fbpx

Ημερίδα κλειστού στίβου το Σάββατο 28/1/23 στη Θεσσαλονίκη

Newsroom
Ηλιάνα Τριανταφύλλου

Ημερίδα κλειστού στίβου θα γίνει το Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2023 στο κλειστό γυμναστήριο «Τασούλα Κελεσίδου» στους Αμπελόκηπους Θεσσαλονίκης.

Οπως και στη διοργάνωση της περασμένης εβδομάδας, αναμένεται μεγάλη συμμετοχή από αθλητές όλων των κατηγοριών, ενώ δεν θα λείψουν οι καλές επιδόσεις.

rizos

START LIST  – 2ος ΑΓΩΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28-1-2023
60Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
2 ΧΑΪΔΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3 ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
4 ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
5 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
6 ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 Π.Α.Ο.Κ
7 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1998 Π.Α.Ο.Κ
8 ΤΟΥΜΠΟΥΛΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 Α.Σ.ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΤΙΒΟΣ
9 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΟΚΑΚ
10 ΚΡΟΥΣΟΡΑΤΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ 2002 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
11 ΧΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
12 ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
13 ΝΤΑΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
14 ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
15 ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2008 ΚΥΠΡΟΣ
16 ΤΟΠΚΑΡΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 2001 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
17 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2008 Α.Σ.ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΤΙΒΟΣ
18 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1994 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
19 ΓΕΡΑΜΠΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
20 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
21 LIENGA DIONISIS 2006 Σ.Φ.Σ.Θ.ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
22 ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
23 ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
24 ΑΓΡΙΤΕΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2004 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
25 ΖΗΜΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
26 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2004 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ
27 ΑΝΤΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 Α.Σ.ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΤΙΒΟΣ
28 ΒΑΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2005 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
29 ΓΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
30 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 Π.Α.Ο.Κ
31 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
32 ΣΙΜΟΝΙ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 “ΒΕΡΓΙΝΑ”
33 ΛΑΜΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2000 Π.Α.Ο.Κ
34 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1995 Σ.Φ.Σ.Θ.ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
35 ΚΑΡΑΜΑΤΣΟΥΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1983 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
36 ΖΗΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
37 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
38 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
39 ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
40 ΣΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015
41 ΜΠΙΤΖΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 Α.Κ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
42 ΣΚΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 2008 “ΒΕΡΓΙΝΑ”
43 ΤΣΟΥΡΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ
44 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ 2003 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
45 ΜΑΥΡΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
46 ΤΣΩΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
47 ΠΕΤΛΉΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2007 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ
48 ΓΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
49 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΓΣ ΜΑΚΕΔΩΝ
50 ΚΑΤΣΑΡΩΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
51 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2002 ΓΣ ΜΑΚΕΔΩΝ
52 ΤΖΗΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2007 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
53 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΚΕΙΜ 2008 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
54 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
55 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2007 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
56 ΤΣΙΛΙΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2008 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
57 ΤΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2008 Π.Α.Ο.Κ
58 ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ
59 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
60 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 2008 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
61 ΜΑΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1976 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ
62 ΛΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2008 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
63 ΝΟ’Ι’ΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2008 ΑΣ ΠΑΛΜΟ2Σ
64 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2006 Σ.Φ.Σ.Θ.ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
65 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
66 ΚΡΙΖΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 Σ.Φ.Σ.Θ.ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
67 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2004 ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
68 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ
69 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
70 ΜΑΛΛΙΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
71 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΥΡΟΔΗΜΟΣ 2000 Σ.Φ.Σ.Θ.ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
72 ΠΟΥΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1992 Σ.Φ.Σ.Θ.ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
73 ΑΛΑΒΕΡΑΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 2007 ΑΦ  ΘΕΡΜΗΣ ”ΑΔΩΝΙΣ”
74 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2006 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
75 ΜΑΡΙΝΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
76 ΓΕΡΟΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 2008 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
77 ΜΠΙΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2007 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ
78 ΔΑΡΓΙΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2007 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ
79 ΤΑΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2007 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ
80 ΓΥΡΙΧΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2005 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
81 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ
82 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΕΣΠΕΡΟΣ Γ.Σ ΛΑΜΙΑΣ
83 ΣΑΓΟΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2008 ΟΚΑΚ
84 ΓΙΝΑΡΓΥΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2007 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015
85 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015
86 ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2008 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
87 ΖΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2006 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
88 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2008 Γ.Σ.Β. ” Η ΝΙΚΗ “
89 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2008 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
90 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 2007 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
91 ΜΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
92 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2006 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
93 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 2008 Α.Κ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
94 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2008 Α.Κ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
95 ΜΟΥΡΟΥΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 ΑΣ ΡΗΓΑΣ
96 ΣΑΛΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΣ ΡΗΓΑΣ
97 ΑΛΕΒΙΖΑΤΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2008 Π.Α.Ο.Κ
98 ΑΡΣΟΥΛΙΚ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2008 Π.Α.Ο.Κ
99 ΓΚΑΡΙΠΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2006 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ
100 ΡΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ
101 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1994 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ
102 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ
103 ΑΛΕΚΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2006 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
104 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2006 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
105 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Π.Α.Ο.Κ
106 ΒΑΚΑΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
107 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2007 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
108 ΓΑΙΤΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1997 Σ.Φ.Σ.Θ.ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
109 ΜΠΙΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2008 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
110 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
111 ΓΙΛΤΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2008 Π.Α.Ο.Κ
112 ΠΑΡΤΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2007 Π.Α.Ο.Κ
113 ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2009 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
114 ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2007 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
115 ΜΑΖΛΟΥΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
116 ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
117 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2008 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
118 ΓΩΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ 2008 Π.Α.Ο.Κ
119 ΔΑΡΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2007 ΑΣ ΒΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
120 ΔΡΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
121 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
122 ΖΑΙΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
123 ΗΛΙΑΣ ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ 2007 Σ.Φ.Σ.Θ.ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
124 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2007 Α.Κ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
125 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2008 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
126 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
127 ΜΠΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΡΜΗΣ 2007 Π.Α.Ο.Κ
128 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 2002 Σ.Φ.Σ.Θ.ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
129 ΜΠΟΥΡΝΟΥΣΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΑΦ  ΘΕΡΜΗΣ ”ΑΔΩΝΙΣ”
130 ΝΤΟΜΠΡΕΒ ΒΙΚΤΩΡ 2006 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
131 ΞΑΝΘΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
132 ΣΤΑΘΟΥΡΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 2006 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
133 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
134 ΤΑΚΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
135 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
136 ΤΖΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2007 Π.Α.Ο.Κ
137 ΤΟΥΦΕΚΤΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2008 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
138 ΤΣΑΤΣΑΛΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2006 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
139 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΤΖΗΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ 1972 Σ.Φ.Σ.Θ.ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
140 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ 2008 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
141 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΟΚΑΚ
142 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 Σ.Φ.Σ.Θ.ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
143 ΣΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 Π.Α.Ο.Κ
144 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΡΙΣ 2007 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
145 ΚΑΛΛΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1983 Σ.Φ.Σ.Θ.ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
146 ΚΑΡΥΔΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 Σ.Φ.Σ.Θ.ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
147 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
148 ΧΑΣΑΝΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
149 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2007 Σ.Φ.Σ.Θ.ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
60 ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
2 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
3 ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1995 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
4 ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 Π.Α.Ο.Κ
5 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1998 Π.Α.Ο.Κ
6 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΖΑΝΗΣ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
7 ΓΕΡΑΜΠΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
8 ΚΑΤΣΑΡΩΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
9 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2002 ΑΣ ΒΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
10 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
60 ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ20
1 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2004 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΓΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
3 ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
