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ SANTA RUNNING TEAM 01:28:31.333
19 8 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΚΙΟΣ GMArunners 01:28:35.474
20 2 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΑΝΤΗΣ 01:28:44.263
21 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΩΡΟΛΟΓΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 01:29:11.083
22 10 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΑΚΟΣ THE RUNNER&S PROJECT 01:29:17.653
23 11 ΤΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ Team Karaiskos – ΠΔΣ Οδυσσέας 01:29:32.504
24 9 ΚΙΜΩΝ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΡΟΒΑΤΑΣ GALATSI RUNNERS 01:29:50.683
25 12 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΥΔΟΥΝΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 01:30:16.933
26 13 ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Δρύοπες Γασερ 01:30:54.014
27 3 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΛΑΪΔΗΣ SCIENCETRAINING 01:31:03.674
28 1 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:31:08.713
29 14 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΚΛΗΣ 01:31:12.284
30 15 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ RUN&FUN NEW BLOOD 01:31:24.433
31 1 ΔΑΝΑΗ ΣΚΑΛΙΣΤΗΡΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-RUNTOOLS 01:31:27.043
32 4 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΛΑΣ Αμαρουσιου-Runtools 01:31:39.223
33 2 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ-ΝΙΚΗ SANTA RUNNING TEAM 01:31:55.544
34 10 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΤΤΑΣ 01:32:01.303
35 5 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ Sifnos Runners 01:32:15.014
36 11 PRODROMOS XENITIDIS Γ.Σ. Άθλος Κερατσινίου δραπετσωνας 01:32:20.923
37 16 KYRIAKOS VLANTOUSIS GAS ILISOS 01:32:27.764
38 6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΝΤΑΣ 01:34:06.134
39 3 ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ 01:34:10.453
40 12 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΪΜΗΣ 01:34:10.635
41 13 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΟΥΔΗΣ 01:34:48.553
42 7 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ SANTA RUNNING TEAM 01:34:56.203
43 8 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΤΣΗΣ DELTA RUNNING TEAM 01:35:39.883
44 17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΙΒΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 01:35:53.863
45 2 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑRΑΤΗΟΝ CLUB 01:36:19.393
46 18 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ XAMOS 01:36:29.054
47 19 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΕΘΑΝΗΣ 01:37:34.393
48 9 ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ 01:37:47.264
49 14 IOANNIS VASILAS 01:39:09.194
50 10 ΧΑΡΗΣ ΠΑΓΙΑΥΛΑΣ S RUNNERS 01:39:16.964
51 20 ΛΟΥΚΑΣ ΔΑΝΑΜΠΑΣΗΣ 01:39:25.123
52 21 ΚΟΥΤΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ SANTA RUNNING TEAM 01:39:34.754
53 11 ΜΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 01:39:59.774
54 1 ΣΙΜΠΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ SANTA RUNNING TEAM 01:40:03.703
55 12 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:40:14.264
56 22 ΑΧΙΛΛΕΑ ΜΠΟΥΡΙΑΖΟΣ 01:40:14.983
57 3 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ MARATHON CLUB 01:40:26.294
58 2 ΜΕΛΙΝΑ ΧΑΧΛΑΚΗ Χατζηβεη running team 01:40:29.353
59 15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΣ 01:40:34.365
60 23 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΝΗΣ 01:41:26.743
61 16 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΙΦΕΡΗΣ Αθλητικός Σύλλογος Αγίας Παρασκευής 01:41:32.293
62 13 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΙΛΑΛΗΣ Rafina Runners 01:41:41.534
63 17 IOANNIS SGOUROS Ανεξαρτητος 01:41:48.014
64 3 ΖΑΝΙΝ ΜΑΡΙΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΔΟΥ Παναθηναϊκός 01:42:08.894
65 18 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ Polias Runners 01:42:13.243
66 4 ΕΥΑ ΜΠΕΚΑ 01:42:18.284
67 24 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ 01:42:35.653
68 19 KONSTANTINOS EXINTAVELONIS RunTools 01:42:45.344
69 14 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΣΑΠΑΤΩΡΗΣ ΔΗΜΟΣ 01:43:29.863
70 5 ΛΥΔΙΑ ΛΑΓΟΥΒΑΡΔΟΥ 01:43:57.913
71 15 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:44:00.673
72 16 ΑΝΔΡΈΑΣ ΚΑΠΙΡΗΣ 01:44:02.923
73 20 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ 01:44:11.383
