fbpx

Πρόσφατα 'Αρθρα

Social Media

vyzantinos

Νικητής ο Σπύρος Λογοθέτης στον Βυζαντινό Αγώνα 50 χλμ. Δηλώσεις και αποτελέσματα

Ολοκληρώθηκε την Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023 στα Μέγαρα ο 4ος Βυζαντινός Αγώνας 50 χλμ.

Νικητής ήταν ο Σπύρος Λογοθέτης με 3:45:51. Δεύτερος ήταν ο Χρήστος Μαυρίκιος με 3:49:11 και τρίτος ο Γιώργος Τσουμάνης με 3:49:24.

Πρώτη γυναίκα ήταν η Αδαμαντία Λεμοντζόγλου με 4:24:30, δεύτερη η Ευαγγελία Μήτσου με 4:29:05 και τρίτη η Αγγελική Στεφανή με 4:46:00.

Βυζαντινός Σπύρος Λογοθέτης

 

Το iRun επικοινώνησε με τον νικητή του αγώνα, και διοργανωτή του Hard Sun Trail στο Αγκίστρι, Σπύρο Λογοθέτη, και μίλησαν για την τακτική του στον αγώνα, αλλά και για τις προγραμματισμένες του εξορμήσεις σε Λονδίνο και Κολοράντο.

 

  • Συνέντευξη στον Σάββα Σπανούδη

 

Σπύρο, στο πρώτο μισό ήσουν τρίτος. Ηταν εσκεμμένη η τακτική για ένα πιο αργό πρώτο μισό;

Ο στόχος μου ήταν να μπορώ να ελέγχω την απόσταση που είχα με τους υπόλοιπους. Επειδή οι δύο που προπορεύονταν δεν είχαν ξανατρέξει τον αγώνα, ήξερα ότι στην ανηφόρα από το 25ο μέχρι το 35ο, θα μπορούσα να τους πλησιάσω λίγο. Οντως κατάφερα και μείωσα τη διαφορά μας.

Μετά στο 40ό χλμ. είδα ότι ο 2ος έπιανε το πόδι του, σταματούσε να πάρει μια ανάσα, οπότε λέω αν δώσω λίγο, ίσως τον περάσω. Από την άλλη, ο Γιάννης Βαφειάδης που ήταν πρώτος ήταν άτυχος, καθώς του επιτέθηκαν κάτι σκυλιά, όπως έγινε και σε άλλους από ό,τι έμαθα μετά. Στο 46ο πέρασα τελικά μπροστά και εκεί είπα «δως τα όλα, μην κοιτάς πίσω, ό,τι είναι να γίνει θα γίνει».

 

Τον ευχαριστήθηκες γενικά τον αγώνα;

Ο συγκεκριμένος αγώνας είναι από τους αγαπημένους μου. Από τον Αύγουστο που ξεκίνησα την προετοιμασία μου ήταν ο αγώνας στόχος μου. Είναι μεγάλη ικανοποίηση, διότι μεσολαβούν και άλλα πράγματα να κάνουμε στη ζωή μας. Υποχρεώσεις, οικογένεια, ψάχνουμε μια ώρα να κάνουμε προπόνηση, τα έξοδα για τους εξοπλισμούς μας. Οταν τελικά τα καταφέρνεις, παίρνεις ικανοποίηση.

 

Ποιος είναι ο επόμενος στόχος;

Στο Λονδίνο, 7 Μαΐου 2023, το Thames Path 100 μιλίων, 160 χλμ., με αφετηρία το Λονδίνο και τερματισμό την Οξφόρδη. Είναι όλο σε μονοπάτι δίπλα από τον Τάμεση, 75% χωμάτινο και 25% πλακόστρωτο.

Ο Βυζαντινός και το Λονδίνο είναι και οι βασικοί αγώνες προετοιμασίας μου για τον αγώνα – στόχο στο Κολοράντο στις 19 Αυγούστου, το Leadville Trail 100, επίσης 100 μιλίων, που ξεκινάει από 3500 μέτρα υψόμετρο (ο Ολυμπος να φανταστείς έχει 2918) και φτάνει στα 3800. Είναι βουνίσιος 100% και ο δεύτερος πιο ιστορικός αγώνας υπεραπόστασης της Αμερικής.

 

Θα έχουμε Hard Sun Trail φέτος στο Αγκίστρι;

Δεν θα γίνει φέτος. Δεν υπάρχει βοήθεια. Μόνος μου δεν μπορώ να το κάνω, και δεν ξέρω και αν θα ξαναγίνει. Υπάρχουν ιδέες για άλλα πράγματα που θέλω να κάνω, στο Αγκίστρι πάντα, αλλά θέλουν και αυτά βοήθεια.

 

Σε ακούμε καλά και ευχόμαστε να ευχαριστηθείς τους συναρπαστικούς αγώνες που έρχονται.

