fbpx

Οι συμμετοχές στο 8ο Κύπελλο Ρίψεων

Newsroom
Elina Tzengko

Το 8ο Κύπελλο Χειμερινών Ρίψεων θα διεξαχθεί το Σάββατο 25 Φεβρουαρίου 2023 στο Ηράκλειο Κρήτης και θα αποτελέσει τον πρώτο αγώνα της θερινής περιόδου.

Η δράση θα έχει μεγάλο ενδιαφέρον, αφού στη διοργάνωση αναμένεται να συμμετάσχουν κορυφαίοι αθλητές και αθλήτριες των ρίψεων.

Ο αγώνας θα αποτελέσει κριτήριο για τη συγκρότηση της εθνικής ομάδας που θα συμμετάσχει στο Ευρωπαϊκό Κύπελλο ρίψεων 11-12 Μαρτίου 2023 στη Λεϊρία και παράλληλα θα δώσει τη δυνατότητα σε αθλητές και αθλήτριες να διεκδικήσουν βαθμούς στο ράνκινγκ και όρια πρόκρισης στις κορυφαίες διοργανώσεις της χρονιάς.

Ελίνα Τζένγκο

Οι αγώνες διεξάγονται υπό την αιγίδα του Υφυπουργείου Αθλητισμού, με τη συνδιοργάνωση της Περιφέρειας Κρήτης.

Επίσης, τους αγώνες συνδιοργανώνουν ο Δήμος Ηρακλείου – ΔΟΠΑΦΜΑΗ και διεξάγονται με την υποστήριξη του Ε.Α.Κ.Η. (Ελευθερίας), της Εταιρείας Ανάπτυξης Αθλητισμού Ηρακλείου και της ΕΑΣ Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Κρήτης.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν σε δύο στάδια. Στο Ε.Α.Κ.Η. (Ελευθερίας) τα αγωνίσματα Σφαιροβολίας, Δισκοβολίας και Σφυροβολίας και στο Παγκρήτιο στάδιο το αγώνισμα του Ακοντισμού.