74 25 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ 01:44:22.783
75 26 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΜΠΑΚΗΣ 01:44:33.253
76 21 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 01:44:45.583
77 3 ΚΑΤΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 01:44:48.853
78 27 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΕΠΑΣΤΑΣ RAFINA RUNNERS 01:45:12.674
79 17 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:46:11.024
80 22 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ 2023 01:46:13.724
81 23 RENOS ROTAS 01:46:21.974
82 4 ΕΥΗ ΖΑΧΟΥ Osb Endurance Team 01:46:25.483
83 28 DIMITRIS BOUNTOUVAS 01:46:45.434
84 18 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΚΟΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:46:55.784
85 24 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΛΤΣΙΔΗΣ Αθλητική Ένωση Αστυνομικών Ελλάδος 01:47:08.324
86 1 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 01:47:23.563
87 29 ΝΙΚΟΣ ΝΤΑΙΡΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:47:31.663
88 30 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ 01:47:41.024
89 31 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΑΛΑΓΙΩΡΓΟΣ 01:47:58.663
90 25 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΡΟΣΟΣ 01:48:08.834
91 5 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΚΡΗ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:48:16.273
92 26 KIMON PAPADOPOULOS 01:48:21.523
93 32 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 01:48:22.664
94 33 NIKOS PSILIOTIS 01:48:29.773
95 34 NIKOS CHRISTOFIDIS RAFINA RUNNERS 01:48:32.863
96 35 ΗΛΙΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:48:43.394
97 27 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Top Gym 01:48:43.934
98 28 ΣΠΥΡΟΣ ΜΥΛΟΒΑΣ efood 01:48:49.934
99 29 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ 01:48:57.892
100 30 ΑΚΗΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 01:49:18.524
101 36 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ 01:49:31.873
102 37 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΟΡΚΟΣ Τρεχαντήρια 01:49:34.573
103 6 ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΣΣΙΔΟΥ 01:49:36.374
104 38 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΜΑΤΣΙΑΣ Σ.Δ.Υ ΒΟΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 01:49:50.953
105 7 ΔΑΝΑΗ ΔΗΜΑΚΟΥ 01:50:04.483
106 39 THOMAS MALAKIS 01:50:07.094
107 19 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 01:50:12.823
108 20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΕΡΤΑΚΗΣ myathlete 01:50:27.643
109 31 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΖΑΡΟΓΚΙΚΑΣ SRMR 01:50:36.674
110 21 ΑΡΗΣ ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:51:14.173
111 32 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:51:30.073
112 33 ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Inspire Fitness Lab 01:51:35.323
113 40 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:51:38.773
114 34 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΟΓΛΟΥ 01:52:01.304
115 35 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 01:52:05.234
116 36 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΛΤΑΟΥΡΑΣ 01:52:10.663
117 37 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ 01:52:22.273
118 22 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:52:35.833
119 41 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:52:53.983
120 42 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΥΙΔΟΠΟΥΛΟΣ 01:52:56.623
121 23 ΚΩΣΤΑΣ ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:52:58.153
122 24 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 01:53:02.923
123 43 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ FINE TEAM 01:53:27.794
124 25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 01:53:32.053
125 44 LEONIDAS KOTOULAS Chicken Run 01:53:33.343
126 45 ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΙΑΔΑΣ OPAP RUNNING TEAM 01:53:42.242
127 26 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 01:53:42.313
128 27 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Ανεξάρτητος 01:53:44.593
129 46 ΣΠΥΡΟΣ ΓΑΡΝΕΛΗΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ 01:53:46.303
130 38 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ 01:53:55.544
131 47 ADAM WARCHOLIK 01:54:00.973
132 39 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ FIT MOSQUITO 01:54:01.633
133 40 DIMITRIS DERMANIS R 01:54:05.534