5 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
60 ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ18
1 ΔΡΟΓΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
2 ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2006 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ
3 ΜΑΥΡΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
4 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
5 ΛΙΜΠΑΝΟΒΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2007 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
7 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 Π.Α.Ο.Κ
8 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
9 ΚΑΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 Γ.Σ.Β. ” Η ΝΙΚΗ “
10 ΜΠΙΤΖΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 Α.Κ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
11 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2007 Α.Κ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
12 ΣΤΑΘΟΥΡΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 2006 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
13 ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
14 ΤΣΑΤΣΑΛΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2006 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
15 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
16 ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ
17 ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
18 ΚΟΙΛΙΑΣ  ΑΛΕΞΙΟΣ 2007 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
19 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
60 ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ Κ16
1 ΤΑΣΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
2 ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 2008 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
3 ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 Μ.Γ.Σ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
4 ΚΑΛΙΝΔΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2009 Π.Α.Ο.Κ
5 ΤΑΣΚΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2008 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
6 ΑΡΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2008 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
7 ΓΚΑΓΚΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2009 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
8 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2008 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ
9 ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2009 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
10 ΖΥΓΑΝΙΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2009 ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
11 ΤΖΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
12 ΣΑΝΤΙΚΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
13 ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2009 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
14 ΜΠΟΥΖΓΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2009 ΑΦ  ΘΕΡΜΗΣ ”ΑΔΩΝΙΣ”
15 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 2008 Α.Κ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
16 ΣΒΑΡΝΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2009 ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
17 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2008 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
18 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2008 Α.Κ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
19 ΝΟΥΛΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2009 Α.Κ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
20 ΤΡΕΝΤΣΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2009 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
21 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2008 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
2 ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 Π.Α.Ο.Κ
3 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1994 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ
4 ΧΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
6 ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
7 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1997 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ
8 ΓΡΕΨΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
9 ΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
10 ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
11 ΜΗΤΡΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
12 ΚΑΪΜΑΚΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
13 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 2004 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
14 ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
ΤΡΙΠΛΟΥΝ  ΑΝΔΡΩΝ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
2 ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 Π.Α.Ο.Κ
3 ΓΡΕΨΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
4 ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2003 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
6 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2001 Γ.Σ.Β. ” Η ΝΙΚΗ “
7 ΜΗΤΡΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
8 ΓΑΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
9 ΛΑΦΑΖΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 Π.Α.Ο.Κ
10 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2006 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
11 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ 2006 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ
12 ΘΑΜΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2006 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
13 ΤΣΙΚΡΙΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
14 ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 Γ.Σ.Β. ” Η ΝΙΚΗ “
ΥΨΟΣ  ΑΝΔΡΩΝ
1 ΜΕΡΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1999 Π.Α.Ο.Κ
2 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
3 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2002 ΑΣ ΒΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
4 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
5 ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
7 ΓΙΑΝΝΑΚΗ  ΑΓΓΕΛΙΝΟ 2006 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1877
8 ΒΑΔΙΑΚΑΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1877
9 ΓΚΙΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 ΟΚΑΚ
10 ΠΑΣΑΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
11 ΓΚΑΛΗΜΑΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2008 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ
12 ΒΑΡBΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2004 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
13 ΤΣΟΡΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ
14 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2008 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ
2 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
3 ΜΠΕΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1992 ΑΣ ΡΗΓΑΣ
4 ΑΝΔΡΟΕΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΖΑΝΗΣ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
5 ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
6 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
7 ΤΖΙΟΜΑΛΛΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 2004 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
8 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
9 ΚΟΥΠΟΥΡΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΓΙΩΤΗΣ 2001 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1877
10 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
11 ΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΡΗΓΑΣ
12 ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 2005 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
13 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
14 ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
15 ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ 2002 Ο.Π.Θ.
ΣΦΑΙΡΑ  ΑΝΔΡΩΝ
1 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΟΧΡΕΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1995 Π.Α.Ο.Κ
2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1989 ΓΣ ΜΑΚΕΔΩΝ
3 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 AO ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
4 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
5 ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 Α.Σ ΔΟΞΑΤΟΥ ΤΟ ΗΡΩΙΚΟ ΔΟΞΑΤΟ
6 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
7  ΧΑΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ
8 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
9 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
10 ΑΝΔΡΟΕΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΖΑΝΗΣ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
11 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
13 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
14 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
60Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
2 ΝΤΟΥΓΚΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΚΑΛΥΨΩ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΓΙΛΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 Π.Α.Ο.Κ.
4 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 1997 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
5 ΛΥΡΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ 2005 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
6 ΜΠΑΡΤΖΟΥ ΑΝΝΑ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ
7 ΒΙΔΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 2005 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
8 ΑΣΤΑΡΤΗ ΤΣΙΟΜΑ ΑΝΥΑΕΛΕ ΔΑΜΤΣΑ 2006 Π.Α.Ο.Κ
9 ΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
10 ΦΩΚΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
11 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2008 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
12 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
13 ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
14 ΤΣΟΥΡΚΑΣΚΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΝΑΞΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
15 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
16 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
17 ΔΕΛΙΚΑΤΖΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2005 Α.Σ.ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΤΙΒΟΣ
18 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
19 ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
20 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2001 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ
21 ΜΑΝΘΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
22 ΟΝΤΟΥΤΟΛΑ ΜΕΛΙΝΑ 1998 ΟΚΑΚ
23 ΣΟΥΦΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2007 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015
25 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
26 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
27 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
28 ΚΟΥΡΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
29 ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2008 ΓΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
30 ΧΑΚΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 Π.Α.Ο.Κ
31 ΜΠΟΣΤΑΝΙΤΗ ΑΝΘΗ 2007 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
32 ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2008 “ΒΕΡΓΙΝΑ”
33 ΤΣΑΜΠΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΠΟ.Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
34 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 2008 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
35 ΧΡΥΣΑΦΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2008 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
36 ΤΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΖΩΗ 2004 Α.Κ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
37 ΠΑΠΟΥΛΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 2001 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
38 ΚΟΛΟΜΕΊΤΕΒΑ ΣΑΝΤΑ 2000 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
39 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 Π.Α.Ο.Κ
40 ΔΑΓΚΛΗ  ΕΙΡΗΝΗ 2007 Π.Α.Ο.Κ
41 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2005 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
42 ΠΙΤΣΑΒΟΥ ΕΛΙΝΑ 1997 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
43 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
44 ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 2004 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
45 ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2008 “ΒΕΡΓΙΝΑ”
46 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΛΥΔΙΑ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
47 ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
48 ΜΑΥΡΑΚΗ ΘΕΑΝΩ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
49 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 2008 Π.Α.Ο.Κ
50 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2008 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
51 ΣΑΙΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 Α.Σ. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
52 ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
53 ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΙΧΑΗΛΙΑ 2002 Π.Α.Ο.Κ
54 ΤΟΛΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2006 “ΒΕΡΓΙΝΑ”
55 ΚΟΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
56 ΚΟΥΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
57 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
58 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 Π.Α.Ο.Κ
59 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ
60 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΑΝΗ 2008 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
61 ΚΑΡΑΚΑΝΑΚΗ ΕΥΗ 2008 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
62 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1967 Π.Α.Ο.Κ
63 ΒΟΣΝΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 Π.Α.Ο.Κ
64 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΑΦ  ΘΕΡΜΗΣ ”ΑΔΩΝΙΣ”
65 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΡΙΔΑ 2006 ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
66 ΚΕΝΤΕΡΕΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2007 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ
67 ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2008 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ
68 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ
69 ΤΟΥΤΖΙΑΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ 2008 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
70 ΛΙΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2007 Α.Σ. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
71 ΙΤΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 Π.Α.Ο.Κ