Ναι, είμαι καλά, ειδικά έχοντας πετύχει όλα αυτά μετά από απραξία ενάμιση χρόνου λόγω χειρουργείου στους κοιλιακούς, καθώς τραυματίστηκα τον Μάρτιο του 2020. Είναι μεγάλη ικανοποίηση να βλέπεις ότι φτάνεις στο επίπεδο που ήσουν και ότι μπορείς να ξανατρέξεις όπως πριν.

 

Τα αποτελέσματα στον 4ο Βυζαντινό Αγώνα 2023 (50 χλμ.):

Place Age Rank Gender Name AG CP25k ChipTime Club pace/km
1. 1 M ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M30-34 1:41:49 3:45:51 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 4:31
2. 1 M ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M50-54 1:44:39 3:49:11 4:35
3. 1 M ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M45-49 1:40:52 3:49:24 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 4:35
4. 1 M ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M35-39 1:40:52 3:50:35 VG DISTANCE RUNNERS 4:36
5. 2 M ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΣ M45-49 1:51:43 3:58:41 RAFINA RUNNERS 4:46
6. 2 M ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M30-34 1:56:36 4:02:18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:50
7. 3 M ΦΕΡΓΑΔΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M45-49 1:51:35 4:11:38 BAND OF RUNNERS 5:02
8. 2 M ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M50-54 1:51:36 4:13:29 GREAT 5:04
9. 1 M ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M40-44 1:52:07 4:14:47 ΣΔΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5:05
10. 2 M ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ M35-39 1:57:08 4:14:48 ROUT FAMILY 5:05
11. 4 M ΣΤΑΥΡΌΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΎΡΟΣ M45-49 1:57:48 4:16:46 ΣΠΑΡΤΙΆΤΕΣ ΔΡΟΜΕΊΣ 5:08
12. 2 M ΚΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M40-44 1:52:09 4:19:11 NS COACHING 5:11
13. 3 M ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M40-44 1:56:39 4:23:24 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:16
14. 3 M ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M50-54 1:58:36 4:23:53 KONTOGIANNIS RUNNING TEAM 5:16
15. 4 M ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M50-54 2:08:26 4:24:03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:16
16. 1 F ΛΕΜΟΝΤΖΌΓΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ F35-39 2:03:44 4:24:30 Άνεμος Χανίων 5:17
17. 5 M ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M45-49 2:04:28 4:25:25 L-CREW 5:18
18. 5 M ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M50-54 2:05:27 4:25:33 ΜΕΓΑΡΑ/AllTerrainRunners 5:18
19. 3 M ΒΥΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M35-39 2:00:57 4:25:41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:18
20. 4 M ΠΑΡΕΚΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ M35-39 1:50:57 4:27:02 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:20
21. 4 M ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M40-44 2:03:09 4:27:45 ALL TERAIN RUNNERS 5:21
22. 6 M ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ M50-54 1:59:46 4:28:38 ΤΤΤ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5:22
23. 1 F ΜΗΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F40-44 2:06:05 4:29:05 5:22
24. 5 M ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M40-44 2:06:23 4:29:52 ΡΑΦΗΝΑ RUNNERS 5:23
25. 6 M ΜΑΚΑΛΙΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ M45-49 2:02:41 4:30:23 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 5:24
26. 1 M ΚΡΙΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M55-59 2:03:49 4:32:42 Φλόγα 5:27
27. 2 M ΜΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M55-59 2:07:03 4:32:42 Φειδιππίδης 5:27
28. 7 M ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M45-49 2:05:08 4:32:48 5:27
29. 5 M ΜΙΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M35-39 2:03:22 4:35:19 ΑΣΑΠ 5:30
30. 7 M ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M50-54 2:11:57 4:38:08 MARATHON CLUB 5:33
31. 8 M ΜΠΟΥΦΗΣ ΤΑΣΟΣ M45-49 2:10:12 4:38:10 Dimopoulos coaching 5:34
32. 3 M ΜΕΣΑΝΥΧΤΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ M55-59 2:07:30 4:40:24 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 5:36
33. 3 M ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M30-34 2:13:06 4:44:06 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 5:41
34. 9 M ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M45-49 2:16:56 4:44:17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:41
35. 8 M CABUGA AMANCIO JR. M50-54 2:04:27 4:45:13 PILIPINAS RUNNERS GREECE 5:42
36. 6 M ΤΗΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M40-44 2:05:57 4:45:43 ΑΠΣ ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΉΣ 5:42
37. 1 F ΣΤΕΦΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F45-49 2:10:44 4:46:00 ECORUNNERS 5:43
38. 7 M ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M40-44 2:12:42 4:47:08 Αθηνόδωρος ο αιγιευς 5:44
39. 6 M ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M35-39 2:12:49 4:47:31 ΣΥΝΕΧΙΖΩ… 5:45
40. 8 M ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ M40-44 2:17:05 4:47:40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:45
41. 10 M ΜΠΕΛΕΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M45-49 2:05:23 4:48:22 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5:46
42. 11 M ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΑΚΗΣ M45-49 2:09:45 4:48:43 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:46
43. 9 M ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M50-54 2:14:37 4:51:12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:49