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 1994 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 58.25
2 ΧΑΡΑΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 53.45
3 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 52.68
4 ΚΑΡΤΣΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 48.78
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΜΕΝΓΚΛΕΜΠΕΗ ΙΒΑΝ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 73.88
2 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 70.36
3 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 70.05
4 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 68.83
5 ΖΙΩΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ 66.64
6 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1997 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 56.47
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 72.75
2 ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 68.72
3 ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 63.26
4 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 2001 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 60.90
5 ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Ο.Φ.Η. 58.32
6 ΤΖΙΜΑΣ ΒΥΡΩΝ 1999 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ
7 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΜΕΑ
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 19.93
2 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1999 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 19.92
3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΝΝΙΒ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 18.03
4 ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 16.43
5 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 16.05
6 ΧΑΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 14.81
7 ΣΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1999 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Κ20 ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 57.38
2 ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 49.93
3 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 47.38
4 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 46.63
5 ΡΙΖΟΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 2004 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 45.59
6 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 37.20
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Κ20 ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 75.11
2 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 69.96
3 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 65.34
4 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 61.20
5 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 61.22
6 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 60.53
7 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 59.01
8 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 58.65
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Κ20 ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 61.15
2 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 55.63
3 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Κ20 ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 18.47
2 ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 15.77
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2007 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 47.95
2 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 Ο.Φ.Η. 46.94
3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 40.45
4 ΓΡΗΓΟΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 34.04
5 ΜΠΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ Η ΘΥΕΛΛΑ 29.65
6 ΣΟΥΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 25.86
7 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017 24.17
8 ΣΠΙΝΘΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2008 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ
9 ΤΖΙΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 2008 Ο.Φ.Η.
10 ΚΑΒΑΛΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008 ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ Η ΘΥΕΛΛΑ
11 ΠΑΤΕΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2007 ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ Η ΘΥΕΛΛΑ
12 ΜΟΥΡΑΤΙ ΑΝΤΖΕΛΟ 2007 ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ Η ΘΥΕΛΛΑ
13 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ K18 ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΣΙΔΗΡΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 70.12
2 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2007 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 65.70
3 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 53.88
4 ΙΒΑΣΟΥΚ ΜΕΘΟΔΙΟΣ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 48.50
5 ΚΑΤΣΟΥΡΡΙ ΒΙΟΝΙΣ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 44.25
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 43.27
7 ΣΟΥΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 40.70
8 ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 30.94
ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ
9 ΚΕΤΙ ΑΡΜΑΝΤΟ 2008 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
10 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2008 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
11 ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2007 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ K18 ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΣΦΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 Ο.Φ.Η. 53.72
2 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 52.86
3 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 51.80
4 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 Ο.Φ.Η. 45.50
5 ΚΑΤΣΟΥΡΡΙ ΒΙΟΝΙΣ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 42.46
6 ΚΑΛΑΘΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 34.12
7 ΤΣΑΠΑΛΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2008 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
8 ΔΟΞΑΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ
9 ΣΟΥΛΑΙ ΡΟΜΑΡΙΟ 2008 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
10 ΜΑΤΘΑΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ K18 ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ Η ΘΥΕΛΛΑ 15.51
2 ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 14.04
3 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 Ο.Φ.Η. 13.62
4 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017 11.41
5 ΚΙΜΙΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.86
6 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 9.78
7 ΠΑΠΑΝΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2008 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
8 ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1991 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 62.40
2 ΚΕΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 50.57
3 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ 1994 ΚΥΠΡΟΣ 49.44
4 ΑΛΕΞΕΕΒΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 47.68
5 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 45.21
6 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 Ο.Φ.Η. 45.02
7 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 Ο.Φ.Η. 44.30
8 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1990 Ο.Φ.Η. 40.72
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 64.11
2 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 59.00
3 ΓΩΓΟΥΛΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ-ΛΥΔΙΑ 2003 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 58.05
4 ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 55.15
5 ΝΑΞΑΚΗ ΝΙΚΗ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 53.37
6 ΣΤΑΘΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1995 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 42.35
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 65.81
2 ΜΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1998 Ο.Φ.Η. 52.91
3 ΦΤΙΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1992 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 45.85
4 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 43.13
5 ΤΣΟΓΚΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 39.71
6 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 Ο.Φ.Η. 31.34
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 15.93
2 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 15.28
3 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14.83
4 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ 1994 ΚΥΠΡΟΣ 14.50
5 ΚΑΠΝΙΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.57
6 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1995 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 12.33
7 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 12.14
8 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ 2001 Ο.Φ.Η. 11.99
9 ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1994 Ο.Φ.Η. 11.89
10 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 Ο.Φ.Η. 11.74
11 ΤΣΟΓΚΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10.76
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 39.95
2 ΤΟΧΤΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 Ο.Φ.Η. 37.85
3 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 55.38
2 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
3 ΚΑΝΑΝΙ ΙΣΑΕΛΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 45.26
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 11.97
2 ΣΧΟΙΝΟΠΛΑΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 9.84
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 39.73
2 ΠΡΟΓΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 Ο.Φ.Η. 31.83
3 ΜΠΟΝΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 33.70
4 ΜΠΑΝΔΕΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 33.21
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 32.23
6 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2009 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.95
7 ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 2006 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 60.08
2 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 59.04
3 ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2007 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 54.14
4 ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 49.11
5 ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2008 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 52.84
6 ΤΣΑΚΙΡΗ ΦΑΝΗ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 49.23
7 ΜΟΝΙ ΑΜΑΛΙΑ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.04
8 ΚΑΤΖΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 40.99
ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ
9 ΜΠΙΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2008 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 38.22
10 ΣΕΦΕΡΛΗ ΑΛΙΚΗ 2008 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 38.18
11 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2008 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 33.15
12 ΚΟΣΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 36.32
13 ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 34.71
14 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2006 Ο.Φ.Η. 32.40
15 ΚΟΛΑ ΕΡΙΣΑ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28.50
16 ΞΥΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡ. 2009 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
17 ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2009 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 48.12
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 42.02
3 ΜΑΓΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2008 Ο.Φ.Η. 35.75
4 ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 34.00
5 ΠΑΡΗΓΟΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 30.41
6 ΚΟΛΑ ΕΡΙΣΑ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 27.02
7 ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2008 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 25.04
8 ΧΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 24.47
ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ
9 ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ-ΝΑΤΑΛ 2006 ΥΔΡΙΑ 24.39
10 ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 2008 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 21.67
11 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
12 ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ 2009 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σύλλογος Καλ. Επίδοση
1 ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.96
2 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.60
3 ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 11.00
4 ΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 10.43
5 ΠΡΟΓΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 Ο.Φ.Η. 9.84
6 ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 2008 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 8.42
7 ΝΕΣΤΟΡΙΑΚ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2009 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
8 ΦΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 2009 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ
9 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

 

Διαβάστε ακόμα:

Το 5.06 της Ισινμπάγιεβα (vid)

Νικητής με 8.20 ο Τεντόγλου στο πανελλήνιο κλειστού: Βίντεο και δηλώσεις

Πανελλήνιο ρεκόρ στα 3000μ. βάδην η Αντιγόνη Ντρισμπιώτη

Δημοφιλη Αρθρα