fbpx

Πρόσφατα 'Αρθρα

Social Media

rizos

Φεστιβάλ κάθετων αλμάτων το Σάββατο 14/1/23 στη Θεσσαλονίκη

Φεστιβάλ κάθετων αλμάτων θα γίνει το Σάββατο 14 Ιανουαρίου 2023 στο κλειστό «Τασούλα Κελεσίδου» στους Αμπελόκηπους της Θεσσαλονίκης.

Το πρόγραμμα των αγώνων περιλαμβάνει ύψος και επί κοντώ Ανδρών και Γυναικών και αναμένεται να συμμετάσχουν αρκετοί αθλητές και αθλήτριες από τη Θεσσαλονίκη και την ευρύτερη περιοχή.

Τους αγώνες διοργανώνει η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Θεσσαλονίκης, σε συνεργασία με τον Ερμή Κωνσταντινούπολης 1877 και είναι αφιερωμένοι στον Βαγγέλη Κουρκουτίδη.

Σύμφωνα με τις συμμετοχές, το παρών στη διοργάνωση θα δώσουν ο Ανδρέας Μίτα, η Παναγιώτα Δόση και η Στέλλα Μιχαηλίδου στο ύψος, ο Γιάννης Ρίζος, η Ηλιάνα Τριανταφύλλου και η Εβίνα Παναγιώτου στο επί κοντώ.

rizos

 

Αναλυτικά οι συμμετοχές:

ΑΝΔΡΕΣ

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1) ΜΕΡΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1999  Π.Α.Ο.Κ

2) ΜΙΤΑ ΑΝΤΡΕΑΣ         2005  Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”

3) ΦΡΑΓΓΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  1997  ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ

4) ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ       2006  ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ

5) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ          2003  ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ

6) ΚΟΥΤΣΙΟΓΚΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ         2005  ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

7) ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   2007  ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ

8) ΓΚΙΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ         2003  ΟΚΑΚ

9) ΒΑΔΙΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001  ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1877

10) ΤΣΟΡΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   2007  ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ

11) ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     2006  Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ

12) ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          2008  ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ

13) ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   1998  Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ

 

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ

1) ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       2000  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

2) ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ          2001  Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

3) ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      2004  ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004

4) ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ         2004  ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

5) ΤΖΙΟΜΑΛΛΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ         2004  ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93

6) ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   2003  ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93

7) ΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003  ΑΣ ΡΗΓΑΣ

8) ΚΟΥΠΟΥΡΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          2004  ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1877

9) ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ    2005  Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

10) ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         1997  ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

11) ΠΡΟΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  2005  ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1877

12) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    2007  ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ

14) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ        2002  ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ

15) ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  1993  Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

16) ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   2004  Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

17) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ      2006  ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ

 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                         

1) ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    2001  ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

2) ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ   2006  Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

3) ΠΙΠΙΛΑ ΕΛΛΗ  2004  Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ

4) ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ        2005  ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

5) ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΑΝΑΗ        2006  ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ

6) ΤΣΟΠΑΝΗ ΕΛΕΝΑ     2008  ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

7) ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ       2004  ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

8) ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    2006  Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ

9) ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ         2003  ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ

10) ΤΣΟΛΑΚΗ ΑΝΝΑ      2008  ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ

11) ΠΕΧΛΙΒΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ    2008  ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1877

12) ΠΑΠΟΥΛΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ       2001  Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

 

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                        

1) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2005  Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93

2) ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΕΥΑ     2001  Π.Α.Ο.Κ

3) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΒΙΝΑ 2006  ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1877

4) ΒΡΑΔΗ ΗΡΩ     2004  ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1877

5) ΒΟΛΤΕΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2006  Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93

6) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΘΕΟΠΟΥΛΑ         1999  ΑΣ ΡΗΓΑΣ

7) ΤΡΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ     2008  ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ

8) ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

9) ΣΑΜΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ      2007  ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ

10) ΓΚΕΒΟΡΚΙΑΝ ΣΟΥΣΑΝΝΑ 2007  ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93

Πηγή: ΣΕΓΑΣ

 

Διαβάστε ακόμα:

Στις 28 Ιανουαρίου 2023 τα βραβεία Runners of the Year από το Tihio Race

Με μεγάλη συμμετοχή η πρώτη ενημερωτική ομιλία του AlmiraMAN 2023

Φεστιβάλ Κρητικού Στίβου στις 29 Ιανουαρίου 2023 (προκήρυξη)

Γράψε Σχόλιο

You don't have permission to register