44. 2 F ΝΑΤΣΙΟΠΟΎΛΟΥ ΒΙΚΤΏΡΙΑ F45-49 2:12:08 4:51:18 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 5:49
45. 1 M ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M60-64 2:19:32 4:51:22 FREE RUNNERS 5:49
46. 9 M ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M40-44 2:10:49 4:51:37 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:50
47. 10 M ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M40-44 2:08:03 4:52:09 5:50
48. 12 M ΜΠΑΙΛΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ M45-49 2:13:06 4:52:37 ΔΡΟΜΕΊΣ ΣΥΡΟΥ 5:51
49. 4 M ΚΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M55-59 2:10:13 4:54:11 Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ 5:53
50. 3 F ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΛΕΝΑ F45-49 2:12:49 4:54:13 ΤΤΤ 5:53
51. 11 M ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M40-44 2:11:57 4:54:35 Never give up 5:53
52. 7 M ΞΥΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M35-39 2:11:56 4:54:34 Never give up 5:53
53. 13 M ΚΡΟΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M45-49 2:12:40 4:55:44 5:55
54. 12 M ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M40-44 2:10:37 4:55:47 ΕΥΚΛΗΣ 5:55
55. 13 M ΚΟΥΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M40-44 2:09:26 4:56:11 ΕΛΕΥΣΙΝΑ 5:55
56. 10 M ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ M50-54 2:13:28 4:56:26 ΣΔΥΠ 5:56
57. 2 M ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΠΎΡΟΣ M60-64 2:01:55 4:56:57 ΣΔΥΡΕΘΥΜΝΟΥ 5:56
58. 14 M ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M40-44 2:19:28 4:57:22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:56
59. 5 M ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ M55-59 2:09:17 4:58:25 ΣΕΒΑΣ ΠΆΤΡΑΣ,-3Π 5:58
60. 1 M ΝΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:18:00 4:58:41 ΑRLA RUNNING TEAM 5:58
61. 15 M ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M40-44 2:09:45 4:59:34 Παλληνιοι δρομεις 5:59
62. 14 M ΒΑΒΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ M45-49 2:25:57 5:01:50 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:02
63. 15 M ΚΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M45-49 2:17:15 5:01:48 ΟΜΑΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 6:02
64. 16 M ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M40-44 2:23:52 5:01:52 ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 6:02
65. 11 M ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M50-54 2:17:19 5:02:03 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:02
66. 16 M ΣΑΡΔΕΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M45-49 2:18:04 5:02:12 Dimopoulos Coaching/ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:02
67. 4 F ΧΑΤΖΗΡΟΔΟΥ AIKATERINI F45-49 2:22:19 5:02:44 Ανεξαρτητη 6:03
68. 8 M ΚΡΑΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M35-39 2:24:50 5:02:53 Γαλατσι runners 6:04
69. 17 M ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M45-49 2:20:21 5:03:32 Spartans Runners Dimopoulos Coaching 6:04
70. 12 M ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M50-54 2:25:57 5:03:48 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:04
71. 6 M CURATOLO LEONRADO M55-59 2:10:41 5:04:27 EFKLIS ATHENS 6:05
72. 1 F ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΝΝΥ F55-59 2:25:29 5:04:48 Τ.Τ.Τ ΤΑΚΗΣ  ΣΚΟΥΛΗΣ 6:06
73. 17 M ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΝΙΚΟΣ M40-44 2:10:28 5:05:15 ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤ 6:06
74. 18 M ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M45-49 2:17:17 5:05:44 Polias Runners 6:07
75. 13 M ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M50-54 2:05:57 5:06:29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:07
76. 7 M ΣΠΕΡΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M55-59 2:26:20 5:06:59 ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 6:08
77. 9 M ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M35-39 2:26:04 5:07:55 TZANETAKIS LAB 6:10
78. 4 M ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M30-34 2:32:00 5:08:01 6:10
79. 1 M ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M19-29 2:15:05 5:08:55 Ανεξάρτητος 6:10
80. 5 F ΓΛΥΚΑ ΕΛΕΑΝΝΑ F45-49 2:18:24 5:08:46 Myathlete 6:10
81. 8 M ΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M55-59 2:10:53 5:08:25 6:10
82. 14 M ΜΑΓΓΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M50-54 2:21:39 5:09:42 Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Λάρισας 6:12
83. 15 M ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M50-54 2:15:46 5:10:37 ΣΔΥΠ-ΑΣΑΘ-PANOLYMPIA 6:12
84. 16 M ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M50-54 2:20:06 5:10:41 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 6:13
85. 9 M ΝΤΕΛΛΟΣ ΘΩΜΑΣ M55-59 2:25:59 5:10:52 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:13
86. 17 M ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M50-54 2:25:21 5:10:53 6:13
87. 1 F PIRIE AIMEE F19-29 2:29:33 5:11:43 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ COACHING 6:14
88. 18 M ΜΠΙΤΡΑΣ ΒΑΣΊΛΗΣ M50-54 2:21:38 5:11:47 Kaldi’s Ranning  team Larisa 6:14
89. 18 M ΠΡΟΚΟΣ ΜΙΛΤΟΣ M40-44 2:17:15 5:12:14 6:14
90. 19 M ΓΛΕΝΤΖΈΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M50-54 2:21:55 5:12:50 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 6:15
91. 1 F ΤΖΙΜΑ ΕΛΕΝΗ 2:25:29 5:12:48 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 6:15
92. 20 M ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ M50-54 2:19:44 5:15:24 Ανεξάρτητος 6:18