134 28 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΑΚΟΣ 01:54:15.073
135 48 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΤΗΣ 01:54:28.483
136 8 ΟΛΥΜΠΙΑ ΒΟΝΟΡΤΑ 01:54:39.823
137 9 ΣΒΆΡΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ SANTA RUNNING TEAM 01:54:59.564
138 41 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΓΚΑΣ 01:55:05.563
139 6 ΙΩΑΝΝΑ ΦΟΥΚΑ 01:55:10.544
140 49 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΝΕΤΣΗΣ 01:55:15.733
141 42 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΚΗΣ 01:55:18.704
142 43 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗΣ 01:55:21.673
143 50 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΣ PartsinArrows 01:55:27.013
144 4 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Μεγαλος Δεν Υπαρχει Αλλος 01:55:30.044
145 7 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ RAFINA RUNNERS 01:55:34.393
146 44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΣΙΟΣ 01:55:42.344
147 4 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΟΥΠΕΡ 01:55:45.493
148 5 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΑΡΟΣ 01:56:14.323
149 10 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΙΩΑΝΝΟΥ 01:56:20.144
150 45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΤΣΑΣ Fine team 01:56:21.674
151 29 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:56:29.834
152 51 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ Rafina runners 01:56:40.963
153 5 ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:56:49.723
154 46 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΝΤΑΣΙΟΣ 01:57:08.353
155 30 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 01:57:13.183
156 52 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 01:57:16.333
157 53 ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 01:57:42.884
158 54 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ OPAP RUNNING TEAM 01:57:43.243
159 55 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΚΟΥΡΑΤΟΣ OPAP RUNNING TEAM 01:57:43.513
160 56 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ OPAP RUNNING TEAM 01:57:43.784
161 57 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΊΔΑΣ OPAP RUNNING TEAM 01:57:44.414
162 31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Georgiou running team 01:57:54.164
163 6 ΛΕΒΟΝ ΛΑΝΙΗΛΑΝ 01:57:58.363
164 32 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ 01:57:59.683
165 58 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ALEX ENDURANCE GANG 01:57:59.684
166 11 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 01:58:13.003
167 8 ΙΩΑΝΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 01:58:33.463
168 6 ΝΙΚΗΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 01:58:52.393
169 47 ΣΠΥΡΟΣ ΝΟΥΝΑΝΑΚΗΣ 01:59:04.453
170 9 ΝΤΟΡΑ ΠΑΠΑΝΕΟΦΥΤΟΥ RUNTOOLS 01:59:08.354
171 33 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΥΤΙΟΣ 01:59:12.373
172 59 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 01:59:21.644
173 48 FOTIS STEFANATOS 01:59:25.063
174 12 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΝΤΑ 01:59:27.763
175 49 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΡΟΛΗΣ 01:59:35.293
176 13 ΑΝΝΑ ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΥ 01:59:38.414
177 34 ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΑΕΚ Χολαργού 01:59:52.364
178 35 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:59:53.503
179 50 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΛΗΡΟΣ Όρσιππος Μεγάρων 02:00:07.004
180 14 ΑΘΗΝΑ ΣΙΛΙΤΖΟΓΛΟΥ 02:00:08.294
181 51 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ The running project team 02:00:17.323
182 60 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ 02:00:26.113
183 52 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 02:00:39.103
184 61 EFSTATHIADIS EMMANOUIL 02:00:42.344
185 36 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΜΗΛΑΣ 02:00:52.544
186 37 ΣΠΥΡΟΣ ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗΣ 02:00:58.423
187 10 ΡΟΥΛΑ ΜΟΣΧΟΥ 02:01:11.233
188 62 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ 02:01:13.574
189 38 MIHALIS STARAS 02:01:18.494
190 2 ΕΥΔΟΚΙΑ ΔΑΜΙΑΝΟΥ Γερμανική Σχολή Αθηνών 02:01:21.584
191 3 FREYA EVENSON ΤΤΤ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 02:01:38.384
192 63 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ 02:01:40.483
193 53 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ SANTA RUNNING TEAM 02:01:47.024