72 ΑΣΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2008 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
73 ΒΟΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
74 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
75 ΚΙΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
76 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΣΟΦΙΑ 2004 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
77 ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
78 ΓΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
79 ΜΑΛΑΜΕΤΣΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ
80 ΤΣΙΦΟΥΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2007 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
81 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2008 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
82 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΣ ΠΑΛΜΟ2Σ
83 ΤΟΠΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2008 ΑΣ ΠΑΛΜΟ2Σ
84 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2008 ΑΣ.ΡΗΓΑΣ
85 ΠΑΤΡΩΝΗ ΝΕΦΕΛΗ 2008 ΑΣ.ΡΗΓΑΣ
86 ΣΙΑΜΟΡΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
87 ΓΟΥΣΓΟΥΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2007 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
88 ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
89 ΠΑΠΟΥΛΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 Α.Σ. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
90 ΓΚΙΝΤΙΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛ 2008 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
91 ΤΖΕΛΕΠΗ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ
92 ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑΪΣ 2006 Π.Α.Ο.Κ
93 ΚΟΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
94 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΑΡΑ 2004 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
95 ΜΑΣΤΟΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1977 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ
96 ΚΟΜΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 2008 Π.Α.Ο.Κ
97 ΚΟΓΙΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ 2008 Α.Κ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
98 ΚΕΧΑΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2008 Π.Α.Ο.Κ
99 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 2006 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
100 ΦΡΑΝΤΖΑΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2008 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
101 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΘΩΜΑΙΣ 2008 Π.Α.Ο.Κ
102 ΚΗΠΟΥΡΙΔΟΥ ΖΩΗ 2007 Π.Α.Ο.Κ
103 ΚΟΡΤΕΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ
104 ΧΡΥΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 Π.Α.Ο.Κ
105  ΝΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2008 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ
106 ΧΑΤΖΗΗΛΙΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 2007 ΑΣ ΠΑΛΜΟ2Σ
107 ΣΑΠΑΝΗ ΖΩΗ 2007 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
108 ΜΠΟΥΖΑΡΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 1997 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
109 ΛΟΥΒΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΣ.ΡΗΓΑΣ
110 ΑΠΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2008 Α.Κ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
111 ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2008 Π.Α.Ο.Κ
112 ΚΕΣΟΒΑ ΜΑΡΙΑ 2007 Π.Α.Ο.Κ
113 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
114 ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2008 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
115 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
116 ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2008 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
117 ΜΠΙΖΙΩΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
118 ΜΑΓΓΕΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 2008 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
119 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
120 ΚΑΣΕΛΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2008 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
121 ΜΑΡΑ ΤΑΤΙΑΝΗ 2008 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
122 ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
123 ΑΡΓΥΡΗ ΕΥΑ 2008 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
124 ΜΟΥΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2008 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
125 ΜΑΜΑΣΗ ΛΥΔΙΑ 2002 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
126 ΦΑΡΔΕΛΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2006 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
127 ΧΛΕΜΠΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
128 ΡΕΝΤΖΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2007 ΑΦ  ΘΕΡΜΗΣ ”ΑΔΩΝΙΣ”
129 ΜΠΑΓΙΩΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2008 ΑΣ ΒΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
130 ΤΣΑΤΣΑΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2008 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
131 ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ ΜΕΛΙΝΑ 2008 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
132 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΑΝΑΤΟΛΗ 2006 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
133 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΡΟΖΑ 2007 Π.Α.Ο.Κ
134 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 2006 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
135 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2007 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
136 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 Σ.Φ.Σ.Θ. ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
137 ΚΑΝΤΑΡΤΖΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2008 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
138 ΜΩΥΣΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 Π.ΑΣ ΡΗΣΣΟΣ
139 ΚΑΡΚΑΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2008 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
140 ΡΑΠΤΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ 2007 Σ.Φ.Σ.Θ. ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
141 ΚΟΠΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2008 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
142 PLACER MARTINEZ ANGELA 2008 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
143 ΤΣΟΥΡΟΥΠΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2008 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
144 ΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ
145 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΕΛΠΙΔΑ 2007 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ
146 ΔΗΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2008 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
147 ΑΥΛΟΓΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 Σ.Φ.Σ.Θ. ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
148 ΣΚΟΥΠΛΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2008 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
149 ΚΟΚΑΛΗ ΖΩΗ 2008 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
150 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2006 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
151 PLACER MARTINEZ MARIA 2008 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
152 ΡΕΝΤΗΦ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