93. 6 F ΚΩΣΤΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ F45-49 2:25:59 5:15:34 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 6:18
94. 19 M ΜΟΡΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M40-44 2:14:55 5:17:39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:21
95. 20 M ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΒΑΣΊΛΗΣ M40-44 2:28:55 5:18:02 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 6:21
96. 19 M ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M45-49 2:25:26 5:18:37 Olympia Runners 6:22
97. 21 M ΜΠΙΘΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M40-44 2:17:26 5:18:51 VG DISTANCE RUNNERS 6:22
98. 10 M ΒΑΡΟΥΧΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M35-39 2:38:31 5:18:58 Σ.ΜΑΧ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 6:23
99. 2 F ΜΑΚΡΥΠΙΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΎΛΑ F40-44 2:23:56 5:19:32 Never give up 6:23
100. 3 M ΑΗΔΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M60-64 2:13:37 5:19:32 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:23
101. 4 M ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M60-64 2:18:08 5:19:37 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:23
102. 10 M ΣΠΑΧΉΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M55-59 2:26:29 5:19:26 ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ & ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:23
103. 21 M ΠΙΛΟΥΡΗΣ ΜΑΚΗΣ M50-54 2:15:03 5:19:44 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 6:23
104. 11 M ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΠΑΝΟΣ M55-59 2:40:40 5:19:28 BORN TO RUN 6:23
105. 20 M ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M45-49 2:23:19 5:17:06 ΣΔΥΑ 6:24
106. 21 M ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ M45-49 2:22:55 5:20:50 ERGOSCAN 6:25
107. 2 F NAEGELE GABI F55-59 2:32:12 5:23:35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:28
108. 22 M ΜΑΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M45-49 2:35:27 5:23:30 Space Runners 6:28
109. 22 M ΔΡΑΓΟΥΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ M50-54 2:36:00 5:23:57 COSMOTE 6:28
110. 22 M ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M40-44 2:23:35 5:24:05 6:29
111. 1 F ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ ΜΑΡΚΕΛΑ F30-34 2:28:35 5:25:16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:30
112. 23 M ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M50-54 2:32:28 5:24:55 Galatsi runners 6:30
113. 2 M ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M19-29 2:28:16 5:25:25 6:31
114. 3 F ΚΑΛΥΒΑ ΧΡΥΣΑ F40-44 2:36:37 5:26:41 NEVER GIVE UP 6:32
115. 23 M ΛΑΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M45-49 2:26:03 5:27:24 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:33
116. 23 M ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M40-44 2:23:09 5:27:36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:33
117. 24 M ΣΠΙΓΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M45-49 2:31:30 5:27:54 Ανεξάρτητος 6:33
118. 1 F ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ F50-54 2:37:37 5:27:57 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:34
119. 7 F ΜΠΑΡΤΖΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ F45-49 2:22:37 5:28:30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:34
120. 24 M ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΘΗΣ M40-44 2:21:35 5:28:31 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6:34
121. 25 M ΣΠENTZAΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M45-49 2:21:01 5:29:08 HERBALIFE 6:35
122. 24 M ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M50-54 2:27:06 5:30:17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:36
123. 25 M ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M40-44 2:12:41 5:30:55 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:37
124. 26 M ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M45-49 2:42:14 5:30:54 G – TOP 6:37
125. 8 F ΚΑΡΓΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F45-49 2:36:56 5:32:58 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:39
126. 27 M ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M45-49 2:25:27 5:35:05 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ-kasimistraining 6:42
127. 12 M ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M55-59 2:39:52 5:35:47 My active 6:43
128. 4 F ΣΚΑΛΚΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ F40-44 2:37:03 5:37:03 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:44
129. 28 M ΜΑΥΡΟΓΙΆΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M45-49 2:18:40 5:37:51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:45
130. 25 M ΑΛΕΞΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M50-54 2:42:47 5:38:23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:46
131. 29 M ΤΣΑΚΑΣ ΣΠΎΡΟΣ M45-49 2:35:27 5:39:40 TZANETAKIS LAB 6:47
132. 26 M ΧΟΥΧΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M40-44 2:25:18 5:40:02 FREE RUNNERS 6:48
133. 26 M ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ M50-54 2:22:10 5:40:03 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 6:48
134. 5 M ΚΑΡΑΝΑΣΤΆΣΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M60-64 2:29:17 5:41:16 ΠΑΛΛΉΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 6:49
135. 27 M ΤΣΑΠΟΥΡΝΉΣ ΣΤΈΦΑΝΟΣ M50-54 2:42:54 5:41:28 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΊΝΑΣ 6:50