194 64 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΙΑΛΑΡΑΚΗΣ Rafina Runners 02:01:52.183
195 54 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΥΡΙΤΖΗΣ 02:01:52.663
196 65 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ 02:02:06.493
197 66 ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 02:02:11.683
198 55 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΝΟΜΗ GU RUNNING TEAM 02:02:12.405
199 56 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΚΟΛΗΣ 02:02:14.593
200 67 GEORGE ANAGNOSTOPOULOS 02:02:21.913
201 39 ΔΑΝΙΗΛ ΧΡΥΣΑΦΗΣ 02:02:27.104
202 68 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ SANTA RUNNING TEAM 02:02:35.624
203 69 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΩΡΑ&#039 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 02:02:36.133
204 70 GRIGORIS GRIGORIOU 02:02:40.393
205 15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΩΡΑΙΤΙΔΟΥ 02:02:43.933
206 57 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΥΤΡΑΣ 02:02:51.673
207 71 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ 02:03:16.393
208 58 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛΑΔΑΣ 02:03:34.544
209 16 ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΗ 02:03:36.913
210 72 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΑΚΗΣ The running project team 02:03:45.403
211 40 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 02:04:10.454
212 59 STELIOS SERGIS 02:04:15.164
213 73 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΡΗΣ 02:04:18.164
214 74 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ 02:04:26.084
215 7 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΑΣ 02:04:30.523
216 60 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 02:04:51.373
217 61 ARIS SPYROPOULOS 02:04:54.374
218 62 ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΟΥΡΑΚΗΣ 02:05:03.554
219 41 ΠΕΤΡΟΣ ΨΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 02:05:15.793
220 75 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΞΕΝΑΚΗΣ 02:05:23.774
221 76 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 02:05:59.683
222 63 ZOIS TSIOTRAS Albros 02:06:07.094
223 8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 02:06:07.423
224 77 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ 02:06:24.314
225 78 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΛΣΑΜΗΣ 02:06:48.914
226 79 ΑΡΗΣ ΦΑΚΙΝΟΣ 02:07:05.324
227 64 XENOFON MYLONAS Albros 02:07:13.153
228 42 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΨΑΛΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 02:07:25.964
229 11 MARIA LIOSATOU 02:07:38.803
230 43 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 02:07:40.813
231 80 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΡΗΣ AIOLOS RUNNING TEAM 02:07:44.923
232 81 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΠΑΣΑΤΥΡΙΝΟΥΔΗΣ 02:08:30.013
233 9 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 02:08:30.555
234 65 PANAGIOTIS ANTONIADIS 02:08:33.224
235 12 ΜΑΙΡΗ ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ SKY WOMEN RUNNING TEAM 02:08:34.273
236 82 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ 02:08:46.723
237 83 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΡΡΗΣ ΣΔΥΠ 02:08:51.314
238 84 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 02:08:56.534
239 85 NIKOLAOS LIAKOGONAS 02:09:01.514
240 86 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΒΡΑΜΗΣ 02:09:02.083
241 44 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 02:09:06.764
242 45 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 02:09:08.263
243 13 ΝΤΕΝΙΣ ΠΑΝΕΘΥΜΙΤΑΚΗ 02:09:22.783
244 46 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 02:09:29.414
245 14 ΦΙΛΙΤΣΑ ΣΤΕΦΑΝΗ OPAP RUNNING TEAM 02:09:41.264
246 66 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ OPAP RUNNING TEAM 02:09:42.285
247 87 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΣ 02:09:45.644
248 88 GEORGIOS STAMOULIAS ANASArun 02:10:06.224
249 47 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:10:10.394
250 15 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗ Top Gym 02:10:19.244
251 89 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΣΙΚΛΗΣ Rebalance 02:10:27.913
252 17 IRINI MYLONA Ποδηλάτες Χιου 02:10:47.192
253 67 ΦΩΤΗΣ ΠΟΛΥΖΟΠΟΥΛΟΣ 02:11:05.893
254 48 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ Τελμησσός 02:11:08.203
255 16 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 02:11:17.984