153 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2001 Π.Α.Ο.Κ
154 ΣΑΜΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
155 ΚΑΠΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2008 Π.Α.Ο.Κ
156 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2008 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
157 ΓΚΟΥΝΤΙΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
158 ΜΑΛΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2008 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
159 ΤΖΙΑΜΠΑΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2008 Π.Α.Ο.Κ
160 ΧΟΥΜΟΥΖΙΔΟΥ ΛΙΟΥΝΤΜΙΛΑ 2008 Π.Α.Ο.Κ
161 ΣΟΥΜΕΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2008 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
162 ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ 2007 Σ.Φ.Σ.Θ. ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
163 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
164 ΖΩΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΑΣ.ΡΗΓΑΣ
165 ΤΣΙΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ
166 ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ
167 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2008 Π.Α.Ο.Κ
60Μ  ΕΜΠΟΔΙΑ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΙΔΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 2005 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
2 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
3 ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
4 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ
5 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
6 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ
7 ΟΝΤΟΥΤΟΛΑ ΜΕΛΙΝΑ 1998 ΟΚΑΚ
8 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
9 ΜΠΑΔΕΚΑ ΠΑΥΛΙΝΑ 2004 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
10 ΓΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
11 ΡΕΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2001 Μ.Γ.Σ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
12 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 2005 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
13 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1967 Π.Α.Ο.Κ
60Μ  ΕΜΠΟΔΙΑ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ 18
1 ΔΑΣΤΕΡΙΔΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 2006 Μ.Γ.Σ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
2 ΣΑΡΑΤΣΗ ΦΑΝΗ 2006 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
3 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
4 ΤΣΑΜΠΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΠΟ.Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
5 ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ
6 ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2007 ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
7 ΜΠΑΔΕΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
8 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
9 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 Π.Α.Ο.Κ
10 ΒΟΣΝΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 Π.Α.Ο.Κ
11 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΛΥΔΙΑ 2007 ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
12 ΠΑΡΩΤΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 2007 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
13 ΚΟΒΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
14 ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
15 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 Ν.Γ.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ
16 ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
17 ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
18 ΤΟΥΛΙΚΑ ΑΝΑΣΤΣΙΑ 2007 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
19 ΑΛΜΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 2007 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
20 ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
21 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2006 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
22 ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
23 ΜΠΟΥΡΑΝΤΑ ΕΛΕΝΗ 2007 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
60Μ  ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ 16
1 ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 2008 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ
2 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2008 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
3 ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2008 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ
5 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 2008 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
6 ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2008 ΠΟ.Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
7 ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΜΕΛΙΝΑ 2009 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
8 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2008 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
9 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗ ΟΛΓΑ 2008 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
10 ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
11 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2009 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
12 ΖΑΝΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2008 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
13 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΩ 2008 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
14 ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑ  ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2009 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
15 ΚΟΥΡΟΥΜΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2009 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
16 ΤΣΟΥΡΟΥΠΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2008 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
17 ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΖΩΗ 2008 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
18 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2009 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ
19 ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2009 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
20 ΑΔΑΜΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 2009 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
21 ΚΟΓΙΑ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ 2008 Α.Κ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
22 ΜΑΥΡΕΝΗ ΕΛΕΝΑ 2009 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
23 ΤΣΑΤΣΑΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2008 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
24 ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗ ΛΥΔΙΑ 2009 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
25 ΘΕΟΔΩΡΙΑΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 2009 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
26 ΒΟΣΒΟΤΕΚΑ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 2009 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
27 ΚΑΝΛΗ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2009 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
28 ΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2008 Μ.Γ.Σ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
29 ΜΠΟΖΑΝΗ ΑΝΝΑ 2009 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
30 ΣΟΥΣΟΥΓΓΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2008 ΓΣ ΜΑΚΕΔΩΝ
31 ΔΗΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2008 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2009 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
33 ΠΟΥΤΑΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2009 ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
34 ΜΠΟΖΙΝΗ ΑΝΝΑ 2008 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
35 ΜΠΑΚΟΥ  ΛΥΔΙΑ 2008 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
36 ΚΑΡΑΦΩΤΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2009 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
37 ΚΟΥΡΤΗ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2009 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
38 ΓΚΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2008 Μ.Γ.Σ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
39 ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2009 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
40 ΚΟΤΖΑΚΕΛΙΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2009 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ
41 ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2008 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
42 ΜΠΑΓΙΩΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2008 ΑΣ ΒΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
43 ΜΑΛΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2008 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
44 ΜΑΛΔΟΝΑΔΟ ΚΑΡΜΕΝ 2009 ΑΣ ΒΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
2 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
3 ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1997 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
4 ΜΙΖΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 Π.Α.Ο.Κ
5 ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2003 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
6 ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ
7 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΟΚΑΚ
8 ΚΟΪΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 2005 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
9 ΓΥΛΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 Π.Α.Ο.Κ
10 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
11 ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΗΡΩ 2006 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
12 ΖΑΡΑΓΚΑ ΜΕΛΙΝΑ 2007 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ
13 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
14 ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ 2003 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
2 ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1997 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
3 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1992 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
4 ΝΑΖΙΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1996 ΑΣ ΑΡΗΣ
5 ΜΙΖΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 Π.Α.Ο.Κ
6 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
7 ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΞΕΝΗ 2001 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ
8 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
9 ΧΑΛΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
10 ΜΑΪΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
11 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
12 ΖΑΡΑΓΚΑ ΜΕΛΙΝΑ 2007 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ
13 ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 Γ.Σ.Β. “Η ΝΙΚΗ”
14 ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 Α.Α.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
2 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
3 ΠΙΠΙΛΑ ΕΛΛΗ 2004 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
4 ΔΟΥΡΛΙΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2007 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ
5 ΒΙΤΟΛΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2008 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ
6 ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
7 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 2006 Α.Σ.ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
8  ΠΕΧΛΙΒΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2008 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1877
9 ΑΪΔΙΝΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2007 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
10 ΤΣΟΠΑΝΗ ΕΛΕΝΑ 2008 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ
11 ΣΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2005 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
2 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΕΥΑ 2001 Π.Α.Ο.Κ
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΜΑΡΙΑ 2006 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1877
4  ΒΡΑΔΗ ΗΡΩ 2004 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1877
5 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΘΕΟΠ 1999 ΑΣ ΡΗΓΑΣ
6 ΒΟΛΤΕΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2006 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
7 ΤΡΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2008 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
8 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
9 ΣΑΜΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
10 ΣΠΗΛΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ- ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΑΣ.ΡΗΓΑΣ
11 ΓΚΕΒΟΡΚΙΑΝ ΣΟΥΣΑΝΝΑ 2007 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
12 ΚΟΜΗΤΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ 2008 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
13 ΚΑΛΑΜΑΡΑ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2001 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1877
14 ΞΕΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ 2002 ΑΣ.ΡΗΓΑΣ
ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
2 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΏΡΑ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
3 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
4 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 Μ.Γ.Σ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
5 ΧΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 2000 Μ.Γ.Σ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
6 ΜΑΝΤΟΥΔΗ ΖΩΗ 1994 ΓΣ ΜΑΚΕΔΩΝ
7 ΠΑΠΑΜΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
8 ΑΛΕΞΕΕΒΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
9 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
10 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
11 ΣΟΥΓΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄ΣΦΑΙΡΑ
12 ΠΑΠΟΥΛΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 2001 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
13 ΤΟΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ
14 ΜΠΑΔΕΚΑ ΠΑΥΛΙΝΑ 2004 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93
ΕΣ ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
1 ΔΑΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ 2008 ΝΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
2 ΛΑΛΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1877
3 ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 2007 Π.Α.Ο.Κ

Πηγή: ΣΕΓΑΣ

 

Διαβάστε ακόμα:

Olympic Day Run Greece (2 Απριλίου 2023)

Μαραθώνιος Βελιγραδίου (23 Απριλίου 2023)

Μαραθώνιος Γκρατς (8 Οκτωβρίου 2023)

Δημοφιλη Αρθρα