136. 13 M ΦΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M55-59 2:22:02 5:42:29 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:51
137. 9 F ΠΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ F45-49 2:47:18 5:43:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:51
138. 30 M ΕΥΣΤΑΘΌΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M45-49 2:40:53 5:44:10 ΑΠΣ ΤΡΙΑΣ /ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 6:53
139. 31 M ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M45-49 2:32:41 5:44:23 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 6:53
140. 32 M ΣΤΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΎΦΩΝ M45-49 2:40:00 5:45:06 Priority running team -tarahamuras 6:54
141. 2 F ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΤΙΓΟΝΗ F19-29 2:40:08 5:45:25 L-Crew 6:54
142. 3 M ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M19-29 2:36:02 5:45:32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:55
143. 6 M ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M60-64 2:36:03 5:45:34 ΟΡΕΙΒ.ΣΥΛ.ΣΠΑΤΩΝ 6:55
144. 33 M ΜΑΞΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M45-49 2:38:31 5:45:51 Π.Α.Θ. 060 6:55
145. 10 F ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F45-49 2:43:38 5:46:09 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 6:55
146. 1 M ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M70+ 2:41:12 5:46:55 Απ.Δυτικής Αττικής 6:56
147. 34 M ΓΚΟΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M45-49 2:43:34 5:48:24 ΚΟΥΡΦΑΛΙ ΝΕΙΤΣΟΥΡ ΡΑΝΝΕΡΣ 6:58
148. 35 M ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M45-49 2:36:10 5:49:53 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:00
149. 1 F ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ F65-69 2:42:45 5:50:30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:00
150. 7 M ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M60-64 2:41:50 5:52:03 ΣΑΦΑΝΣ 7:02
151. 11 M ΜΕΛΙΣΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M35-39 2:38:10 5:52:04 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:03
152. 12 M ΔΕΪΜΕΖΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ M35-39 2:38:10 5:52:04 Free Runners 7:03
153. 28 M ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M50-54 2:41:47 5:52:31 Free runners 7:03
154. 36 M ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ ΦΩΤΗΣ M45-49 2:52:38 5:52:59 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:04
155. 5 M ΓΕΛΑΔΑΣ ΧΡΉΣΤΟΣ M30-34 2:31:11 5:53:38 ΟΡΣΙΠΠΟΣ 7:04
156. 11 F ΚΟΝΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F45-49 2:47:40 5:54:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:05
157. 12 F ΚΑΛΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F45-49 2:50:49 5:53:44 IFI’S TEAM 7:05
158. 3 F ΣΒΑΡΝΑ ΦΩΤΕΙΝΉ F19-29 2:47:41 5:54:15 Αθλητικό σωματείο Αγίας Παρασκευής 7:05
159. 27 M ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΌΡΙΟΣ M40-44 2:47:14 5:54:25 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 7:05
160. 2 M ΔΡΟΣΟΣ ΒΕΝΕΤΟΥΛΗΣ M70+ 2:46:33 5:55:04 ΕΥΚΛΗΣ 7:06
161. 28 M ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M40-44 2:32:44 5:55:21 7:06
162. 29 M ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΡΗΣ M40-44 2:45:38 5:55:22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:07
163. 13 F ΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F45-49 2:40:46 5:55:35 Space Runners 7:07
164. 1 M ΛΑΓΙΟΣ ΘΑΚΗΣ M65-69 2:36:20 5:56:06 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ “Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ “ 7:07
165. 14 M ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M55-59 2:41:17 5:56:02 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ -ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΌΜΟΥ 7:07
166. 37 M ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M45-49 2:41:03 5:56:47 ΣΤΕΜΝΙΤΣΑ 7:08
167. 29 M ΜΠΡΑΚΟΥΜΑΤΣΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ M50-54 2:41:01 5:56:48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:08
168. 38 M ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΝΙΚΟΣ M45-49 2:33:45 5:57:11 Ανεξάρτητος 7:08
169. 2 F CABUGA MA.FE F50-54 2:36:24 5:57:28 PILIPINAS RUNNERS GREECE 7:09
170. 30 M ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M50-54 2:39:23 5:57:43 Αγευς ΑΣ Αργολίδας 7:09
171. 31 M ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ M50-54 2:42:54 5:57:31 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 7:09
172. 8 M ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΥ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ M60-64 2:42:54 5:57:31 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 7:09
173. 15 M BUZZOLAN CORRADO M55-59 2:38:23 5:57:31 SPORT RACE ASD SCHIO 7:09
174. 16 M NUCIFORA CARMELO M55-59 2:38:13 5:57:21 RUN CARD 7:09
175. 39 M ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M45-49 2:36:33 5:58:18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:10
176. 14 F ΡΑΠΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F45-49 2:39:10 5:58:39 ΜARATHON TEAΜ GREECE BY MARIA POLYZOU 7:10
177. 9 M ΚΟΥΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M60-64 2:39:10 5:58:45 Marathon team by Maria polyzou 7:10
178. 30 M ΧΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M40-44 2:26:40 6:01:04 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:13
179. 3 F ΣΓΟΥΡΟΠΟΎΛΟΥ ΜΑΤΙΝΑ F50-54 2:38:28 6:02:04 SCIENCETRAINING 7:14