256 68 ΜΑΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 02:11:34.154
257 90 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΩΣΤΑΣ AIOLOS RUNNING TEAM 02:11:37.004
258 17 ΕΥΑ ΚΑΝΛΗΟΓΛΟΥ 02:11:52.964
259 49 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΕΚΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ – VEGAN RUNNERS GREECE 02:11:59.023
260 4 ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΚΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:12:06.943
261 50 ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 02:12:20.893
262 7 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΒΙΔΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:12:43.753
263 69 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΗΣΙΩΤΗΣ 02:12:51.884
264 8 ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:12:57.973
265 91 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ Rafinna runners 02:13:17.953
266 92 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΡΑΣΣΑΣ 02:13:20.533
267 51 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 02:13:31.663
268 18 ΣΟΦΙΑ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ RUNZONE 02:13:34.363
269 10 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΡΗΣ 02:13:48.133
270 52 IOANNIS PEPPAS GALATSI RUNNERS 02:13:48.794
271 93 ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΑΣΚΟΣ Galatians Runners 02:13:54.793
272 9 ΜΑΡΚΟΣ ΡΟΥΓΚΕΡΗΣ MARATHON CLUB 02:14:25.844
273 94 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΚΑΡΠΕΛΟΣ 02:14:32.954
274 95 ΒΛΑΣΗΣ ΧΡΥΣΙΚΟΣ 02:14:47.054
275 96 ΝΑΟΥΜ ΝΙΚΟΛΑΟΣ SANTA RUNNING TEAM 02:14:47.204
276 97 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΛΗΣ SRMR 02:15:01.934
277 53 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ 02:15:20.414
278 19 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 02:15:23.683
279 54 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΥΖΗΣ 02:15:27.014
280 20 ΜΙΡΕΛΑ-ΙΡΙΝΑ ΧΟΤΕΑ 02:15:27.164
281 21 ΕΛΛΗ ΜΕΤΑΞΑ ΦΣΑ RUNNING TEAM 02:15:28.873
282 55 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 02:15:53.833
283 10 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ AIOLOS RUNNING TEAM 02:16:04.934
284 98 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΒΡΑΜΗΣ 02:16:08.203
285 99 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΝΕΡΑΛΗΣ Καναπαίδες 02:16:12.434
286 11 ΚΩΣΤΑΣ ΣΟΥΗΔΑΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:16:21.404
287 18 MARIA DROSOU 02:16:21.734
288 70 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 02:16:29.024
289 19 ΣΟΝΙΑ ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ 02:16:30.014
290 100 ΜΑΓΙΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SANTA RUNNING TEAM 02:16:44.983
291 11 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΤΣΑ 02:16:47.083
292 56 ΜΑΡΚΟΣ ΑΛΙΚΑΡΗΣ ΔΡΟΜΟΠΑΡΕΑ – ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:16:53.173
293 71 ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΑΡΛΑΜΠΑΣ 02:17:49.453
294 22 ΕΛΕΝΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ 02:17:54.013
295 12 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:18:21.013
296 72 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ 02:18:22.214
297 101 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΑΤΑΡΑΣ 02:18:43.603
298 73 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 02:18:45.973
299 57 ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΝΤΖΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:18:54.613
300 20 ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΤΣΙΚΡΙΚΑ 02:19:20.264
301 23 SILVANA SKENDAJ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:19:24.164
302 102 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ 02:19:44.384
303 74 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ Α.Σ.Π. ΦΑΕΘΩΝ 02:19:58.663
304 75 ΣΠΥΡΟΣ ΔΡΙΜΑΛΑΣ 02:20:00.013
305 12 ΙΩΑΝΝΑ ΜΕΤΙΤΑΝΙΔΟΥ 02:20:08.084
306 58 PANAGIOTIS GAVRILOPOULOS ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 02:20:23.804
307 13 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Ανεξάρτητος 02:21:03.164
308 76 ΠΑΡΙΣ ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΑΓΓΑΣ 02:21:03.404
309 103 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 02:21:14.653
310 77 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 02:21:25.154
311 59 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΗΓΑΣ ΣΔΥΑ 02:22:19.934
312 104 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 02:22:40.334