180. 40 M ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M45-49 2:38:29 6:02:05 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ – DIMOPOULOS COACHING 7:14
181. 41 M ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M45-49 2:46:27 6:02:33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:15
182. 17 M ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M55-59 2:39:54 6:02:40 ΣΑΦΑΝΣ 7:15
183. 31 M ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M40-44 2:54:36 6:03:15 ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 7:16
184. 2 M ΠΑΤΑΚΑΣ ΘΕΡΙΝΟΣ M65-69 2:40:05 6:03:28 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:16
185. 42 M ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M45-49 2:42:46 6:03:54 ΣΔΥΠ 7:16
186. 6 M ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ M30-34 2:31:09 6:04:06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:17
187. 43 M ΑΜΑΝΑΤΙΑΔΗΣ DIMITRIS M45-49 2:45:56 6:04:40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:17
188. 44 M ΜΠΕΗΣ ΦΩΚΙΩΝ M45-49 2:46:25 6:06:31 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ / PALAMARIS RUNNING TEAM 7:20
189. 32 M ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M50-54 2:33:18 6:06:54 Κώοι δρομείς 7:20
190. 33 M ΚΩΣΤΟΓΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M50-54 2:46:48 6:06:56 ΚΩΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:20
191. 32 M ΤΕΚΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M40-44 2:50:44 6:07:58 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 7:22
192. 45 M ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M45-49 2:43:33 6:08:56 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:22
193. 2 F ΔΑΦΝΗ ΕΥΑ F30-34 2:47:40 6:09:36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:23
194. 7 M ΔΑΦΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M30-34 2:48:56 6:10:10 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 7:24
195. 34 M ΔΗΜΌΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M50-54 2:53:14 6:12:16 Dimopouloscoaching/ Spartanrunners 7:26
196. 46 M ΑΔΑΜΟΣ ΝΙΝΟΛΑΟΣ M45-49 2:46:29 6:12:20 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:27
197. 15 F ΤΣΟΛΙΑΚΟΥ ΑΝΝΑ F45-49 2:46:47 6:14:19 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 7:29
198. 47 M ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M45-49 2:57:41 6:15:23 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΙΜΟΔΟΤΏΝ ΦΑΛΑΝΗΣ 7:30
199. 35 M ΚΕΛΑΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ M50-54 2:48:23 6:15:23 SANTA RUNNING TEAM 7:30
200. 33 M ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M40-44 2:50:16 6:15:45 ETERNAL RUNNERS 7:30
201. 48 M ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M45-49 2:53:30 6:16:25 Α.Σ ΑΓΩΝ 7:31
202. 10 M ΧΑΤΖΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ M60-64 3:03:20 6:16:43 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:32
203. 18 M ΚΑΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M55-59 2:47:49 6:17:09 ΧΟΧΛΙΟΣ ΤΕΑΜ 7:32
204. 36 M ZANAI ΑΛΦΡΕΝΤΟ M50-54 2:49:51 6:17:03 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 7:33
205. 49 M ΣΟΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M45-49 2:46:14 6:17:30 7:33
206. 3 M ΚΑΚΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M65-69 2:50:05 6:17:37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:33
207. 19 M ΒΑΡΑΔΑΣ ΗΛΙΑΣ M55-59 2:43:41 6:17:31 ΟΛΥΜΠΙΟΙ Ν Ι 7:33
208. 16 F ΧΑΣΙΩΤΗ ΦΑΝΗ F45-49 2:50:13 6:17:42 συλλογος Μαραθωνοδρόμων Νομού Λαρισας 7:33
209. 3 M ΑΣΤΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M70+ 3:03:20 6:18:39 7:34
210. 17 F ΠΑΓΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F45-49 3:00:32 6:18:17 GALATSI RUNNERS 7:34
211. 34 M ΡΙΓΑΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M40-44 2:49:03 6:18:22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:34
212. 35 M ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M40-44 2:41:36 6:18:30 ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΒΛΕΠΟΥΜΕ 7:34
213. 20 M ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M55-59 2:53:20 6:19:03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:35
214. 37 M ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M50-54 2:53:23 6:19:03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:35
215. 36 M ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M40-44 2:53:20 6:19:03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:35
216. 50 M ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M45-49 2:53:16 6:19:04 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:35
217. 4 F ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ F50-54 2:50:15 6:19:16 Ανεξαρτητη 7:35
218. 3 F ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΖΟΥΛΗ F55-59 2:48:15 6:19:31 ΣΔΥ”ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ /TTRUNNERS 7:35
219. 13 M ΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M35-39 2:34:03 6:19:37 ΑΡΓΟΣ 7:35
220. 37 M ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ M40-44 2:41:27 6:19:32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:36
221. 18 F ΜΥΤΙΛΗΝΟΥ ΦΑΝΗ F45-49 2:55:33 6:20:08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:36
222. 4 M ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M65-69 2:44:15 6:21:08 L-CREW 7:37
223. 14 M ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M35-39 2:57:43 6:22:57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:40
224. 21 M ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M55-59 2:51:53 6:24:03 ΣΔΥΑ 7:41