313 14 ΜΑΚΗΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:23:18.913
314 13 ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΠΑΠΑΧΕΙΜΩΝΑ 02:23:30.313
315 105 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΣΣΙΝΑΣ 02:23:59.294
316 5 ΧΑΡΟΥΛΑ ΛΕΝΤΣΟΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:23:59.714
317 14 ΣΠΥΡΟ ΤΣΑΛΤΑΣ 02:24:25.963
318 21 ΙΟΥΛΙΑ ΜΠΑΜΠΕ 02:24:44.533
319 15 GEORGE KAMPIS 02:25:23.023
320 60 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 02:25:37.694
321 78 KONSTANTINOS ADAMOPOULOS 02:26:25.934
322 79 ΘΟΔΩΡΗΣ ΒΥΛΤΑΝΙΩΤΗΣ 02:26:25.964
323 24 ΙΟΛΗ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 02:27:27.913
324 22 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ 02:27:35.143
325 80 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΚΑΣ 02:27:35.444
326 106 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΕΖΙΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 02:27:51.763
327 107 ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΗΛΙΟΣ KIFISSIA RUNNERS 02:27:56.863
328 108 EFSTATHIOS PANOURGIAS Outdoor Games Running Team 02:28:07.993
329 61 GEORGE LENTZIS 02:28:10.274
330 109 ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 02:28:18.223
331 62 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥΡΛΟΥΚΗΣ Outdoor Games Running Team 02:28:28.964
332 63 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΠΤΗΣ 02:28:36.614
333 110 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ 02:28:44.983
334 64 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΣ ΣΑΠΠΑΖ 02:28:55.304
335 65 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 02:29:13.963
336 81 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΟΝΤΙΤΣΗΣ 02:29:14.713
337 25 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΟΥ 02:29:49.754
338 82 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 02:29:58.843
339 66 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΛΛΑΣ 02:30:40.783
340 23 ANNA MATSOUKA Κιρκης 02:31:20.204
341 111 ΘΟΔΩΡΗΣ ΧΑΣΟΓΙΑΣ 02:31:30.373
342 83 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ 02:31:35.143
343 16 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:31:57.223
344 17 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:31:57.373
345 84 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΚΑΡΗΣ 02:32:01.663
346 112 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΣ 02:32:37.903
347 67 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 02:34:28.154
348 26 ΕΛΕΝΗ ΚΑΣΙΔΗ 02:36:31.423
349 6 ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ 02:36:31.543
350 85 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ 02:36:50.834
351 68 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΙΓΕΣ AIOLOS RUNNING TEAM 02:37:49.154
352 18 STYLIANOS SAFRAS ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 02:38:34.964
353 15 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 02:38:49.063
354 86 BILL MASTROGIANNAKIS 02:38:49.604
355 87 ΆΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΓΛΑΝΗΣ 02:38:59.714
356 69 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Δρομοπαρέα 02:40:28.933
357 70 ΘΩΜΑΣ ΜΗΤΣΟΥ 02:41:15.404
358 113 ΜΗΝΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ 02:44:09.313
359 114 ΝΙΚΟΣ ΜΟΡΙΑΝΟΣ Ε.Σ. ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 02:44:09.643
360 115 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ AIOLOS RUNNING TEAM 02:44:25.574
361 116 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ Roadrunners 02:45:25.484
362 1 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:46:00.463
363 71 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΣΑΛΙΓΚΑΡΙ TEAM 02:46:13.063
364 72 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΑΠΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 02:47:43.033
365 117 ΧΑΡΗΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 02:47:58.366
366 118 ΜΠΑΡΜΠΑΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SANTA RUNNING TEAM 02:50:02.983
367 16 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΛΙΟΣ ΣΕΒΑΣ 02:53:20.893
368 19 ΗΛΙΑΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ 02:53:42.674
369 24 ΝΙΚΗ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ 03:01:54.734
370 17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ 03:02:06.584
371 27 ΝΙΚΗ ΒΑΡΑΓΓΑ 03:04:30.824
372 119 ΠΑΝΑΓΗΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 03:14:43.963
373 88 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΖΑΡΙΦΗΣ 00:43:57.595
374 89 ΘΩΜΑΣ ΠΙΠΕΛΙΑΣ 01:18:19.027
375 18 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΕΛΙΩΖΗΣ 00:39:14.948

  • 10km
1 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΓΑΡΔΑΝΑΣ 00:37:05.955
2 2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:42:40.126
3 3 TILEMACHOS TSIAPRAS 00:47:07.216
4 4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ Α.Π.Σ Μιλτιάδης 00:47:48.016
5 5 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 00:48:18.646
6 6 KONSTANTINOS FOTOPOULOS 00:49:00.405
7 7 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 00:49:13.876
8 8 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΤΟΦΗΣ 00:49:47.205
9 9 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 00:51:06.705
10 10 TILEMACHOS PAPAEVANGELOU 00:52:56.325
11 1 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΑΚΗ EXCLUSIVE FITNESS NEA FILADELFIA 00:53:14.835
12 2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΚΟΥΡΟΥ 00:53:47.175
13 11 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΛΑΡΗΣ SANTA RUNNING TEAM 00:54:44.535
14 12 ΓΙΏΡΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΆΚΗΣ ΠΡΌΜΑΧΟΣ 00:55:27.285
15 3 ΕΛΕΝΗ-ΝΕΦΕΛΗ ΠΙΠΠΑ 00:56:10.485
16 13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Aνεξαρτητος 00:56:12.736
17 14 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΑΠΚΑΣ 00:56:48.345
18 15 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ SANTA RUNNING TEAM 00:56:59.536
19 16 ELIAS VLAVIANOS 00:57:22.845
20 4 ΕΦΗ ΚΟΥΡΟΎΒΑΝΗ SANTA RUNNING TEAM 00:59:03.915
21 5 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΗ 00:59:04.845
22 17 ΣΠΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΝΑΚΟΣ ΤΤΤ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 01:00:11.745
23 18 KLAPSIS EMMANOUIL Doridos runners 01:00:20.295
24 19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΙΡΗΣ AIOLOS RUNNING TEAM 01:00:22.066
25 20 ΝΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ CODE RUNN3RS 01:00:43.035
26 21 MARKUS SCHWENDTNER 01:00:47.866
27 22 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΔΑΜΗΣ 01:01:07.725
28 23 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΡΙΔΗΣ Doridos Runners 01:01:21.645
29 6 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΕΡΑΤΙ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:01:36.945
30 24 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ 01:01:56.115
31 25 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ 01:01:56.326
32 7 ALEXANDRA CHALATSI 01:02:06.136
33 26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΡΣΟΣ 01:03:01.155
34 27 AYMAN ATALLAH MR 01:03:14.596
35 8 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 01:03:43.876
36 28 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΛΑΡΗΣ SANTA RUNNING TEAM 01:04:00.166
37 29 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 01:04:13.456
38 30 ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΡΟΜΑΧΟΣ 01:04:21.855
39 31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΥΛΙΟΣ 01:05:42.105
40 32 ΝΙΚΟΣ ΑΡΧΟΝΤΊΔΗΣ Καμία 01:06:30.976
41 9 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ AIOLOS RUNNING TEAM 01:07:42.556
42 33 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΔΙΝΑΣ 01:07:49.966
43 34 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ 01:09:48.045
44 35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 01:09:51.015
45 10 GEORGINA TSIFTSI Fit mosquito 01:11:44.145
46 36 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ 01:11:44.836
47 37 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΧΡΥΣΙΝΑΣ Τελμησσος 01:11:45.707
48 38 KONSTANTINOS KATSAS 01:12:21.795
49 11 ΜΑΝΩΛΙΑ ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 01:13:17.506
50 12 ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΚΑΝΑΚΗ 01:13:58.005
51 13 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΛΕΦΤΑΚΗ 01:14:08.955
52 14 ΤΑΤΙΑΝΑ ΑΛΕΞΑΚΗ 01:15:03.915
53 15 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:15:55.425
54 16 ΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:15:55.486
55 17 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:15:55.846
56 18 VASILIKI TSOUTI 01:17:13.156
57 19 ΤΑΤΙΑΝΑ ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ 01:17:29.266
58 39 STYLIANOS ANDREADIS 01:19:43.305
59 40 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ CODE RUNN3RS 01:19:56.179
60 20 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΚΑΜΠΥΛΗ 01:21:24.315