225. 5 M ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M65-69 2:49:53 6:24:56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:42
226. 38 M ΣΑΡΓΕΝΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M50-54 2:53:44 6:24:43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:42
227. 38 M ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M40-44 2:53:42 6:24:43 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 7:42
228. 39 M ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M50-54 2:50:47 6:25:28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:42
229. 4 F ΚΑΛΕΡΓΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ F55-59 2:57:17 6:25:52 ΣΔΥΠ/ΠΔΣ Οδυσσέας 7:43
230. 51 M ΞΗΡΟΜΕΡΗΣΙΟΣ ΒΑΙΟΣ M45-49 2:48:34 6:26:32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:44
231. 52 M ΤΣΕΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M45-49 2:48:23 6:26:52 SANTA RUNNING TEAM 7:44
232. 39 M ΡΟΥΜΠΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M40-44 2:50:49 6:27:19 RAFINA RUNNERS 7:45
233. 53 M ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΣΠΎΡΟΣ M45-49 2:50:00 6:27:36 ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ 7:45
234. 22 M ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M55-59 2:54:24 6:27:49 RAFINA RUNNERS 7:45
235. 54 M ΜΑΛΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M45-49 3:05:28 6:28:03 RAFINA RUNNERS 7:46
236. 55 M ΜΠΆΚΑΣ ΜΠΆΜΠΗΣ M45-49 2:46:57 6:29:05 ΣΠΆΡΤΑΘΛΟΝ 7:46
237. 5 F ΒΑΡΕΛΑ ΑΣΗΜΙΝΑ F40-44 2:46:26 6:29:43 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 7:47
238. 8 M ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ M30-34 2:46:20 6:29:37 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:47
239. 23 M ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M55-59 2:47:41 6:29:36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:47
240. 15 M ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ M35-39 2:40:55 6:29:39 ΣΔΥΠ 7:47
241. 24 M ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M55-59 3:00:33 6:30:02 Α.Π.Σ. “ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 7:48
242. 2 M ΝΙΚΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2:53:04 6:30:37 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩ ΛΑΡΙΣΑΣ 7:49
243. 11 M ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M60-64 2:51:13 6:31:03 7:49
244. 40 M ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ M50-54 3:01:03 6:31:25 Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ (Α.Ο.Φ) 7:49
245. 6 M ΔΙΑΜΑΝΤΉΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M65-69 2:48:22 6:31:31 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:50
246. 4 M ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M70+ 2:53:34 6:31:44 ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7:50
247. 7 M ΝΟMIKΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M65-69 2:49:18 6:32:40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:51
248. 25 M ΚΑΣΤΩΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M55-59 2:57:27 6:32:42 ΣΥΛ.ΜΑΡ.ΛΑΡΙΣΑΣ 7:51
249. 26 M ΓΟΥΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M55-59 2:57:26 6:34:33 Μαραθωνοδρόμων Λάρισας – Λύκοι Κεχαγιογλου 7:53
250. 12 M ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M60-64 2:45:29 6:34:26 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 7:53
251. 56 M ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M45-49 2:55:48 6:35:20 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:54
252. 40 M ΚΑΡΑΜΠΟΎΛΗΣ ΙΕΡΌΘΕΟΣ M40-44 2:53:32 6:37:13 ΠΕΡΣΕΒΟΣ 7:57
253. 41 M ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M40-44 2:53:50 6:38:31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:58
254. 19 F ΜΕΪΜΑΡΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ F45-49 3:05:51 6:38:10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:58
255. 42 M ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ M40-44 2:48:37 6:39:22 Santa Running Team 7:59
256. 5 F ΞΑΞΙΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ F50-54 2:54:59 6:39:35 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 7:59
257. 41 M ΚΑΛΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M50-54 2:51:36 6:39:16 DELTA RUNNING TEAM 7:59
258. 43 M ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ M40-44 3:00:31 6:39:43 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:00
259. 44 M ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ M40-44 2:43:28 6:40:40 ΣΔΥΕ 8:01
260. 42 M ΔΡΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ M50-54 3:00:52 6:40:54 ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ 8:01
261. 20 F ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F45-49 2:49:18 6:42:16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:03
262. 13 M ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ M60-64 2:49:19 6:43:34 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:04
263. 57 M ΤΣΕΓΚΛΑΖ ΝΤΑΝΙΈΛ M45-49 2:45:47 6:46:11 ΣΔΥ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 8:07
264. 43 M ΒΟΥΓΊΔΗΣ ΤΑΣΟΣ M50-54 3:12:16 6:48:32 V Krantor 8:10
265. 6 F ΣΤΕΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F50-54 3:06:27 6:49:22 Run Baby Run 8:11
266. 58 M ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M45-49 2:54:11 6:50:13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:13
267. 27 M ΤΡΙΜΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M55-59 3:01:13 6:53:25 ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ 8:16
268. 59 M ΓΚΛΩΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M45-49 3:01:49 6:53:20 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 8:16