61 41 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΌΣ 01:23:00.435
62 21 ΕΛΕΝΗ ΔΡΙΜΑΛΑ 01:26:54.945
63 42 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΒΡΑΤΣΟΣ ΤΕΛΜΗΣΟΣ 01:26:55.275
64 22 ΣΟΦΙΑ ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:35:49.215

  • 5km
1 1 VASILIOS GIANNIOSIS Σχολή Χατζηβεη running team 00:19:17.113
2 2 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Aiolos running team 00:20:10.963
3 3 ΠΑΝΤΕΛΉΣ ΜΑΡΟΥΝΤΑΣ ΠΡΌΜΑΧΟΣ 00:21:12.014
4 4 #NAME? 00:21:50.473
5 5 ΣΠΥΡΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 00:21:50.504
6 6 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 00:23:15.374
7 7 ΠΕΤΡΟΣ ΓΚΕΣΟΥΡΑΣ 00:23:27.313
8 8 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΟΓΛΟΥ 00:23:47.473
9 1 ΑΛΕΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗ 00:23:55.214
10 2 MARIA FOTOPOULOU 00:24:07.873
11 9 ΔΑΝΙΗΛ ΠΑΣΤΕΛΑΣ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΧΩ 00:25:37.303
12 10 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ LOGOS-SLOVO 00:25:50.714
13 11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΡΛΑΣ 00:26:36.553
14 3 ΡΑΛΛΟΥ ΜΠΑΛΤΑ 00:26:36.554
15 4 ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΥ ΠΡΟΜΑΧΟΣ 00:26:39.434
16 12 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΔΡΑΚΤΑΣ 00:27:03.615
17 13 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ 00:27:12.853
18 5 LUDMILA BARANOVA Logos-Slovo 00:28:51.583
19 14 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 00:29:18.943
20 15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΥΡΩΣΗΣ 00:29:22.274
21 6 ΝΑΓΙΑ ΓΚΕΣΟΥΡΑ 00:30:10.994
22 16 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 00:30:26.534
23 7 ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΨΩΜΙΑΔΗ 00:30:42.974
24 17 ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΟΝΕ 00:30:45.014
25 18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΑΤΣΗΣ Γερμανική Σχολή Αθηνών 00:30:54.134
26 19 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 00:31:16.423
27 20 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ 00:31:16.574
28 21 ΚΩΣΤΑΣ ΠΡΑΣΙΝΟΣ 00:31:29.084
29 22 ΝΙΚΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 00:32:07.424
30 8 ΒΙΚΥ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ EXCLUSIVE FITNESS ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ 00:32:19.303
31 9 ΑΘΗΝΑ ΣΙΑΜΑΝΤΗ 00:33:20.893
32 23 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ 00:33:26.744
33 24 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 00:33:49.513
34 25 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 00:35:10.153
35 10 ΜΑΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 00:36:41.054
36 26 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΕΛΤΖΗΣ 00:36:41.654
37 27 ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΠΟΣ 00:37:41.174
38 11 ΝΑΝΣΥ ΤΣΙΑΝΤΟΥ 00:39:33.223
39 28 ANASTASIOS VELIADIS 00:41:09.074
40 12 MARINA PSYCHOGYIOU 00:41:20.653
41 29 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ 00:41:42.914
42 13 URSULA MARIA MAKARONIDIS 00:42:49.784
43 30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 00:43:00.824
44 14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 00:43:29.593
45 15 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΥΠΑΛΔΟΥ 00:44:54.523
46 31 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:46:38.503
47 32 ΜΑΡΚΟΣ ΠΟΥΠΟΣ 00:48:11.593
48 33 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΑΣ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΆΔΗΣ ΜΑΡΑΘΏΝΑ 00:50:29.173
49 34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ 00:51:08.683
50 35 ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 00:51:28.094
51 16 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΡΑΜΠΟΤΑ 00:51:29.743
52 17 ΜΥΡΤΩ ΤΣΟΜΠΟ 00:52:19.903
53 18 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΑΝΤΟΥΡΤΖΟΓΛΟΥ 00:52:49.484
54 19 ΙΖΑΜΠΕΛΑ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗ 00:52:49.753
55 20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ 00:52:50.023
56 21 ΜΑΡΙΑ ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ 00:52:52.963
57 22 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΣΤΡΗΣΙΟΥ 00:53:22.246
58 23 ΔΩΡΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 00:53:22.664
59 24 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΤΡΑΪΚΟΥ 00:53:23.173
60 25 ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ 01:03:22.214

 

 

Δημοφιλη Αρθρα