269. 60 M ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ M45-49 3:03:28 6:54:12 ΕΥΚΛΗΣ 8:17
270. 44 M ΣΚΛΗΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M50-54 2:45:04 6:57:20 Τράπεζα αίματος Μαρίνου ζαπατη 8:21
271. 45 M ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ M50-54 2:54:04 6:58:14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:21
272. 61 M ΚΟΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ M45-49 2:54:05 6:58:15 Korbis Fitness Training 8:21
273. 6 F ΚΕΦΟΚΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F40-44 3:11:16 6:58:37 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ – ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 8:22
274. 62 M ΠΑΓΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M45-49 3:11:20 6:58:41 Μαραθωνοδρόμοι Δρομεις Αργολίδας 8:23
275. 8 M ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M65-69 3:11:20 6:58:41 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 8:23
276. 46 M ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΊΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M50-54 3:11:15 6:58:39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:23
277. 45 M ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M40-44 3:11:56 7:03:26 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8:28
278. 63 M ΚΑΛΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M45-49 3:00:04 7:03:38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:28
279. 46 M ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M40-44 2:52:59 7:04:26 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 8:29
280. 64 M ΠΑΠΑΖΩΓΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M45-49 3:01:21 7:05:37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:30
281. 2 F ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F35-39 3:18:36 7:05:17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:30
282. 9 M ΓΟΡΓΌΤΣΙΑΣ ΣΩΤΉΡΗΣ M65-69 2:56:20 7:09:02 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 8:34
283. 47 M ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M40-44 3:04:50 7:09:48 ΣΔΥΠ 8:36
284. 48 M ΔΑΛΔΑΡΑΣ ΣΤΑΎΡΟΣ M40-44 3:00:31 7:10:01 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:36
285. 28 M ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M55-59 3:00:58 7:11:13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:37
286. 7 F ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ F40-44 3:00:57 7:11:13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:37
287. 65 M ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M45-49 2:59:25 7:12:42 ΟΡΣΙΠΠΟΣ 8:39
288. 2 F ΔΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ F65-69 3:17:48 7:13:41 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 8:40
289. 5 F ΤΣΙΠΑΡΗ ΜΑΡΙΑ F55-59 3:17:48 7:13:41 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 8:40
290. 49 M ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M40-44 2:57:56 7:16:22 YOGA HEALING CENTER 8:44
291. 50 M ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M40-44 3:15:29 7:17:12 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:45
292. 29 M ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M55-59 3:01:24 7:17:15 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 8:45
293. 21 F ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΧΑΡΑ F45-49 3:15:28 7:17:12 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:45
294. 66 M ΜΑΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M45-49 2:58:36 7:19:47 IFI’S TEAM 8:48
295. 3 F ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΙΤΣΑ F35-39 3:15:12 7:32:49 ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 9:04
296. 14 M ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M60-64 3:17:22 7:32:52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:04
297. 16 M ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M35-39 3:11:12 7:43:47 AEGEAN AIRLINES 9:17
298. 5 M ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M70+ 3:23:07 7:44:21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:17
299. 47 M ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M50-54 3:25:52 7:46:21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:20
300. 17 M ΧΑΛΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M35-39 3:19:42 7:47:01 Μoby RUNNING PIRAEUS 9:20
301. 67 M ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M45-49 3:20:02 7:47:18 Ανεξαρτητος 9:21
302. 15 M ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M60-64 3:28:28 7:47:46 ΣΔΥΠ 9:21
303. 48 M ΜΠΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M50-54 3:26:14 7:50:08 ΣΔΥ Αθήνας 9:24
304. 30 M ΝΤΟΜΑΛΗΣ KOSTAS M55-59 7:57:32 KOUTSA KOUTSA 9:33
305. 18 M ΑΝΘΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ M35-39 3:17:51 7:57:18 ΣΔΥΠ ΠΕΙΡΑΙΑ 9:33
DNF -1 F CHISE MARIANA F45-49 2:50:50 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
DNF -1 F ΔΕΣΙΠΡΗ ΕΡΙΚΑ F55-59 Santa Running Team
DNF -1 M ΜΑΝΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M40-44 2:55:08 ΜΠΑΡΟΥΤΟΚΑΠΝΙΣΜΕΝΟΙ ΠΑΤΡΑΣ
DNF -1 M ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M45-49 1:50:42 DIMOPOULOS COACHING
DNF -1 M ΣΚΟΥΦΑΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M50-54 3:12:33 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

Ερχονται ακόμα:

21ος Δρόμος Αργολικού Κόλπου (12 Φεβρουαρίου 2023)

Mitsero Mine Run (19 Φεβρουαρίου 2023)

Karteros Run (4-5 Μαρτίου 2023)

Γράψε Σχόλιο

You don't have permission to register